Gol Piotra Zielińskiego z Ajaksem w Lidze Mistrzów [WIDEO]

04 października 2022, 22:05 • 1 min czytania 8 komentarzy

Piotr Zieliński zdobył bramkę w meczu Ligi Mistrzów: Ajax Amsterdam – Napoli. Nasz rodak strzelił gola na 3:1 dokładnie w 45. minucie gry.

Trafienie reprezentanta Polski zwieńczyło świetną pierwszą połowę w wykonaniu włoskiego klubu. Wszystko zaczęło się źle, bo trafieniem dla gospodarzy popisał się Mohammed Kudus. Na liderów Serie A podziałało to jak płachta na byka. Po dziewięciu minutach wyrównał Giacomo Raspadori, a później prowadzenie ekipie z Neapolu dał Giovanni Di Lorenzo.

Asystę przy trafieniu Zielińskiego zaliczył Andre Zambo Anguissa, który zagrał idealnie w tempo, dzięki czemu kadrowicz Czesława Michniewicza uniknął spalonego. Były gracz Empoli i Zagłębia Lubin wykończył akcję precyzyjnym strzałem lewą nogą i strzelił swojego trzeciego gola w obecnej edycji Ligi Mistrzów.

W meczu Ajax – Napoli trwa przerwa. Goście z Włoch prowadzą 3:1. W innym meczu grupy A Liverpool prowadzi z Rangers 1:0.