Podczas treningu poprzedzającego starcie Polski z Walią w Lidze Narodów, Czesław Michniewicz pozwolił sobie na małą złośliwość względem dziennikarzy, którzy obserwowali zajęcia. Poszło o Roberta Lewandowskiego. 

Michniewicz żartuje z dziennikarzami: „i co, krwiopijcy?”

– I co, krwiopijcy? Widzę, że już robicie aferę z tego, ile razy „Lewy” w trakcie meczu podchodził do bocznej linii. Takie sytuacje są w piłce normalne. To nie jest koszykówka, że możesz sobie wziąć czas. Nie szukajcie problemu – zaapelował selekcjoner, cytowany przez portal Sport.pl.

Po pięciu meczach Ligi Narodów ekipa biało-czerwonych ma na koncie cztery punkty. Podopieczni Michniewicza wygrali z Walią, zremisowali z Holandią, a także przegrali w rewanżu z „Pomarańczowymi” i w obu starciach z Belgią. Na wyjeździe z Walią zagramy o utrzymanie w Dywizji A.

WIĘCEJ O MECZU POLSKA – HOLANDIA:

Fot. FotoPyk

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 60
Subscribe
Powiadom o
guest
60 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sabas
sabas
2 dni temu

Najśmieszniejszy żart świata.

sabas
sabas
2 dni temu
Reply to  sabas

Zaatakujmy nim Walijczyków. Nie pozbierają się.

kaczka smolenska
kaczka smolenska
2 dni temu
Reply to  sabas

jest szansa, brytyjski humor jest specyficzny

Abc
Abc
2 dni temu
Reply to  sabas

Ocieplanie wizerunku Brzeczka v.2.0 po kompromitacji właśnie się rozpoczęło.

Flinstone
Flinstone
2 dni temu
Reply to  sabas

Czesio to nasza mordeczka wiec może sobie pożartować , i wszyscy zadowoleni a winni piłkarze bo mieli pod górkę …. KTO wypierdoli tego prosiaka ? Niestety nikt bo prezes tez się uśmiał

kaczka smolenska
kaczka smolenska
2 dni temu
Reply to  Flinstone

musisz poczekac do zyebania kolejnej duzej imprezy
ale skoro janusze szczelnie wypelniaja stadion to chyba jest ok ?

Dzikie Bydle
Dzikie Bydle(@dzikie-bydle)
2 dni temu

co za bezczelny cham, powinni go wypierd…. dyscyplinarnie.

Cjjdne
Cjjdne
2 dni temu

I co krwiopijcy? Znów robicie aferę z tego, ze kadra gra ujowo w kolejnym meczu? To normalne, to nie siatkarze czy koszykarze…

Dzikie Bydle
Dzikie Bydle(@dzikie-bydle)
2 dni temu
Reply to  Cjjdne

Siatkówka miała potencjał na hegemonię, ale też układy zjebały. Tak jak w piłce są Krychowiak, Szczęsny,tak w siatkówce wciąż, mimo że nie w kadrze Kubiak i Drzyzga robią syf.

Expert
Expert
2 dni temu
Reply to  Dzikie Bydle

Kubiak i Drzyzga robią syf? A to ciekawe. Dla przypomnienia – w siatkówkę jesteśmy obecnie wicemistrzami świata

kaczka smolenska
kaczka smolenska
2 dni temu
Reply to  Dzikie Bydle

zadnego potencjalu nie ma
jest kilka rownych druzyn i tyle

Greg
Greg
2 dni temu

On chyba doskonale wie, że na MŚ to wszystko koncertowo jebnie. A znając historię naszych „wyczynów” w XXI wieku to oznacza niechybny wylot ze stołka. Brakuje tylko, żeby Robercik go pocisnął w mediach w ten czy inny sposób jak Brzęczka i koniec balu. Nawet Kulesza nie jest tak głupi żeby postawić na otyłego bajeranta kosztem Lewandowskiego.

ambermozart
ambermozart
2 dni temu

gdyby tak powiedział Brzęczek to przez miesiąc byśmy czytali jakim jest on pozbawionym szacunku dla innych gburem

Stach Levy
Stach Levy
1 dzień temu
Reply to  ambermozart

Tak się zastanawiam czy nasze mecze za Brzęczka się różniły od tego co graliśmy teraz….. Jedno jest pewne Jóźwiak strzelił zajebistą bramkę jak Brzęczek był u steru XD

Sram na syjamskie siostry pod artykułami
Sram na syjamskie siostry pod artykułami
2 dni temu

Tam żadnych dziennikarzy nie było. Tylko wlazidupy i kolesie. Tego grubego bezbeka.

awanturnik
awanturnik
2 dni temu

„Tam żadnych dziennikarzy nie było. Tylko wlazidupy i kolesie. Tego grubego bezbeka.” …znani również jako pan Stanowski i spółka.

Sentino
Sentino
2 dni temu

Bezczelny, wkurwiający grubas i chujowy trener.

Imie
Imie
2 dni temu
Reply to  Sentino

To twoj stary stal obok czeska?

Wojna
Wojna
2 dni temu
Reply to  Imie

Krzysztof! Spokój!

Brajan
Brajan
2 dni temu
Reply to  Imie

Tak. Stal Mielec.

Człowiek z Wungla
Człowiek z Wungla
2 dni temu

Brzmi bardziej jak ból dupy niż żart, ale nie wiem, nie będę się upierał.

Mario
Mario
2 dni temu

HaHaHa. Genialny żart. Zrywać boki.

Wojna
Wojna
2 dni temu
Reply to  Mario

A nawet boczki. Lewy – parzony, prawy – wędzony. Mniam.

Lewar Robiuszenko
Lewar Robiuszenko
2 dni temu

obrzydliwy grubas

Jak tu pięknie
Jak tu pięknie
2 dni temu

„Nienawidzę was, wy chuje, chciałbym żebyście zdechli i się ode mnie odwalili”

…hehe?

Lew
Lew
2 dni temu

Z całego serca życze grubasowi nieudanych mistrzostw. Inaczej sie go nie da wypierdolić z reprezentacji niestety…. Mam przed oczami jego agresywną gębe i atak na wszystkich, jak ugra jakieś remisy na mundialu, bądź jakiś mecz wygra cudem… Wszystkiego najgorszego, mam nadzieję, że za 5 meczy będzie nowy selekcjoner

Wojna
Wojna
2 dni temu

Salcesoner… tzn selekcjoner, ŻARŁtuje, rzec można, że nawet Świń-Tuszy nieco zanadto jak na swoje zjebane poczynania.

Jeden ( dawniej Nie Byłem Robotem )
Jeden ( dawniej Nie Byłem Robotem )
2 dni temu

Chamidło i prymityw ten CM 711

Asga
Asga
2 dni temu

Wodzirej się znalazł, takie fajne pokolenie piłkarsko, pierwsze w sumie za życia kogoś w okolicy 40tki i dowalili najpierw Brzeczkiem teraz Michniewiczem który formalnie powinien mieć zakaz zbliżania się do stadionów. Żal troszkę

generał Pinochet
generał Pinochet
2 dni temu

WON Z KADRY SPAŚLAKU.

Robert
Robert
2 dni temu

Kolejny z syndromem oblężonej twierdzy. Tylko ten jeszcze powinien siedzieć w więzieniu.

hahaha
hahaha
2 dni temu

PIEKNIE NAM WALIA PRZYPIERDOLI

Zibitop
Zibitop
2 dni temu

Czesiu lepszy w kwestiach mówionych niż trenerskich…

Kregle
Kregle
2 dni temu

Czesiu ty lepiej nie zartuj na konfach bo podniesc sie trudno, niczym po wczorajszym meczu w ktorym zazartowales skladem- szczesny, bednarek, linetty, krychowiak byli jednak lepszymi zartami, pol Polski mialo beke przez lzy

wert
wert
2 dni temu

Humor wujka z wesela.

Jakub
Jakub
2 dni temu

ta tlusta suka ma czelnosc jeszcze sie burzyc

co za pizda…..

w porownaniu do tej swini arka G. to najcnotliwsza pieknosc

madmax
madmax
2 dni temu
Reply to  Jakub

lechijna kurwo zostaw swoje kompleksy na inne okazje

Jakub
Jakub
1 dzień temu
Reply to  madmax

nie jestem z lechi :DDD ani „z nikogo”

taki zarcik, zdejmij pampersa 😛

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
2 dni temu

Gruby znów szuka kozłów ofiarnych żeby się wyżyć. Co za obrzydliwa persona.

Printbartek6
Printbartek6
2 dni temu

„Brzeczek krytykuje dziennikarzy „ „Michniewicz żartuje z dziennikarzami „ . Ta sama sytuacja dwa różne tytuły . Dziwki dziennikarskie , nie wchodźcie w dupe Czesławowi bo nie zmieści się w garnitur do Kataru, który już wisi w szafie . PS. Tak sobie żartuje z wami

DżeryStakhaus
DżeryStakhaus
2 dni temu

Czesiek zapamiętaj że los zawsze odda to na co sobie człowiek zasłużył. Mam nadzieję że nie narobiłeś wcześniej głupot tak jak to opisujesz ty nam wszystkim.

Danielos
Danielos
2 dni temu

Nie panuje chłop nad drużyną, trzeba ratować co się da i zmienić słabiaka

Spadający miszcz(oby)
Spadający miszcz(oby)
2 dni temu

Polski trener to był dobry ale za komuny. A że to czas przeszły to i polska myśl szkoleniowa też. Potrzeba trenera którego przynajmniej będą szanować i słuchać .

Krzysztof
Krzysztof
2 dni temu

Nic nie da zmiana trenera po prostu to nie jest nasz sport Narodowy nie mamy tego we krwi piłka nożna jest grą inteligentną dziwię się ludziom nasz naród nadaje się do chlania wódki i że żyją jakimiś złudzeniami.

hahaha
hahaha
2 dni temu
Reply to  Krzysztof

W takim razie pochwal sie ile wódy wczoraj obaliłeś 🙂

janusz
janusz
2 dni temu

Oby jak najszubciej zostal zwolniony, odwołany, wywalony, wypierdolony z funkcji trenera reprezentacji.
Analfabeta trenerski, miłośnik rozmów telefonicznych i żartów na poziomie swojego kunsztu trenerskiego….
Co za wstyd, że taki ignorant trenuje reprezentację.

Kidd
Kidd
2 dni temu

Niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu…
Tu nie ma co żartować, tu trzeba dzwonić

Kidd
Kidd
2 dni temu

A wujek Staszek, mistrz ciętej riposty na to-spi€rdalaj

Observver
Observver(@observver)
2 dni temu

Gdy on był Mężczyzną a nie facetem, to do Kataru nie powinien powoływać kwartetu SGKL. Drużyny by zbytnio nie osłabił, ale oczyściłby atmosferę, co może przełożyć się na innych, którzy nie wiedzą co mają grać, bo trener mówi swoje, a tamci każą co innego.

Ale to trzeba mieć cojones, a nie tłumaczyć się głupio, że niby coś tam komuś polecił.

Rozsądny
Rozsądny
1 dzień temu
Reply to  Observver

Co do pierwszych trzech – zgoda. A kogo za Lewandowskiego? Może Parzyszka albo Wilczka? Piłeś – nie pisz.

Brat_Prawdziwek
Brat_Prawdziwek
2 dni temu

Kasa na słoninę, tuk i bimberek leci to i humor dopisuje.

kaczka smolenska
kaczka smolenska
2 dni temu

Moze juz czas obstawiac jakie wymowki sie pojawia po imprezie ?
Szans nawet z arabami ie ma, bo wiadomo ze ich sedziowie za uszy beda ciagnac.
Obstawiam szybkie czerwo, krycha ? goralski ? szczesny ?

Andrzej
Andrzej
1 dzień temu

Jedynym dziennikarzem który nie jest krwiopijca dla Michniewicza jest Stanowski.

XDDD
XDDD
1 dzień temu

Obrażanie dziennikarzy nazywacie żartowaniem z nimi XDDD jakby tak Brzęczek powiedział to byście zgnoili go w artykule a tu fiuty sobie liżecie. Żenada!!!

Aron
Aron
1 dzień temu

Co za kmiot napisal ten artykulik ku chwale Czesia i Zakolaka..? Wy sie macie za dziennikarzy..? Paczul to Ty..? Weszlo ci juz ?:)

Nemo2
Nemo2
1 dzień temu
Reply to  Aron

Oczywiscie,że to paczul,oprocz smyka nikt tam nie jest taki tępy i zdemoralizowany.Gnida i plugawiec, jeszcze zapłaci za to wszystko.

Cham
Cham
1 dzień temu

„I co, krwiopijcy?” Zażartował trener. „Nic, trenerski geniuszu.” Zażartowali dziennikarze.

Won
Won
1 dzień temu

Gruby bajerant

Jarosław Psikuta
Jarosław Psikuta
1 dzień temu

Gruby, idz pobiegac i zamknij morde lepiej. Niech Lewandowski bedzie grajacym trenerem. Po co Nawalce placic

LewyMistrz
LewyMistrz
1 dzień temu

Nie dziwi was jaka moc ma stanowski że pozamykał mordy wszystkim dziennikarzom? Ze jest wpływowy wiadomo, ale że aż tak?