Mamy do czynienia z coraz ostrzejszym konfliktem w rodzinie Paula Pogby. Brat słynnego reprezentanta Francji, Mathias, po raz kolejny spróbował skompromitować członka swojej rodziny. Tym razem na Twitterze.

Brat Pogby znów atakuje. „Paul bardziej uwierzył w szamana, niż w boga”

Co powiedział Mathias Pogba?

– Punkt zwrotny nadszedł wraz z mistrzostwami świata w 2018 roku. Wtedy Paul bardziej uwierzył w szamana niż w boga, powierzając wiedźmie wygraną na mundialu. Po niej kontynuował tę współpracę. Miało to miejsce zwłaszcza w przypadku Ligi Mistrzów i dwumeczu Manchesteru United z PSG. Na prośbę Paula kazano wiedźmie zneutralizować Kyliana Mbappe, który wtedy szybko się rozwijał, przewyższając sławę Pogby. Dziwnie było widzieć, jak podczas tego meczu Kylian był cieniem samego siebie. W tym samym czasie Paul robił wszystko, aby się do niego zbliżyć. Mbappe prawie postawił władzom PSG warunek sprowadzenia Pogby przy przedłużeniu kontraktu, nie wiedząc, że ten za plecami sabotuje jego mecze – opowiadał Mathias.

Wojna braci Pogba. Szantaże, porwania, gangsterka i szamani

– Według mojej mamy brat za usługi szamana zapłacił co najmniej cztery miliony euro. Wszystko to miało miejsce wtedy, gdy jego rodzina była w potrzebie, a on ją poświęcił – dodał.

Ta afera chyba szybko nie wygaśnie.

CZYTAJ WIĘCEJ O PAULU POGBIE:

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 22
Subscribe
Powiadom o
guest
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sentino
Sentino
2 dni temu

Co w tym złego skoro to taki sam poziom abstrakcji wierzyć w gusła jakiegoś szamana czy wierzyć w gusła typa w sukience. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby wierzyć w jedno i drugie.

Roman
Roman
2 dni temu
Reply to  Sentino

Zanim cos napiszesz warto rozumiec o czym piszesz. Dowiedz sie co to sa gusla a co nie. Piszac ze jedno i drugie to gusla zartujesz z siebie

Sentino
Sentino
2 dni temu
Reply to  Roman

hahahaha misiu, jedno i drugie, każda religia, każda wiara, powstały po to żeby mieć władzę na ludźmi, mówić im co mogą robić i co mają robić oraz ojebać ich na kasę. Na tym właśnie polega wiara, tam nie ma miejsca na myślenie i logikę, wierzysz w te brednie w które ci sprzedają cwaniaki albo nie wierzysz, nie ma nic pomiędzy.
Więc możesz się oszukiwać, że chodzenie do szamana to ciemnogród i zabobon ale wierzenie w Boga, Allaha czy kogolwiek innego, niczym się nie różni, wszędzie są szamani.
Zresztą wystarczy liznąć trochę historii żeby widzieć jak każda religia powstawała i jak czerpała z poprzedników. Katolicyzm i islam po prostu mieli najlepszy marketing więc wygrali. Za pomocą pieniędzy i krwi, bo morderstwa są nieodłącznym elementem każdej religii czy wierzenia.

Roman
Roman
2 dni temu
Reply to  Sentino

Marketing powiadasz. Jakis slaby chciescijanie mieli ten marketig 350 lat przesladowan i tysiace meczennikow w Cesarstwie Rzymskim. Przetrwali

kaczka smolenska
kaczka smolenska
2 dni temu
Reply to  Roman

romku, a w szkole byles ?
chodzenie po wodzie czy rozmnazanie jedzenia to nie magia ? czym to sie rozni od szamana ? czy roznych bostw hinduskich
jestes baranem ktory daje sie strzyc i jeszzce klaska w podziekowaniu za zgwalcone dzieci
dramat i hipokryzja
wlacz myslenie

Roman
Roman
2 dni temu

Niktnie klaska za zgwalcone dzieci. Chrzescijanstwo nie istnieje 2000 lat dlatego ze sa w nim dewianci ale istnieje dzieki ludziom wartosciowym ktorzy w kazdym pokoleniu od 2000 lat daja swiadectwo i poswiecaja swoje zycie. Inaczej by nie przetwalo nawet 1 wieku

Dzikie Bydle
Dzikie Bydle(@dzikie-bydle)
2 dni temu
Reply to  Sentino

Ale Pogba to Muzułmanin.

Sentino
Sentino
2 dni temu
Reply to  Dzikie Bydle

I co w związku z tym? Muzułmanie nie mają swojej religii, swoich szamanów i nie chodzą w sukienkach? Coś to zmienia w odbiorze wypowiedzi jego brata?

Łukasz
Łukasz
2 dni temu
Reply to  Sentino

Ludzie kulturalni szanują wierzenia innych ludzi. Ciebie dowartościowuje nabijanie się z czyichś wierzeń? Czujesz się mądrzejszy od innych? Może lepszy?

Sentino
Sentino
2 dni temu
Reply to  Łukasz

Tak, a co?

Łukasz
Łukasz
2 dni temu
Reply to  Sentino

To kończy dyskusję.

Liliangarcia
Liliangarcia
2 dni temu

Ja pierdole to są niby poważni ludzie?

cancer oftenhide
cancer oftenhide
2 dni temu

Moglby dac namiary na wiedzme – z nowymi umowami sponsorskimi PZPNu moznaby sklatwic nasza grupe i awansowac 😉 Moze wiedzma jakis abonament da, albo chociaz rabacik…

Znany Frazeologizm
Znany Frazeologizm
2 dni temu

Poprawka – Pogba jest muzułmaninem, więc powinno się pisać „boga” z małej litery. „Bóg” z wielkiej litery to bóg chrześcijański, zapisywany w ten sposób, bo nie ma on innego imienia (Allah, Jahwe itp)

Także byk z dyktanda

Ambermozart
Ambermozart
2 dni temu

Och nie! Porzucił jeden zabobon dla drugiego! To koniec

pejsbuk
pejsbuk
2 dni temu

Rodzina Kotow prosto z dżungli

Łukasz
Łukasz
2 dni temu

Może uznacie mnie za ignoranta, ale ciekawe czy te zaklęcia działają. Don Revie jak Leeds przegrywało na własnym boisku to zamówił wiedzme, która nasikała w narożnikach, odprawiła czary i Pawie zaczęły wygrywać.

X D
X D
2 dni temu
Reply to  Łukasz

Łukasz w XXI wieku zastanawia się, czy magia oraz inne baśnie i mity istnieją. Ja pierdolę XDDDD

cancer oftenhide
cancer oftenhide
2 dni temu
Reply to  Łukasz

W Kazachstanie zarzneli barana na srodku boiska przed meczem z Celtikiem, chyba dzięki temu byl remis czy jakos tak, zamiast zapowiadanego wpierdolu 😉

bennua
bennua
2 dni temu

Boga? Jakiego Boga ? Tego co przygląda się jak jego przedstawiele na ziemi, gwałcą i molestują dzieci ? Ludzie ogarnięcie się , to jest wymysł cwaniaków aby powiększać swoje bogactwo. Boga nie ma !!!

Roman
Roman
2 dni temu
Reply to  bennua

A jak sobie wyobrazasz swiat z interwencja Boga na widok zla. Mialby interwieniowac gdy ktos czyni zle ale jak ja czynie zle juz chyba nie? No i gdzie tu miejsce na wolne zycie.

Bóg
Bóg
1 dzień temu
Reply to  bennua

Orzesz ty gnoju! Spróbuj nie mieć dziś drobnych dla żula pod sklepem, to ci przypomnę o swoim istnieniu. Pamiętaj, że Bóg nie trafi do więzienia za przejechanie kogoś na chodniku!