Runjaić: My jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce

redakcja

Autor:redakcja

11 września 2022, 11:13 • 1 min czytania

Reklama
Runjaić: My jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce

Już o 17:30 rozpocznie się mecz Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa. Trener gości na konferencji przedmeczowej podkreślił ciężar gatunkowy tego spotkania i pokusił się o ocenę potencjału stołecznej drużyny.

Reklama

Kosta Runjaić powiedział:

– Nie chciałbym deprecjonować innych spotkań, bo wszystkie są istotne, ale rzeczywiście to będzie mecz na szczycie. Spotkają się ze sobą dwa mocne zespoły. My jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce, natomiast piłka nożna jest sportem, gdzie każdy sezon zaczyna się od zera. Raków też ma swoje ambicje i nie będzie czekał, bronił się i chował, tylko zaatakuje wysokim pressingiem i podejmie ryzyko. Wygraliśmy trzy mecze z rzędu, ale to dopiero początek drogi. Najważniejsze dla mnie jest to, że piłkarze mają motywację do gry i ja jako trener nie muszę mówić zbyt wielu rzeczy.

Wczoraj Wisła Płock straciła punkty, więc dziś Legia może objąć prowadzenie w wyścigu o mistrzostwo Polski. Jeśli klub ze stolicy zdobędzie dziś komplet punktów, to bez względu na wynik meczu Pogoni Szczecin z Lechem Poznań wskoczy na pierwsze miejsce.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank