Media: Igor Angulo blisko transferu do… Wieczystej Kraków!

redakcja

Autor:redakcja

22 sierpnia 2022, 20:08 • 1 min czytania

Reklama
Media: Igor Angulo blisko transferu do… Wieczystej Kraków!

Były król strzelców Ekstraklasy Igor Angulo o krok od powrotu do Polski. Zgodnie z informacjami TVP Sport, hiszpański napastnik prowadzi zaawansowane negocjacje z III-ligową Wieczystą Kraków.

Reklama

Angulo w latach 2016-20 występował w Górniku Zabrze, dla którego w 154 meczach zdobył 88 bramek i zanotował 21 asyst, m.in. został królem strzelców w I lidze (2016/17) oraz Ekstraklasie (2018/19). W sierpniu 2020 wyjechał do Indii, gdzie bronił barw FC Goa (19 występów, 13 goli) i Mumbai City FC (19 występów, 10 goli), a od trzech miesięcy pozostaje bezrobotny.

Z tej okazji postanowiła skorzystać Wieczysta, zdecydowanie najbogatsza ekipa z czwartego szczebla rozgrywkowego, w której już grają m.in. Radosław Majewski, Sławomir Peszko czy Thibault Moulin, a trenuje ich Franciszek Smuda. Według doniesień TVP Sport, rozmowy władz spod Wawelu z 38-letnim Angulo trwają i całkiem prawdopodobne jest osiągnięcie porozumienia.

CZYTAJ WIĘCEJ O WIECZYSTEJ:

foto. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank