Bramka Piotra Zielińskiego w meczu z Hellasem [WIDEO]

15 sierpnia 2022, 20:13 • 1 min czytania 2 komentarze

Fantastyczne wejście Piotra Zielińskiego w nowy sezon Serie A. Reprezentant Polski zdobył bramkę dla Napoli w wyjazdowym meczu pierwszej kolejki z Hellasem Verona.

Pomimo mnożących się plotek na temat możliwego odejścia Piotra Zielińskiego z Napoli, ten pojawił się w wyjściowym składzie Azzurrich na poniedziałkowy mecz z Hellasem Verona rozgrywany w ramach pierwszej kolejki Serie A.

Polak odwdzięczył się trenerowi Luciano Spallettiemu za zaufanie w 55. minucie spotkania. Zieliński wykorzystał fantastyczne podanie Chwiczy Kwaracchelii i w sytuacji sam na sam pokonał Lorenzo Montipo. Dzięki temu wyprowadził swój zespół na prowadzenie 3:2. Było to jego 37 trafienie w 299 występie w Serie A.

W 65. minucie prowadzenie neapolitańczyków podwyższył Stanislav Lobotka. Zieliński opuścił boisko w 76. minucie, zmieniony przez Alessio Zerbina. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 5:2, ponieważ swoje trafienie dołożył jeszcze Matteo Politano.