KTS Weszło z wysokim zwycięstwem na inaugurację V ligi

13 sierpnia 2022, 14:03 • 1 min czytania 39 komentarzy

W inauguracyjnym meczu V ligi pierwszej grupy mazowieckiej KTS Weszło pewnie pokonał Drukarza Warszawa 6:0. Bardzo dobrze zaprezentowały się nowe nabytki, a wysoką formę cały czas utrzymuje autor hat-tricka Daniel Ciechański.

Choć Drukarz Warszawa to spadkowicz z IV ligi, to nikt w KTS nie trener Piotr Kobierecki nie ukrywał, że na inaugurację V ligi liczy się tylko zwycięstwo. Pierwszy gol przyszedł już na początku meczu za sprawą ekwilibrystycznego uderzenia a’la Zlatan Ibrahimovic w wykonaniu Ciechańskiego. Napastnik przed przerwą zdobył jeszcze jedną bramkę, a przedzieliło je trafienie samobójcze defensora Drukarza. Debiutanckiego gola w pierwszej połowie strzelił sprowadzony latem ze Znicza Pruszków Marcin Bochenek.

Mimo prowadzenia do przerwy 4:0 kapitan KTS nie był zadowolony w pełni z gry zespołu. W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ znacząco zmianie. Weszlacy przeważali, kolejnego gola strzelił Ciechański, kompletując hat-tricka. Bramkę dołożył kolejny debiutant – Jakub Kosecki. Po przerwie trener Kobierecki dokonał kilku zmian, dając pograć rezerwowym.

KTS Weszło udanie zainaugurował rozgrywki V ligi pierwszej grupy mazowieckiej, pokonując Drukarza Warszawa 6:0.

Całe spotkanie można obejrzeć na WeszłoTV, klikając w LINK.

Drukarz Warszawa – KTS Weszło 0:6

Bramki: Ciechański 4′, 32′ i 60′, Kania (sam) 18′, Bochenek 35′, Kosecki 67′