Napoli nie sprowadzi więcej piłkarzy z Afryki? De Laurentiis ma dość PNA

redakcja

Autor:redakcja

03 sierpnia 2022, 15:56 • 1 min czytania

Napoli nie sprowadzi więcej piłkarzy z Afryki? De Laurentiis ma dość PNA

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis ma dość faktu, że jego klub traci na wiele tygodni afrykańskich zawodników podczas Pucharu Narodów Afryki. Zapowiedział on, że więcej piłkarzy z tego kontynentu nie sprowadzi, chyba że zdecydują się oni na podpisanie pewnej deklaracji.

Kocham ich, ale albo podpiszą, że rezygnują z gry w Pucharze Narodów Afryki, albo nie będziemy ich pozyskiwać. Ci gracze nigdy nie są dostępni – wypalił.

Podobny stosunek ma on do rozbudowanych południowoamerykańskich eliminacji do mistrzostw świata.

Jesteśmy idiotami, którzy płacą pensje tylko po to, by wysyłać ich na cały świat grających dla innych – stwierdził De Laurentiis.

Obecnie w Napoli grają m.in. Nigeryjczyk Victor Osimhen, Kameruńczyk Andre Zambo Anguissa i Algierczyk Adam Ounas. Najbliższy Puchar Narodów Afryki odbędzie się w przyszłym roku, organizatorem Wybrzeże Kości Słoniowej.

WIĘCEJ O WŁOSKIEJ PIŁCE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Suche Info

Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank