Marcin Kamiński z golem i asystą w Pucharze Niemiec

31 lipca 2022, 15:25 • 1 min czytania 2 komentarze

Marcin Kamiński miał dziś kilka powodów do świętowania. Polak zdobył dziś bramkę, zaliczył asystę i jego zespół wygrał swój mecz.

Schalke 04 w ramach rozgrywek o Puchar Niemiec mierzyło się z czwartoligowym zespołem Bremer SV, który nie stanowił dla uznanej marki wyzwania. Faworyci wygrali 5:0 – już po pierwszej połowie było 4:0 –  i dzięki temu meldują się w gronie 32 najlepszych drużyn w krajowym pucharze.

Marcin Kamiński grał od pierwszego gwizdka. W 33. minucie zaliczył asystę przy trafieniu Dominicka Drexlera na 3:0. Pod koniec spotkania Kamiński również wpisał się na listę strzelców. W 83. minucie zdobył gola, który ustalił wynik meczu.