Trener Pogoni Szczecin, Jens Gustafsson, wypowiedział się na temat przegranego spotkania z KR Reykjavik. Szkoleniowiec docenia awans i… pierwszy mecz w Szczecinie.

Oto, co miał do powiedzenia szwedzki trener (za oficjalną stroną Pogoni):
– Co do mojej opinii na temat meczu… było to trudne spotkanie. Ten dzisiejszy mecz pokazał, jaki poziom miało spotkanie w Szczecinie w poprzednim tygodniu. Ten poziom był bardzo wysoki.
– KR był dziś dla nas bardzo, bardzo niewygodny. W niektórych momentach kończyliśmy akcje w ich stylu, a nie jest to sposób, w jaki chcemy się prezentować. To było dla nas trudne.
– Na koniec dnia najważniejszą kwestią jest jednak to, że jesteśmy w drugiej rundzie. Nic innego dziś nie było tak istotne. Nie zapominajmy, że w Szczecinie zagraliśmy świetny mecz i dziś dzięki niemu jesteśmy w kolejnej rundzie.
WIĘCEJ O MECZU POGONI:
Porażka w rewanżu. Pogoń awansowała, ale niesmak jest ogromny
Fot. newspix.pl
Słaby mecz Pogoni, brawa dla piłkarzy KR. Fornalczykowi ktoś powinien wytłumaczyć, jak bardzo bezproduktywne są te jego dryblingi. Jeśli ten mecz miał być kubłem zimnej wody, to dobrze, że ten kubeł został wylany teraz. Tyle na temat.
Bardziej bolesne mogły okazać się jego straty. Wprowadzał do gry zbyt dużo nerwowości. Powtorzmy, że przeciwnikiem był zespół z Islandii. Ale na boisku biegało 11 ludzi w Pogoni. I żaden nie umiał strzelić gola. Słabo to wyglądało.
kubeł zimnej wody pitu pitu jak co roku te same śpiewki proponuje już zawczasu do tego dołożyć: natłok meczów, słabe przygotowania fizyczne, spóźnione transfery i źli sędziowie. Do wyboru do koloru, a nasze śmieszne klubiki już od sierpnia z czystą głową ponownie zaczną walkę o kwalifikacje do Ligi Konferencji 23/24
Hmm. Jakby to powiedzieć?Punkty do klasyfikacji w kolejnych latach europejskich preeliminacji same się nie zbiorą… Chociaż w sumie co za różnica… Polskim klubom nawet rozstawienia nie pomogą. Zakładam że większość maluczkich marzy aby trafić na,, Polski Futbol Fun ”. Pozdrawiam
Niby zagraniczniak a pierdolenie rodem z podręcznika PMS…
Tak, poziom po chuju wtedy był. Zwykłe golenie leszczy, które powinno być i w rewanżu gdyby leserom się zachciało choć trochę profesjonalnie podejść do tematu.
Ale się im nie chce, zrobili awans i mają w pizdzie twój płacz w internetach 😛
W piździe to będą mieli bolca Broendby w kolejnej rundzie.
I to wielokrotnie.
Musisz to zobaczyć 8d
Oho, niewiele czasu było potrzeba żeby się okazało, że ten trener to też niezły ananas. Co on kurwa za farmazony pierdoli o wysokim poziomie. X kurwa D panie Szwedzie.
Nie no polaczkowa myśl szkoleniowa lepsza co xD?
Kiedy właśnie o to chodzi, że zabrzmiał jak typowy przedstawiciel polskiej myśli.
Pierdoli, ale co ma mowic trener? Ze dostala mu sie ekipa niepelnosprawnych polpilkarzy?
Pierwsze pół godziny nie wierzyłem w to co widziałem. Pogoń grała wspaniale i to niezależnie od klasy rywala. Nie wiem jak to się stało, że tam dostali w cymbał.
Przed rokiem była II runda i Osijek. Teraz będzie II runda i Broendby. Nie mam złudzeń po dzisiejszym meczu, że będzie lepiej. Nasz futbol w najlepszym razie stoi w miejscu. W najgorszym się cofa – porażka z zespołem z Islandii to jest kpina.
dodalbym cofa sie do tylu
Jens, chłopie, miej odrobinę godności…
A co tutaj jest nie tak ?
Chłopa pogonili z Hajduka Split w tamtym sezonie, a Pogoń go jeszcze wykupiła że Szwecji xD Zapowiada się na nieporozumienie, ale jak widziałem poziom piłkarski zawodników Pogoni to tu nikt nie pomoże.
Koleś dobrze trafił tu nawet jak dostanie wpierdol od zespołu z San Escobar to nikt nie będzie miał pretensji i jeszcze go poklepią po plecach że w sumie to walczyli i sędzia jest winny porażki…
Chłopie, kompromitacja i tyle trzeba było powiedzieć a nie mydlic ludziom oczy. Przegraliście z amatorami i tyle. Trzeba nazywać po imieniu.
Powtorze: gamoni opierdala sie w szatni, a nie w mediach
ten już dorabia ideologię ledwo zaczął
I bardzo dobrze się zachował. Pierwsza zasada: nie mówisz źle o swojej drużynie publicznie. Brudy pierzesz w szatni. To tylko mordochlap Michniewicz wynosił nagrania z szatni Legii i żenił je Stanowskiemu.
Jak śmiesz!
Taaa, nauczyciele i budowlancy graja zawsze na bardzo wysokim poziomie
Zwykła pała z trenera, i z tych piłkarzyków. Powinni sami opłacić koszty wyjazdu swojego i kibiców. Dobrze, że po meczu szybko przeszli rozmowę wychowawczą, i dostali trochę ch*jów do mordy, bo zaczyna się odklejać gwiazdorkom
Jak ma w tym kraju byc pilkarsko normalnie jak trenrem kadry U21 zostaje probierz… No kurwa rece opadaja…
w poprzednim meczu Pogoń zagrała dobrze, przez …zapomnienie, ale „na szczęście” teraz już sobie przypomnieli…