Maloca: „Defensywnie możemy być lepsi”

redakcja

Autor:redakcja

13 lipca 2022, 21:10 • 1 min czytania

Reklama
Maloca: „Defensywnie możemy być lepsi”

Lechia Gdańsk w pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnym do Ligi Konferencji Europy dość gładko uporała się z Akademiją Pandev. Mimo że biało-zieloni wygrali u siebie aż 4:1, Mario Maloca apeluje, by nie tracić czujności.

Reklama

– Mamy bardzo dobry wynik z pierwszego meczu i zrobimy wszystko, żeby awansować do następnej rundy, ale wiemy, że to nie będzie proste. Akademija Pandev pokazała w pierwszym meczu, że potrafi grać w piłkę – przyznał Maloca podczas przedmeczowej konferencji prasowej. – Rywale mieli swoje sytuacje, ale my jedziemy po awans w pełni skoncentrowani. W defensywie możemy zagrać lepiej, ale to są europejskie puchary. Ten zespół nie walczy o uniknięcie spadku w lidze macedońskiej. Zrobili ponad 60 punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem.

– W tych rozgrywkach nie zawsze będziemy wygrywali po 3:0, 4:0, a przeciwnik nie będzie miał żadnych sytuacji. Defensywnie możemy być lepsi, ale jeśli zagramy raz jeszcze taki mecz, jak w Gdańsku, to kontrola będzie po naszej stronie – dodał Maloca.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE: 

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank