Legia chciałaby napastnika Feyenoordu

redakcja

Autor:redakcja

08 lipca 2022, 12:26 • 1 min czytania

Reklama
Legia chciałaby napastnika Feyenoordu

Robert Bozenik jest jednym z kandydatów do gry w ataku Legii Warszawa – poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki. 22-letni Słowak jest zawodnikiem Feyenoordu Rotterdam, ale w ostatnim sezonie występował na wypożyczeniu w Fortunie Duesseldorf.

Reklama

Bozenik trafił do ekipy z Holandii za cztery miliony euro na początku 2020 roku, jednak nigdy tak naprawdę nie przebił się w Eredivise. W półtora roku rozegrał 21 meczów w lidze holenderskiej, zdobył trzy bramki i zanotował asystę, a pod koniec sierpnia został odesłany na wypożyczenie do Fortuny.

Tyle że w 2. Bundeslidze również furory nie zrobił. Wystąpił 20 razy, ale jedynie trzykrotnie w podstawowym składzie. Strzelił dwa gole.

Mizerny bilans, dlatego Słowak nie ma czego szukać w Rotterdamie. Trener finalisty ostatniej edycji Ligi Konferencji Europy Arne Slot nie widzi go w drużynie, co jest dobrą wiadomością dla Legii. Jednak jest też zła – władze zespołu z Warszawy będą musiały rywalizować o zatrudnienie napastnika m.in. z Hamburger SV.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank