Oficjalnie: Mauricio Pochettino odchodzi z Paris Saint-Germain

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2022, 13:16 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Mauricio Pochettino odchodzi z Paris Saint-Germain

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Argentyńczyk niebawem odejdzie z paryskiego klubu. Teraz nareszcie otrzymaliśmy w tej sprawie oficjalny komunikat. 

Reklama

Pochettino odchodzi z PSG po zdobyciu mistrzostwa Francji. Celem właścicieli klubu był jednak triumf w Lidze Mistrzów, a w tych rozgrywkach zespół odpadł już na etapie 1/8 finału. Do tego nie poradził też sobie w Pucharze Francji. Tym samym Pochettino dołącza do długiej listy menedżerów, którym nie udało się osiągnąć sukcesu w stolicy Francji.

Argentyński szkoleniowiec prowadził PSG w 84 meczach. Nie zaaklimatyzował się najlepiej w paryskim klubie. W środku drużyny regularnie wybuchały mniejsze lub większe konflikty, a Pochettino przez cały czas pracy mieszkał w hotelu. Teraz prawdopodobnie zrobi sobie przerwę, by w przyszłości podjąć kolejne wyzwanie.

Czytaj więcej:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank