Barcelona chciała Harry’ego Maguire’a?

redakcja

Autor:redakcja

27 czerwca 2022, 09:28 • 1 min czytania

Reklama
Barcelona chciała Harry’ego Maguire’a?

Dziennikarze „The Sun” podają sensacyjne informacje. Według ich wiedzy Barcelona chciała oddać do Manchesteru United Frenkiego de Jonga w rozliczeniu za Harry’ego Maguire’a. 

Reklama

„Czerwone Diabły’ wciąż starają się o pozyskanie holenderskiego pomocnika, którego cena oscyluje w granicach 60-65 milionów euro. Przy ewentualnej wymianie za Maguire’a Manchester United musiałby dopłacić „Dumie Katalonii” część wspomnianej kwoty. Ostatecznie do takiej transakcji nie doszło i nie ma już takiego tematu. Miał go zablokować sam Erik ten Hag, który widzi w Angliku jednego z liderów defensywy prowadzonego przez siebie zespołu.

Maguire przychodził na Old Trafford z Leicester City za 80 milionów funtów. Jego pobyt w Manchesterze to nieustanna fala krytyki w jego kierunku. Obrońca popełnia mnóstwo błędów w obronie, a do tego jest kapitanem zespołu, a rzekomo nie do końca potrafi zapanować nad szatnią.

Czytaj więcej:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank