Lechia otrzymała oferty za Łukasza Zwolińskiego

redakcja

Autor:redakcja

21 czerwca 2022, 14:52 • 1 min czytania

Reklama
Lechia otrzymała oferty za Łukasza Zwolińskiego

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki, gdański klub otrzymał kolejne oferty za swojego najlepszego napastnika. Zainteresowane jego sprowadzeniem były zespoły z Izraela i Węgier. 

Reklama

Zwoliński w ubiegłym sezonie Ekstraklasy był jednym z najlepszych strzelców w lidze, do siatki rywala trafiał aż 14 razy. 29-latek jest więc bardzo ważną częścią zespołu i klub nie zamierza go oddawać. Dlatego też Lechia odrzuciła zarówno ofertę Hapoelu Beer Szewa, jak i MOL Fehervar.

Klub z Izraela proponował 650 tysięcy euro, z kolei Węgrzy zdecydowali się wystawić na stół 700 tysięcy. Lechia odrzuca do tej pory wszystkie oferty dotyczące swojego napastnika, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości zdecyduje się na negocjacje.

Czytaj więcej o Lechii Gdańsk:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank