Oficjalnie: Jakub Rzeźniczak przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

redakcja

Autor:redakcja

15 czerwca 2022, 15:39 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Jakub Rzeźniczak przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

„Nafciarze” poinformowali w oficjalnym komunikacie, że doświadczony środkowy obrońca będzie reprezentował barwy płockiego klubu do końca sezonu 2022/23.

Reklama

W Wiśle Rzeźniczak występuje od sezonu 2019/20. 35-latek wciąż prezentuje poziom, który uprawnia go do bycia jednym z liderów formacji obronnej swojego zespołu. W poprzednim sezonie zagrał on w 28 meczach Ekstraklasy, a jego zespół zakończył ligę na wysokim szóstym miejscu.

W barwach „Nafciarzy” Rzeźniczak zagrał łącznie w 67 spotkaniach, jednak w całej swojej karierze zanotował już 350 występów na najwyższym szczeblu w Polsce. Większość z nich oczywiście w barwach Legii Warszawa.

Reklama

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank