Gareth Bale odchodzi z Realu Madryt

redakcja

Autor:redakcja

01 czerwca 2022, 11:36 • 2 min czytania

Reklama
Gareth Bale odchodzi z Realu Madryt

Gareth Bale pożegnał się w środę z Realem Madryt. Walijczyk opublikował w tej sprawie specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych. – Bycie częścią historii tego klubu i osiągnięcie tego, co udało nam się osiągnąć, gdy byłem zawodnikiem Realu Madryt, było niesamowitym doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnę – czytamy.

Reklama

– Piszę tę wiadomość, aby podziękować wszystkim moim kolegom z drużyny, byłym i obecnym, moim menedżerom, pracownikom i kibicom, którzy mnie wspierali. Przybyłem tu dziewięć lat temu jako młody człowiek, który chciał spełnić swoje marzenie o grze dla Realu Madryt. Zakładać nieskazitelnie biały strój, nosić herb na piersi, grać na Santiago Bernabeu, zdobywać tytuły i być częścią tego, z czego są znani – wygrania Ligi Mistrzów – napisał Bale.

– Mogę teraz spojrzeć wstecz, zastanowić się i powiedzieć szczerze, że to marzenie stało się rzeczywistością, a nawet czymś więcej. Bycie częścią historii tego klubu i osiągnięcie tego, co udało nam się osiągnąć, gdy byłem zawodnikiem Realu Madryt, było niesamowitym doświadczeniem, którego nigdy nie zapomnę – przyznał Walijczyk.

Reklama

Gareth Bale został zawodnikiem Realu Madryt w 2013 roku. Od tamtej pory rozegrał w barwach Królewskich 258 spotkań, w których zdobył 106 bramek i zaliczył 67 asyst. Sięgnął z klubem po wiele trofeów m.in. pięć Lig Mistrzów, trzy mistrzostwa Hiszpanii czy cztery Klubowe Mistrzostwa Świata.

Czytaj więcej o LaLiga:

Fot. Newspix

 

Reklama

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank