Dyrektor Szachtara: Mecze Ligi Mistrzów chcielibyśmy rozgrywać w Polsce

redakcja

Autor:redakcja

10 maja 2022, 11:40 • 1 min czytania

Reklama
Dyrektor Szachtara: Mecze Ligi Mistrzów chcielibyśmy rozgrywać w Polsce

Dyrektor sportowy Szachtara Donieck, Darijo Srna zdradził, że być może towarzyskie spotkanie z Lechią Gdańsk nie było ostatnim meczem jego klubu na polskiej ziemi w najbliższym czasie.

Reklama

 – Powiem wprost: chcemy grać mecze Ligi Mistrzów w Polsce! To byłby rodzaj naszej wdzięczności. Szkoda, że żaden klub z Polski nie gra w Champions League, ale jeśli my moglibyśmy „przynieść” te rozgrywki do Polski, to byłbym zadowolony – powiedział Chorwat w rozmowie ze Sportowymi Faktami.

Zapytany o lokalizację, odpowiedział: – Myślę, że Warszawa byłaby bardzo dobrym miejscem.

Na razie nie wiadomo jednak, czy większe szanse byłyby na Stadion Narodowy, czy na stadion Legii.

WIĘCEJ O WOJNIE NA UKRAINIE:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank