Nagelsmann: Po meczu z Villarreal otrzymałem 450 gróźb śmierci

redakcja

Autor:redakcja

15 kwietnia 2022, 16:49 • 1 min czytania

Reklama
Nagelsmann: Po meczu z Villarreal otrzymałem 450 gróźb śmierci

Julian Nagelsmann zdradził na konferencji prasowej przed meczem z Arminią Bielefeld, że po spotkaniu z Villarreal otrzymał 450 gróźb śmierci na Instagramie.

Reklama

– Mogę jakoś żyć z krytyką Karla Heinza Rummenigge, ale nie z 450 groźbami śmierci na Instagramie. Nie czytam tam wszystkiego, bo jest to wszystko pisane bez refleksji. Na końcu musisz mierzyć się z krytyką. To normalne, gdy odpadasz w meczu, w którym jesteś faworytem – mówi trener Bayernu.

Odpadnięcie monachijczyków to największa sensacja ćwierćfinału. W pierwszym meczu Bayern przegrał 0:1 po słabym spotkaniu. Drugie też nie było zbyt dobre i zakończyło się wynikiem 1:1.

– Dostaję takie wiadomości w zasadzie po każdym meczu, niezależnie od tego, czy wygramy, czy przegramy – mówi Nagelsmann. Groźby otrzymywała także jego matka. Na szczęście młody trener nie przejmuje się takimi wpisami.

– Są mi one obojętne. Ludzie mogą pisać, co tylko chcą – dodaje trener Bayernu. W ostatnich dniach wiadomości poniżej poziomu pokazywał na Instagramie także syn Hasana Salihamidzicia.

Reklama

WIĘCEJ O ECHACH MECZU BAYERN – VILLARREAL: 

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank