Kuciak: Jak trójka nam odjechała, gramy o czwartą pozycję

redakcja

Autor:redakcja

08 kwietnia 2022, 11:04 • 1 min czytania

Reklama
Kuciak: Jak trójka nam odjechała, gramy o czwartą pozycję

Już w sobotę Lechia Gdańsk zmierzy się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Gdańszczanie zajmują czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy ze stratą aż dwunastu punktów do trzeciej lokaty. O pozycji zespołu wypowiedział się bramkarz Dusan Kuciak. 

Reklama

Ten wynik był do przewidzenia, mogliśmy się go spodziewać. W pewnym momencie sobie uświadomiliśmy, że gramy o czwarte miejsce i że więcej nam się nie uda. Na pewno nie zabraknie nam motywacji, jestem o tym przekonany i zawsze mówiłem, że jak trójka nam odjechała, gramy o czwartą pozycję, co daje możliwość grania w europejskich pucharach – powiedział Kuciak.

Słowak skomentował także różnicę w grze drużyny w meczach domowych i wyjazdowych. – Nasz największy problem siedzi w głowach. Po 0:1 w Warszawie zaczęliśmy grać, przy wyniku 0:2 totalnie się odblokowaliśmy i zdominowaliśmy Legię, ale na zbyt krótki okres czasu. Jak odblokujemy głowy i uwierzymy w swoje umiejętności, to przełoży się to na boisko.

Czytaj więcej o Lechii Gdańsk:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank