Gonzalo Higuain po sezonie kończy karierę

redakcja

Autor:redakcja

06 kwietnia 2022, 15:01 • 1 min czytania

Reklama
Gonzalo Higuain po sezonie kończy karierę

Ojciec Gonzalo Higuaina powiedział w rozmowie z TNT Sports, że jego syn po tym sezonie MLS zawiesi buty na kołku. Argentyński napastnik od września 2020 jest piłkarzem Interu Miami. 

Reklama

Grał w nim ze swoim bratem Federico, który zakończył karierę w ubiegłym roku. Teraz sławniejszy z rodziny Higuainów zamierza zrobić to samo. – Gonzalo nie wróci do Argentyny. Pod koniec roku kończy z graniem i odchodzi od futbolu – cytują media Jorge Higuaina.

35-letni snajper już wcześniej zapowiadał, że gdy na dobre zejdzie z boiska, raczej nie pozostanie przy piłce, bo nie jest to świat, w którym dłużej chciałby być.

Gonzalo Higuain w Europie przez ponad dekadę utrzymywał się na najwyższym poziomie. Strzelił 121 goli dla Realu Madryt, 91 dla Napoli, 66 dla Juventusu, 8 dla Milanu i 5 dla Chelsea. W MLS do tej pory zdobył 15 bramek w czterdziestu czterech występach.

WIĘCEJ O GONZALO HIGUAINIE:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank