Czesław Michniewicz powołał do reprezentacji Polski kilku piłkarzy z Ekstraklasy. Od startu zgrupowania bardzo zachwalał Bartosza Salamona, któremu nie dopisało szczęście i podczas meczu ze Szkocją musiał przedwcześnie opuścić murawę. W przypadku kontuzji piłkarza Lecha Poznań pojawiały się doniesienia, że może to być dla niego koniec sezonu.

Bartosz Salamon może wrócić do gry jeszcze w tym sezonie

Tomasz Włodarczyk (Meczyki.pl) w programie Pogadajmy o piłce wlał nieco optymizmu w serca kibiców Kolejorza. Zdaniem Włodarczyka, Bartosz Salamon odbył już konsultacje medyczne we Włoszech i jest spora szansa, że wróci na boiska Ekstraklasy jeszcze w tym sezonie. Pierwsze diagnozy musiały nie być optymistyczne. Sam zawodnik napisał na Twitterze: Takie życie sportowca, najpiękniejszy sen może zamienić się w koszmar. Będę trzymał kciuki za awans naszej kadry na Mundial oraz wspierał w szatni Lecha Poznań w walce o dublet na 100-lecie.

Salamon jest bardzo ważnym ogniwem Lecha Poznań. W tym sezonie rozegrał 25 spotkań w Ekstraklasie i zdobył 3 bramki. Na przestrzeni ostatnich miesięcy spisywał się bardzo solidnie. Brak Salamona może źle wpłynąć na postawę defensywy Lecha, dlatego tak ważny jest szybki powrót środkowego obrońcy, który większość kariery spędził we Włoszech.

 

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

fot. 400mm.pl

Weszło
26.09.2022

Szczęsny, ufam tobie. Kiwior to nasz najlepszy stoper [NOTY]

Jeden z najlepszych występów w reprezentacyjnej karierze Wojciecha Szczęsnego. Jakub Kiwior udowadniający, że na ten moment jest naszym najlepszym stoperem. Karol Świderski przyklepujący status „drugiego po Lewandowskim”. Kolejny świetny występ Zielińskiego. I absurdalny mecz w wykonaniu kapitana. Oto noty, jakie wystawiliśmy reprezentacji Polski za mecz z Walią. Walia – Polska. Noty dla naszych reprezentantów WOJCIECH SZCZĘSNY – 8 Rozegrał jeden z najlepszych meczów w karierze reprezentacyjnej. […]
26.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Weszło
25.09.2022

Cztery rzeczy, które wiemy po Walii. Mamy stopera i napastnika numer dwa

Wygrana w Cardiff z Walią (1:0) pozwoliła reprezentacji Polski utrzymać się Dywizji A Ligi Narodów. Ponadto selekcjoner Czesław Michniewicz znalazł odpowiedzi na kilka pytań. Dowiedzieliśmy się na przykład, że Jakub Kiwior stał się podstawowym środkowym lewym stoperem, a Karol Świderski prowadzi w castingu na partnera Roberta Lewandowskiego w ataku naszej kadry. Oczywiście wiemy i pamiętamy, że to wciąż tylko wygrana z Walią, która nam generalnie leży, ale mimo wszystko przynajmniej kilka plusów […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Weszło
25.09.2022

W środku pola znów to samo. Krychowiak – nie, obok niego – kto?

Jest takie mądre powiedzenie po meczach reprezentacji, że „dziś największymi wygranymi są ci, którzy nie grali”. I co mecz mamy wrażenie, że największym zwycięzcą w walce o miejsce w środku pola jest akurat ten pomocnik, który tym razem nie zagrał. Po meczu z Holandią domagano się Żurkowskiego zamiast Linettego. Dziś z Walią zagrał Żurkowski i zawiódł. To teraz czas jeszcze na Klicha i Góralskiego, byśmy ponownie powiedzieli – nie wiemy kto ma zagrać obok Krychowiaka, a najlepiej, jakby […]
25.09.2022
Suche Info
26.09.2022

Michniewicz: W dywizji A można najeść się wstydu, ale trzeba uczyć się od najlepszych

Czesław Michniewicz zabrał głos po meczu Polski z Walią. Selekcjoner biało-czerwonych na antenie „TVP Sport” skomentował grę naszej drużyny, odniósł się także do utrzymania w dywizji A. Kilka wątków rozwinięto na konferencji prasowej. – Zagraliśmy nieźle. Psychicznie byliśmy na właściwym poziomie po słabym czwartkowym meczu. W pierwszych minutach Walia przeważała, ale wróciliśmy do gry, wiedzieliśmy, że to ustanie, jeśli nie stracimy bramki. Drużyna funkcjonowała dobrze, nawet Żurkowski, który mniej gra w klubie, […]
26.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski: Cel minimum wykonany. Nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystany

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, skomentował spotkanie z kadrą Walii. Niemal tradycyjnie już napastnik zaznaczył, że w ofensywie możemy spisywać się jeszcze lepiej niż obecnie. – Cel minimum został zrealizowany, utrzymaliśmy się w dywizji A. Dzisiaj zagraliśmy prościej i bardziej efektywnie. W ofensywnie nasz potencjał nie jest jeszcze wykorzystywany, mamy problemy, żeby stworzyć klarowne sytuacje, przejść większością zawodników na połowę rywala. To jest rzecz, nad której poprawą […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Szczęsny: Mogliśmy zagrać jeszcze 90 minut i nie stracić gola

Wojciech Szczęsny skomentował mecz reprezentacji Polski z Walią w „TVP Sport”. Bramkarz biało-czerwonych mówił m.in. o tym, jak ocenia swoją dyspozycję w tym spotkaniu. – Dobrze czujemy się, gdy trzeba dowieźć wynik do końca meczu. Gramy charakternie, ambitnie, nie próbujemy niesamowitej piłki — tak wyglądała druga połowa. Udało nam się strzelić bramkę i wydawało nam się, że możemy grać nawet kolejne 90 minut i nie stracić gola – powiedział Wojciech Szczęsny […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Polska zostaje w dywizji A. Kto jeszcze? Niedzielne wyniki Ligi Narodów [WIDEO]

Znamy już komplet niedzielnych wyników Ligi Narodów. Najważniejsze rozstrzygnięcie to oczywiście utrzymanie reprezentacji Polski w dywizji A. Warto jednak spojrzeć na to, co działo się na innych boiskach. Holandia i Chorwacja to dwie drużyny, które awansowały do Final Four Ligi Narodów. Nasi grupowi rywale pokonali Belgię 1:0, choć jeszcze w ostatniej minucie do wyrównania mógł doprowadzić Dodi Lukebakio, który zrobił to: pic.twitter.com/YeM81ls4ns — Big Chance Missed (@ChanceMissed) […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Reprezentacja Polski w pierwszym koszyku przed losowaniem eliminacji EURO!

Wygrana z reprezentacją Walii i korzystne rozstrzygnięcia innych spotkań sprawiły, że kadra Polski będzie rozstawiona w pierwszym koszyku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Co to oznacza w praktyce? Wiadomo: nie trafimy na jedną z topowych reprezentacji na Starym Kontynencie. Nie jest jednak tak, że zupełnie straciliśmy szansę na wylosowanie mocnego przeciwnika. Koszyki przed losowaniem EURO 2024 prezentują się na ten moment tak. Polska w 1. koszyku przed losowaniem eliminacji EURO 2024 1. koszyk eliminacji […]
25.09.2022
Suche Info
25.09.2022

Lewandowski do Świderskiego i Polska prowadzi z Walią! [WIDEO]

Duet Robert Lewandowski – Karol Świderski? Top. To po akcji tego duetu, choć zaczętej doskonałym podaniem Jakuba Kiwiora, reprezentacja Polski objęła prowadzenie w meczu z Walią. Świderski od początku spotkania był aktywny, wywalczył kilka rzutów wolnych, ale najważniejsze wydarzyło się w drugiej połowie meczu. Jakub Kiwior odważnie podłączyć się do akcji ofensywnej i z bocznego sektora boiska dograł piłkę do Roberta Lewandowskiego. Ten ściągnął na siebie obrońców […]
25.09.2022
Liczba komentarzy: 15
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KSG
KSG
5 miesięcy temu

Każdy z nas to wie
Kuchenkorz to klub mem
Wibrator w dupie jest, w żyłach wroniecka krew
A zewsząd słychać śmiech!!!

Zawisza Czarnecki
Zawisza Czarnecki(@zawisza-czarnecki)
5 miesięcy temu
Reply to  KSG

W twoim gówno-klubie nie ma kontuzji?
Na pewno nie na meczach kadry. 😀

Raf
Raf
5 miesięcy temu

Niech szybko wraca do zdrowia i gra w tej lidze. Szkoda tylko, że fani z Poznania życzyli jak najgorzej Kapustce po kontuzji, a też miał wtedy jechać na kadrę.

Misscz
Misscz
5 miesięcy temu
Reply to  KSG

Nieeee poddawwwajjjjjj sieeeeeeeee kurwo warszawwwskwaaa

KSG
KSG
5 miesięcy temu
Reply to  Misscz

Twoja stara nie jest warszawska

Brudna ruska , poznańska kurwa.
Brudna ruska , poznańska kurwa.
5 miesięcy temu

Skurwialy ruskie sługusy

FB_IMG_1647780194829.jpg
Deluxe frajerze melduj się do raportu
Deluxe frajerze melduj się do raportu
5 miesięcy temu

Te kurwy dalej mają zgodę że spartakiem? Za to powinni być jebani na każdym stadionie

Gmoch
Gmoch
5 miesięcy temu

Dużo zdrowia.
Jak na realia polskiej ligi świetny zawodnik. Strata dla całej ekstraklasy.

kolejrz stulejarz
kolejrz stulejarz
5 miesięcy temu

Wsioki spod poznańskich wiosek już wyszły na pole obwieścić światu że Salamon wraca! Kościelny już bije w dzwony na plebanii, krowy muuuuczą, wsioki bez jedynek z widłami po kolana w gównie triumfalnie wymachują widłami! Amica mistrz excela wraca do gry po 3 miejsce i Conference League!

Gmoch
Gmoch
5 miesięcy temu

Komentarz na poziomie…
Co ty masz do osób ze wsi?

Sam pochodzę z małej miejscowości, mieszkam w mieście, a bywałem w największych światowych metropoliach – Londynu po NY.

Pamiętam jak w Anglii przyjeżdżali do nas „miastowi” z Polski. Telewizory pod pachami, bo siłka i te sprawy. Po tygodniu, góra trzech wracali do kraju z płaczem, bo robota za ciężka, a nie wiedzieli jak ogarnąć inną. Najwidoczniej na wsi lepiej uczyli angielskiego niż w mieście…

Z tego co widzę, to sam masz mentalność na poziomie chłopów z Konopielki…
Ratujta się! Doktory jaduuu…Może jeszcze jest dla ciebie szansa?

Tralalala
Tralalala(@tralalala)
5 miesięcy temu
Reply to  Gmoch

dla takiego pacana szansą byłoby odcięcie mu internetu…

Fredy
Fredy
5 miesięcy temu

Udaj sie synu do najblizszego weterynarza niekoniecznie wyleczy twoja przypadlosc ale bedzie taniej niz u psychiatry

do Fredy
do Fredy
5 miesięcy temu
Reply to  Fredy

Napisał ten co w każdym newsie obraża Legię i czyjąś matkę…

16lejorz
16lejorz
5 miesięcy temu
Reply to  Fredy

Marszczyfredziu, Legia już zbankrutowała?

Deluxe frajerze melduj się do raportu
Deluxe frajerze melduj się do raportu
5 miesięcy temu

To nie ma żadnego znaczenia. Skorza i gen przegrywu i tak to spierdolą