Bielik: Jestem w stanie grać w Premier League

redakcja

Autor:redakcja

15 marca 2022, 17:53 • 1 min czytania

Reklama
Bielik: Jestem w stanie grać w Premier League

Krystian Bielik niewątpliwie posiada duże umiejętności i pewność siebie, ale jego mankamentem są urazy, które mocno przyhamowały jego karierę. Pomimo problemów, które mamy nadzieję już za nim, wciąż bardzo wierzy w swoje umiejętności. Mogliśmy się o tym przekonać w rozmowie piłkarza z TVP Sport.

Reklama

Naszą uwagę przyciągnął przede wszystkim ten fragment:

— Kończąc, chcę, żebyś umieścił siebie na pewnej skali. Biorąc Premier League jako przykład, gdzie byś siebie umiejscowił pod względem poziomu — w drużynie walczącej o spadek, ligowym średniaku, a może ekipie rywalizującej o puchary?

—  Aktualnie? Średniak Premier League. Jestem w stanie spokojnie grać w tej lidze, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Wiesz co, jak teraz myślę, to nawet nie w średniaku, ale jeszcze lepszej drużynie.

— Czyli jakby przyszła oferta z Arsenalu, to rozważałbyś powrót do północnego Londynu?

Reklama

— Pewnie, że bym rozważał. Mógłbym nawet wsiąść na siodełko i pojechać tam rowerem!

Całą rozmowę znajdziecie tutaj.

Warto podkreślić, że Krystian Bielik otrzymał powołanie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski.

WIĘCEJ O REPREZENTACJI POLSKI:

Reklama
Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank