Michniewicz: Gdyby nie kontuzja, powołanie otrzymałby Artur Jędrzejczyk

redakcja

Autor:redakcja

14 marca 2022, 19:18 • 1 min czytania

Reklama
Michniewicz: Gdyby nie kontuzja, powołanie otrzymałby Artur Jędrzejczyk

Już niebawem Czesław Michniewicz powoła piłkarzy z polskiej Ekstraklasy. Do tej pory zaproszenie na zgrupowanie otrzymali jedynie reprezentanci Polski z lig zagranicznych. W rozmowie z Polska The Times selekcjoner kadry przyznał, że gdyby nie kontuzja, powołałby Artura Jędrzejczyka.

Reklama

Gdyby nie leczył kontuzji, na pewno powołanie otrzymałby Artur Jędrzejczyk. Gra bardzo dobrze w ustawieniu z trójką stoperów jako pół-prawy. Zna moje założenia, a Jędza w formie z europejskich pucharów to najlepszy obrońca w polskiej lidze – powiedział Michniewicz.

34-letni obrońca ostatni raz na boisko wybiegł w ostatnich dniach listopada ubiegłego roku. Teraz wraca do zdrowia po kontuzji obojczyka. Piłkarz Legii zagrał 40 spotkań w narodowych barwach.

Czytaj więcej o Legii Warszawa:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank