Marek Papszun trenerem lutego

redakcja

Autor:redakcja

10 marca 2022, 11:42 • 1 min czytania

Reklama
Marek Papszun trenerem lutego

Ekstraklasa wybrała Marka Papszuna najlepszym trenerem lutego. Nie jest to kontrowersyjny wybór. Raków jako jedyna drużyna osiągnęła w lutym dwucyfrowy wynik punktów.

Reklama

Ekipa z Częstochowy ma generalnie świetne wejście w rundę wiosenną. Jak dotąd, jeszcze nie przegrała meczu. Punkty straciła jedynie w Zabrzu, skąd wywiozła remis. Poza tym wygrała z Wisłą Kraków, Radomiakiem, Wisłą Płock i Lechem Poznań.

Wyboru trenera miesiąca dokonują szkoleniowcy wszystkich osiemnastu zespołów Ekstraklasy. Podział głosów wyglądał następująco:

  • Marek Papszun – 7 głosów
  • Kosta Runjaic – 4 głosy
  • Dawid Szulczek – 4 głosy
  • Maciej Skorża – 1 głos
  • Kamil Kiereś – 1 głos
  • Radoslav Latal – 1 głos

Marek Papszun zwyciężył w plebiscycie na trenera miesiąca po raz czwarty. W tym sezonie nagrody trafiały do następujących szkoleniowców:

  • lipiec – Jacek Magiera
  • sierpień – Maciej Skorża
  • wrzesień – Tomasz Kaczmarek
  • październik – Maciej Skorża
  • listopad – Dariusz Banasik
  • grudzień – Kamil Kiereś
  • luty – Marek Papszun

WIĘCEJ O RAKOWIE CZĘSTOCHOWA:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank