Kartka Cernycha z Termaliką anulowana

redakcja

Autor:redakcja

09 lutego 2022, 19:59 • 1 min czytania

Reklama
Kartka Cernycha z Termaliką anulowana

Jagiellonia Białystok oprotestowała żółtą kartkę, którą Fedor Cernych otrzymał w meczu z Termaliką i swój cel osiągnęła. Upomnienie reprezentanta Litwy zostało anulowane.

Reklama

„Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN, które dopatrzyło się błędu w decyzji arbitra, Komisja Ligi uznała protest złożony przez Jagiellonię Białystok w sprawie żółtej kartki dla Fedora Cernycha z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok w 20. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy. Tym samym kara napomnienia została anulowana” – czytamy w komunikacie Komisji Ligi.

Tym samym Cernych nadal ma na koncie tylko pięć upomnień w obecnym sezonie. Za cztery żółte kartki pauzował w 14. kolejce ze Śląskiem Wrocław. Po powrocie do gry od razu został ukarany w spotkaniu z Wisłą Kraków, ale od tamtej pory się pilnuje.

WIĘCEJ O FEDORZE CERNYCHU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank