Benjamin Mendy z kolejnymi oskarżeniami

redakcja

Autor:redakcja

02 lutego 2022, 18:41 • 1 min czytania

Reklama
Benjamin Mendy z kolejnymi oskarżeniami

Piłkarska Anglia wciąż żyje sprawą Masona Greenwooda, tymczasem kolejne oskarżenie zostało skierowane wobec Benjamina Mendy’ego. Chodzi o kolejne usiłowanie gwałtu. 

Reklama

Do tej pory piłkarz Manchesteru City został oskarżony o popełnienie siedmiu gwałtów i jednej napaści seksualnej. Jego ofiarami miało paść pięć kobiet. Dzisiaj liczba ta wzrosła do sześciu, po tym jak kolejna kobieta posądziła go o usiłowanie gwałtu.

Termin rozprawy Mendy’ego wyznaczono na 25 lipca. Francuz kilka tygodni temu opuścił więzienie za kaucją. Nie może opuszczać domu, musiał zdać paszport i musi regularnie meldować się na posterunku policji. Został też sfotografowany z elektronicznym identyfikatorem na nodze.

Czytaj więcej:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank