Piotr Koźmiński: Legia dostała ofertę za Luquinhasa, ale ją odrzuciła

redakcja

Autor:redakcja

20 stycznia 2022, 23:07 • 1 min czytania

Reklama
Piotr Koźmiński: Legia dostała ofertę za Luquinhasa, ale ją odrzuciła

Brazylijczyk jest jednym z najlepszych piłkarzy Legii Warszawa, więc nie dziwi, że wzbudza zainteresowanie innych klubów. Tym razem nowy kapitan stołecznego klubu znalazł się na radarach Amerykanów. O ofercie poinformował Piotr Koźmiński (WP Sportowe Fakty).

Reklama

Mistrzowie Polski otrzymali podobno dobrą ofertę, ale według Piotra Koźmińskiego nie są zainteresowani sprzedażą gwiazdy. Nie w tym momencie. Nie teraz, gdy został mianowany kapitanem. Postanowił zostać w klubie pomimo afery autokarowej i tym samym pokazał, że zależy mu na dobru zespołu. W tym momencie jest niezbędnym elementem w układance Aleksandara Vukovicia.

Legia potrzebuje mocnych punktów w walce o uratowanie sezonu. To główny powód odrzucenia oferty zespołu z MLS. W przeszłości Legia sprzedawała już piłkarzy do klubów z Ameryki Północnej. W ostatnim czasie najgłośniejszy był transfer Jarosława Niezgody do Portland Timbers.

 

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank