Zieliński już po badaniach. Będzie gotowy do gry

redakcja

Autor:redakcja

12 grudnia 2021, 23:30 • 1 min czytania

Reklama
Zieliński już po badaniach. Będzie gotowy do gry

W trakcie dzisiejszego meczu Napoli z Empoli Piotr Zieliński opuścił murawę już w 22. minucie. Wszystko było spowodowane problemami z oddychaniem u reprezentanta Polski. Na szczęście wszystkie informacje wskazują, że Polakowi nic groźnego się nie stało.

Reklama

Sztab medyczny Napoli zdecydował o wysłaniu go na badania do szpitala. Klub na oficjalnej stronie internetowej poinformował w komunikacie, że dały one wynik negatywny. Podobne informacje mogliśmy przeczytać na Twitterze Zbigniewa Bońka. Takimi podzielił się także komentator Serie A w Eleven Sports Piotr Dumanowski.

Wszystko wskazuje więc, że Zieliński szybko wróci do gry i będzie do dyspozycji trenera Spalettiego już w następnej kolejce. Polak jest w tym sezonie liderem Napoli. W szesnastu występach ligowych zdobył pięć bramek i zanotował cztery asysty.

Reklama

Czytaj także:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank