Carlo Ancelotti tłumaczy, dlaczego zagłosowałby na Benzemę

redakcja

Autor:redakcja

30 listopada 2021, 16:21 • 1 min czytania

Reklama
Carlo Ancelotti tłumaczy, dlaczego zagłosowałby na Benzemę

Carlo Ancelotti słynie z kreatywnych odpowiedzi na pytania i często stara się wybrnąć żartem. Dziś po raz kolejny zaskoczył dziennikarzy. Trener Realu Madryt podczas ostatniej konferencji przed meczem z Athleticiem został zapytany o zwycięzcę Złotej Piłki. Dyplomatycznie zakręcił.

Reklama

– Mam problem, ponieważ pracuję w Realu Madryt, więc nie powinienem głosować na piłkarzy, którzy nie grają w Realu. Dlatego wybrałbym Benzemę, na drugim miejscu umieściłbym Viniciusa, trzeci Courtois, czwarty Casemiro, piąty Kroos, szósty Camavinga. Jeśli chodzi o Messiego, mówimy o jednym z najlepszych. Może nawet o najlepszym. To moja osobista opinia, ale tak jak powiedziałem (wybrałbym) Karima – stwierdził Ancelotti.

 

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank