Solskjaer: „Wychodzę frontowymi drzwiami, dałem z siebie wszystko”

redakcja

Autor:redakcja

21 listopada 2021, 22:13 • 2 min czytania

Reklama
Solskjaer: „Wychodzę frontowymi drzwiami, dałem z siebie wszystko”

Ole Gunnar Solskjaer udzielił pożegnalnego wywiadu na łamach oficjalnego portalu Manchesteru United. – Będą dziennikarze, którzy będą prosić mnie o wywiad, ale nie zamierzam udzielać innych wypowiedzi. Chcę wszystko powiedzieć tutaj. Wychodzę frontowymi drzwiami, bo myślę, że każdy wie, że dałem z siebie wszystko dla tego klubu – powiedział Norweg, cytowany przez portal DevilPage.pl.

Reklama

Ten klub jest dla mnie wszystkim i pasowaliśmy do siebie. Niestety nie mogłem dać wyników, których potrzebowaliśmy i nadszedł czas, aby ustąpić – przyznał Solskjaer. Dodał jednak, że sam fakt, iż dane mu było pracować na Old Trafford napawa go dumą. – To jedna z tych rzeczy, o której marzysz w twoim życiu. Gdy byłeś piłkarzem, gdy byłeś trenerem rezerw, to kolejnym krokiem jest pokierowanie klubem. Dokonałem tego.

Solskjaer: „Zarząd i właściciele mnie wsparli”

– Zarząd i właściciele mnie wsparli, jeśli chodzi o transfery dobrych zawodników. Myślę i wiem, że teraz opuszczam klub z lepszym składem. Środowisko jest fantastyczne. Jestem dumny, że mogę odejść w takiej atmosferze, bo miałem przyjemność tu pracować. Nie chce niczego zapeszać, ale gdy dwa razy odchodziłem z Molde, to w kolejnym roku wygrywali mistrzostwo. Życzę więc wszystkiego najlepszego mojemu następcy. Takie są oczekiwania! – powiedział były już szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów”. – Można powiedzieć, że jeśli wygralibyśmy Ligę Europy, to byłby to sukces. Ale wiecie, że nie zawsze ostatecznie chodzi o trofea. Wiedziałem, że tamtego dnia musimy świętować sukces. Ale poszło o drobne detale. Wiemy, że włożyliśmy sporo dobrej pracy, aby znaleźć się w finale i byliśmy blisko. Podjęliśmy po drodze bardzo dużo dobrych decyzji. Niestety, nie strzeliliśmy jedenastu karnych z rzędu. Można się tylko uśmiechnąć.

Solskjaer nie zdradził zawodowych planów na kolejne miesiące. Powiedział tylko, że chce spędzić więcej czasu z rodziną.

CZYTAJ TAKŻE:

Reklama

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank