Oficjalnie: Rygaard odszedł z ŁKS-u

redakcja

Autor:redakcja

03 listopada 2021, 18:01 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Rygaard odszedł z ŁKS-u

Przygoda Mikkela Rygaarda z ŁKS-em oficjalnie dobiegła końca. Jak poinformowali łodzianie na swojej stronie, Duńczyk rozwiązał kontrakt z winy klubu. 

Reklama

Czytamy:

„Mikkel Rygaard podpisał kontrakt z ŁKS-em pod koniec ubiegłego roku, a jego przyjście miało pomóc drużynie w powrocie do ekstraklasy. Cel nie został osiągnięty, a w obliczu niesatysfakcjonujących wyników sportowych w trakcie rundy jesiennej obecnych rozgrywek zawodnikowi przedstawiono propozycję rozliczenia kontraktu z końcem 2021 roku. Piłkarz odrzucił jednak tę ofertę i dokonał innego wyboru – decydując się na rozwiązanie kontraktu z winy klubu”.

Duński pomocnik dopiero co narzekał w rodzimych mediach, że ŁKS ma wobec niego zaległości i ciągle go zwodzi co do ich uregulowania. Dziś natomiast informowaliśmy, że Rygaard stracił cierpliwość, pożegnał się z kolegami i wyjechał do ojczyzny. Teraz nastąpił efekt końcowy całego zamieszania.

30-latek dopiero w ostatnim czasie zaczął grać na miarę bardzo dużych oczekiwań. Jego całościowy dorobek w Łodzi to 31 meczów, dwa gole i trzy asysty.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank