

Opublikowane 06.09.2021 11:03 przez
redakcja
Wydawało się, że przyjście Cristiano Ronaldo ucieszyło wszystkich w szatni Manchesteru United, bo powrót Portugalczyka zwiększa szanse na powalczenie o najwyższe cele. Jak się jednak okazuje, nie każdy na Old Trafford jest zadowolony z pozyskania CR7.
Agent Donny’ego van de Beeka nie ukrywa, że dla jego klienta pojawienie się Cristiano nie jest oczekiwanym scenariuszem. – Przyjście Ronaldo to dla nas zła wiadomość. Pogba do tej pory grał z lewej strony, a teraz będzie przesunięty do środka – stwierdził Guido Alberts.
Przyznał on, że holenderski pomocnik zamierzał tego lata zmienić otoczenie. – Rozmawialiśmy z trenerem Solskjaerem i szefami klubu. Chcieliśmy znaleźć Donny’emu nowy klub. Nasz wybór padł na Everton, z którym zaczęliśmy rozmowy. Dzień przed zamknięciem okienka usłyszeliśmy jednak w Manchesterze, że transfer nie wchodzi w grę i piłkarz ma się stawić na najbliższym treningu – zdradził kulisy agent.
I dodał: – Po rozmowie z Solskjaerem wierzę, że Van de Beek dostanie swoją szansę. To nie jest zawodnik do grania tylko w Pucharze Ligi, Pucharze Anglii czy europejskich pucharach. On przyszedł tu grać w Premier League.
24-letni Holender rok temu został kupiony przez „Czerwone Diabły” z Ajaxu za blisko 40 mln euro, ale na razie mocno rozczarowuje. W angielskiej ekstraklasie rozegrał dotychczas niewiele ponad 500 minut, na co złożyło się 19 występów (1 gol, 1 asysta).
Fot. Newspix
Norweg jest idiotą nawet nie dając się tak faktycznie Donny’emu sprawdzić. Jeśli on przez niego odejdzie to uważam, że Solskjaera powinno się wywieźć na taczkach
Solskjaer ma patrzeć szerzej, a nie tylko na problemy jednego zawodnika. Powinien być oceniany za drogę, którą sportowo podąża cały klub, a nie za rozwiązanie problemu z pojedynczym piłkarzem. Zresztą chyba widzi Donny’ego na treningach?
Prawda jest taka, że van de Beek przechodząc z Ajaksu do Diabłów zrobił krok wstecz. W Anglii jego rozwój zatrzymał się. Co można osiągnąć w angielskim średniaku który dodatkowo skupuje wyblakłe gwiazdy za bezcen?
Wyblakly to Ty masz mózg. Jeżeli united jest sredniakiem to Ty masz ćwierć mózgu. Wc mistrz Anglii, wczesniej 3miejsce,finał i półfinał le to jest sredniak? Weź rozbieg i wiesz co…. Bruno i pogba wyblakle gwiazdy? Odrob lekcje bo jutro trzeba wstać do tej 3klasy SP
Ty tylko, że United od dawna nic nie gra w pucharach.
Tak, wyblakłe. Gwiazdy to teraz są w Chelsea, City, nawet Liverpool ma. Niech diabły się martwią żeby nie skończyć jak Arsenal. Ferguson zostawił po sobie zgliszcza które ciężko poskładać. Bo gdyby wszystko było na tip-top to dalej działała by ta maszyna, a tak? Krajobraz po wojnie który ciężko odbudować. Coś jak rządzi jakiś watażka, który później traci władzę i nikt nic nie może doprowadzić do dawnej świetności.