Vidal z koronawirusem w szpitalu. Znów nabroił?

redakcja

Autor:redakcja

02 czerwca 2021, 11:05 • 2 min czytania

Reklama
Vidal z koronawirusem w szpitalu. Znów nabroił?

Arturo Vidal nie pomoże reprezentacji Chile w eliminacyjnym meczu z Argentyną (3 czerwca). Powód? Pobyt w szpitalu z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Jednocześnie ciężko przechodzi on zapalenie migdałków i opłucnej, dlatego uznano, że musi być na bieżąco obserwowany przez lekarzy.

Reklama

Różne są wersje źródła tych problemów. Vidal pod koniec ubiegłego tygodnia zaszczepił się na covid i pojawiały się głosy, że to z tego powodu otrzymał potem pozytywny wynik i zaczął się gorzej czuć. Gdy jednak poprzez media społecznościowe okazało się, że piłkarz uciekł z hotelu, w którym mieszka drużyna i najpierw wybrał się ze znajomym na gokarty, a potem spędził noc w innym hotelu z pewną modelką, wielu tutaj zaczęło się dopatrywać przyczyn dalszych wydarzeń.

Sam zainteresowany swoimi wyjściami się nie chwalił, w przeciwieństwie do wspomnianej kobiety. Krótko mówiąc, wygląda na to, że pomocnik Interu znów nieźle nabroił i dał powód, żeby pisano o czymś innym niż jego gra.

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
3
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank