Korona żegna szefa skautów

redakcja

Autor:redakcja

04 maja 2021, 13:40 • 1 min czytania

Reklama
Korona żegna szefa skautów

Długofalowa wizja? Nie w Koronie Kielce. Maciej Gil, który został zatrudniony w grudniu na stanowisko szefa skautów, żegna się ze „złocisto-krwistymi”.

Reklama

Gil odpowiadał za skauting, ale w rzeczywistości miał bardzo dużo do powiedzenia przy transferach, dzieląc się kompetencjami z Maciejem Bartoszkiem. Można było usłyszeć, że obaj panowie niekoniecznie dobrze się dogadywali. Wewnętrzną wojnę sił w klubie wygrał Gil. Bartoszek został pożegnany trzy tygodnie po tym, jak został ogłoszony dyrektorem sportowym klubu.

A teraz… podobny los spotyka Gila. Do listy zasług należy zapisać mu ściągnięcie Marcina Szpakowskiego – młodego talentu ze Śląska Wrocław, w którym zresztą pracował przed Koroną. Zagraniczne transfery średnio mu wypaliły.

Po zatrudnieniu Pawła Golańskiego w roli dyrektora sportowego w kieleckim klubie uznano, że dalsza współpraca z obecnym szefem skautów nie ma już sensu. Rozstano się za porozumieniem stron. Pożegnano także skauta Kamila Olszewskiego, którego zatrudniono… w kwietniu.

Fot. korona-kielce.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank