Ronald Koeman odesłany na trybuny… za nic?

redakcja

Autor:redakcja

29 kwietnia 2021, 22:41 • 1 min czytania

Reklama
Ronald Koeman odesłany na trybuny… za nic?

Powiedzieć, że to był nieudany wieczór dla Barcelony, to nie powiedzieć nic. Katalończycy przegrali 1:2 z Granadą, wykonując odwrót od mistrzostwa Hiszpanii. Jakby tego było mało, na trybuny wyrzucony został Ronald Koeman. Pytanie tylko za co. 

Reklama

W przedstawionym poniżej raporcie sędziowskim została zaznaczona sytuacja, która doprowadziła do wyrzucenia holenderskiego trenera. Była 66. minuta meczu, a Barcelona niedawno straciła bramkę na 1:1. Koeman nie był jednak rozwścieczony, agresywny, nie zaatakował arbitrów.

W stosunku do czwartego sędziego zwrócił się jedynie: „co za charakter”. Jak widać, było to wystarczającym powodem, by pokazać 58-latkowi asa kier.

Odbierz najwyższy cashback na start bez obrotu w Fuksiarz.pl!

Reklama

Oczywiście nie zmienia to niczego w kontekście fatalnej gry Barcelony. Zaprezentowali się fatalnie i po raz kolejny stracili punkty ze znacznie słabszym – przynajmniej na papierze – rywalem.

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank