Nieoficjalnie: Brosz po sezonie odejdzie z Górnika Zabrze

redakcja

Autor:redakcja

26 kwietnia 2021, 14:04 • 1 min czytania

Reklama
Nieoficjalnie: Brosz po sezonie odejdzie z Górnika Zabrze

W ostatnich tygodniach wiele spekulowano na temat przyszłości Marcina Brosza w Górniku Zabrze i wygląda na to, że już wszystko jasne. 

Reklama

Jak poinformował Grzegorz Garbacik z tygodnika „Piłka Nożna”, Brosz nie przedłuży kontraktu i po sezonie odejdzie z klubu, w którym pracuje od lata 2016 roku. W tym czasie wywalczył z Górnikiem awans do Ekstraklasy i od razu w pierwszym sezonie w elicie uzyskał przepustki do eliminacji Ligi Europy.

48-letni szkoleniowiec może być spokojny o swoją przyszłość, zapewne z miejsca zgłosi się do niego połowa ekstraklasowych klubów. Dopiero co łączono go z Jagiellonią.

Górnik Zabrze wygra na stadionie Cracovii?

Kurs 3.20 na Fuksiarz.pl

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank