Piłkarze Marsylii z mandatami za nielegalną imprezę

redakcja

Autor:redakcja

30 marca 2021, 10:52 • 1 min czytania

Reklama
Piłkarze Marsylii z mandatami za nielegalną imprezę

Zawodnicy Olympique Marsylia podczas przerwy reprezentacyjnej otrzymali trzy dni wolnego, ale nie wszyscy bezkolizyjnie z niej skorzystali. Pol Lirola i Leonardo Balerdi będą się gęsto tłumaczyć w klubie.

Reklama

Obaj otrzymali mandaty za udział w imprezie na ponad trzydzieści osób, którą zorganizowano w willi w Badalonie na przedmieściach Barcelony. Uczestnikami zabawy było także kilku futsalowców. Towarzystwo zachowywało się tak głośno, że ktoś wezwał policję i ta ukarała wszystkich mandatami ze względu na łamanie koronawirusowych obostrzeń. Teraz delikwentów mogą czekać dalsze konsekwencje w klubie, który dziś wznawia treningi.

Lirola w styczniu został wypożyczony do Marsylii z Fiorentiny i zdążył rozegrać 11 meczów ligowych. Balerdi na tej samej zasadzie latem przybył do OM z Borussii Dortmund. Wystąpił w trzynastu spotkaniach Ligue 1 i zdobył jedną bramkę.

źródło: ara.cat
Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank