Dobre info dla Legii. Vesović wraca do treningów z drużyną

Jakub Białek

26 marca 2021, 16:28 • 2 min czytania

Reklama
Dobre info dla Legii. Vesović wraca do treningów z drużyną

21 czerwca 2020 roku. To wtedy po raz ostatnio Marko Vesović miał okazję pograć w piłkę, to wtedy rozpoczął żmudne leczenie po zerwaniu więzadeł, przez które nie wychodził na boisko. Aż do dziś. Legia poinformowała, że Czarnogórzec wrócił do normalnych treningów z drużyną.

Reklama

Długo, oj długo to wszystko trwało. I jeszcze sporo potrwa, bo klubowy lekarz, Filip Latawiec, na oficjalnej stronie Legii mówi o spokojnym dozowaniu obciążeń i „ostatecznych testach za 1,5 tygodnia”.

Veso jest stopniowo dołączany do drużyny. Na razie wykonuje tak zwane ćwiczenia bezkontaktowe, ale może już brać udział w takich elementach jak wykończenia, strzały czy passy. Stopniowo zwiększamy zakres jego możliwości i już niedługo będzie mógł wejść w gierki. Czekamy na ostateczne testy, które będą miały miejsce za 1,5 tygodnia i to one dadzą nam odpowiedź, jak wygląda rzeczywisty stan fizyczny zawodnika – czytamy wypowiedź lekarza Legii.

A więc wydaje się, że Vesović wróci jeszcze w tym sezonie. Ale czy do pierwszego składu? Gdy już dojdzie do formy, Michniewicza czeka spory ból głowy. Oczywiście będzie to ból pozytywny. Na prawe wahadło ma przecież Wszołka i Juranovicia – dwóch topowych piłkarzy w skali ligi. Z drugiej strony może się okazać też tak, że latem nie będzie miał już w kim wybierać. Wraz z końcem sezonu kończą się umowy Wszołka i Vesovicia.

Fot. FotoPyK

Reklama
Jakub Białek

Ogląda Ekstraklasę jak serial. Zajmuje się polskim piłkarstwem. Wychodzi z założenia, że luźna forma nie musi gryźć się z fachowością. Robi przekrojowe i ponadczasowe wywiady. Lubi jechać w teren, by napisać reportaż. Występuje w Lidze Minus. Jego największym życiowym osiągnięciem jest bycie kumplem Wojtka Kowalczyka. Wciąż uczy się literować wyrazy w Quizach i nie przeszkadza mu, że prowadzący nie zna zasad. Wyraża opinie, czasem durne.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank