Obrzydliwy faul w Bundeslidze. „To był koszmar”

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

08 marca 2021, 08:38 • 1 min czytania

Reklama
Obrzydliwy faul w Bundeslidze. „To był koszmar”

To była najbardziej ewidentna czerwona kartka w historii futbolu – pisali kibice Bundesligi po faulu Paulo Otavio na Munasie Dabburze. Zawodnik Wolfsburga w doliczonym czasie gry był bliski połamania obu nóg napastnikowi rywali.

Reklama

Sytuacja na poniższym wideo zaczyna się od 1:30.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że przecież Wolfsburg i tak w tym meczu przegrywał, więc ten paskudny faul Otavio sprawił jedynie, że mecz zakończył się porażką 1:2, a nie 1:3. On sam na pewno zostanie ukarany kilkumeczową dyskwalifikacją.

Ten faul był jak koszmar, który stał się rzeczywistością. Popełniłem błąd. Nie miałem złych intencji. Dzięki bogu nie skrzywdziłem kolegi z boiska i nie ucierpiał na tym ataku. Przeprosiłem już chyba wszystkich… Nie chciałem zrobić nic złego. Przepraszam jeszcze raz – napisał Otavio na Instagramie.

Reklama

Dobrze, że Daburowi nic się nie stało. To była oczywista czerwona kartka. Nie chcę krytykować Paulo, bo biegał dzisiaj jak szalony, pokazał aż nadmiar ambicji – komentował to Oliver Glasner, trener Wolfsburga.

Damian Smyk

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank