Armand Ella zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz

Jan Piekutowski

02 marca 2021, 12:02 • 1 min czytania

Reklama
Armand Ella zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz

Na oficjalnej stronie klubu została zamieszczona informacja o kolejnym transferze Sandecji Nowy Sącz. Po pięciu latach do klubu wrócił Armand Ella – 28-letni Kameruńczyk, występujący na pozycji pomocnika. 

Reklama

Reprezentując barwy Biało-Czarnych w sezonach 2014/15 oraz 2015/16, Ella uzbierał 11 występów na pierwszoligowych boiskach. Strzelił wówczas trzy gole.

Z kraju jednak wyjechał i trafił do RPA, gdzie grał dla Free State Stars. Później ponownie trafił na Ukrainę (przed przyjazdem do Polski reprezentował Karpaty Lwów) – tym razem do Inhułeć Petrowe, w którym spędził trzy lata. Najnowszym przystankiem pomocnika był zaś uzbekistański Mash’al Muborak, gdzie 28-latek zagrał w 15 meczach.

Łącznie wychowanek Barcelony grał już w sześciu krajach – w Hiszpanii, Ukrainie, na Węgrzech, w Polsce, RPA oraz Uzbekistanie.

Armand Ella podpisał z Sandecją krótką umowę, która będzie obowiązywała do końca czerwca. W kontrakcie widnieje możliwość przedłużenia jej o rok.

Reklama

Aktualnie podopieczni Dariusza Dudka zajmują 14 miejsce w Fortuna 1 Lidze. Nadal nie mogą być pewni utrzymania – nad ostatnim Zagłębiem Sosnowiec mają cztery punkty przewagi.

Fot.FotoPyk

Jan Piekutowski

Angielski łącznik

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank