post Avatar

Opublikowane 23.03.2020 17:22 przez

redakcja

Kod promocyjny Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek to jedna z najlepiej rozpoznawanych firm na rynku. Ten bukmacher promuje się chociażby przy rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski, co samo w sobie świadczy o marce. Dlaczego warto skorzystać z oferty Totolotka? Jakie bonusy i promocje oferuje swoim graczom? Sprawdziliśmy, czego możemy się spodziewać po tym buku i służymy pomocą!

Rejestracja w Totolotku. Jak założyć konto?

Zakłady bukmacherskie Totolotek idą z duchem czasu i oferują graczom rejestrację bez weryfikacji. Co to oznacza? Żeby grać u tego buka nie musimy podawać swoich pełnych danych i weryfikować konta. Zarazem jednak, bez spełnienia tych wymagań, nie skorzystamy w pełni z możliwości tego bukmachera. Ale wracając do rejestracji – sam proces jest łatwy, wypełniamy okienko, które wyskakuje nam po kliknięciu w przycisk tworzenia konta i sprawa załatwiona. Jeśli mamy z tym problemy, Totolotek nam pomoże w swoim wideoporadniku, który krok po kroku pokaże nam, jak otworzyć konto gracza.

Bonus powitalny Totolotek

Cześć – bonus 100% do 1000 zł!

Dlaczego warto założyć konto w Totolotku? Choćby dlatego, że na start wpadnie nam aż do 1000 zł bonusu od depozytu! Skąd taka kwota? Ten legalny, polski bukmacher oferuje nowym graczom premię w wysokości 100% od pierwszej wpłaty po weryfikacji konta. Maksymalna kwota bonusu to właśnie 1000 zł, więc warto wykorzystać tej promocję w pełni. Tym bardziej że wypłata środków bonusowych nie jest „Mission Impossible”. Jakie warunki muszą spełnić gracze, żeby odebrać bonus przyznany im przez Totolotka? Saldo główne oraz saldo bonusowe trzeba obrócić zaledwie trzy razy. Oczywiście obrót musi zostać wykonany po kursie minimalnym, który wynosi w tym przypadku 1.35. Dodatkowym plusem dla graczy, którzy skorzystają z tego bonusu jest fakt, że bukmacher udostępnia nam zakładkę, w której na bieżąco będziemy mogli sprawdzić postępy obrotu środkami.

Bonus za aplikację w Totolotku

A może chcielibyście raz jeszcze skorzystać z bonusu powitalnego? Nie ma problemu! Legalny bukmacher Totolotek oferuje graczom bonus za aplikację! Na czym on polega? Ściągamy appkę tego buka, instalujemy ją na naszym telefonie i dokonujemy pierwszej wpłaty za jej pomocą. Przy pierwszym zakładzie Totolotek obiecuje nam premię do 100% od depozytu, do kwoty 49 zł. Czyli już nawet za 50 zł wpłaty, otrzymamy niemal drugie tyle na grę w Totolotku. Minimalną kwotą, za którą otrzymamy bonus, jest 20 zł. Co zrobić, żeby wypłacić wspomnianą premię? Obracamy depozytem oraz bonusem trzykrotnie po kursie minimalnym 1.90. Spełnienie tego warunku wystarczy, żeby móc dokonać wypłaty.

Postaw swój pierwszy zakład w Totolotku z dedykowanym kodem dla czytelników WESZŁO!

Pozostałe promocje Totolotek

Bonus King Size

Totolotek oferuje swoim graczom zwiększenie wygranej nawet do 66%! Na czym polega promocja Bonus King Size? To specjalna propozycja dla osób, które lubią stawiać kupony składające się z wielu zdarzeń. Zasada jest prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus od wygranej nam przysługuje. Tabela prezentuje się następująco.

 • 5 zakładów – 5% bonusu
 • 6 – 10%
 • 7 – 15%
 • 8 – 20%
 • 9 – 25%
 • 10 – 30%
 • 11 – 35%
 • 12 – 40%
 • 13 – 45%
 • 14 – 50%
 • 15-29 – 52%
 • 30 – 66%

Ale jak wiadomo – Totolotek, tak jak każdy bukmacher, ma swoje zastrzeżenia. Na kuponie muszą znaleźć się zdarzenia o kursie minimalnym 1.20. Musimy też pamiętać, żeby przed próbą ogrania buka dzięki Bonusowi King Size, należy wpłacić na konto przynajmniej 20 zł. W innym przypadku nasz kupon nie zostanie uwzględniony w promocji. A co zrobić, żeby ekstra kasa wylądowała na naszym koncie? Wypłaty możemy dokonać bez dodatkowego obrotu środkami, więc jesteśmy w komfortowej sytuacji.

Early Cash Out w Totolotku

Zakłady bukmacherskie Totolotek oferują graczom opcję cashoutu na rozsądnych warunkach. O co w tym w ogóle chodzi? Dzięki opcji early cash out możemy zmniejszyć ryzyko przegranej na kuponie, który już jest w grze. Cashout to po prostu wcześniejsze zamknięcie kuponu, dzięki czemu wypłacimy wygraną przed ewentualną wpadką. Ale – oczywiście – trzeba spełnić pewne warunki. Np. potencjalna wygrana z cashoutu nie może być niższa niż stawka zakładu. Musimy tez pamiętać, że zamknięcie kuponu jest nieodwracalne.

No dobrze, ale zakładamy, że nam to nie przeszkadza. Jak skorzystać z opcji cashoutu? Znajdziemy ją w sekcji moje zakłady, a następnie w zakładce „szczegóły kuponu”. Musimy też wiedzieć, że wygrana z cashoutu nie jest wliczana do obrotu wymaganego w przypadku bonusów.

Promocje stacjonarne w Totolotku

Legalny bukmacher Totolotek to marka, która jest dobrze znana nie tylko graczom korzystającym z opcji gry online. Ten buk zaczynał od tzw. „ziemniaków” i od gry stacjonarnej absolutnie się nie odcina. Dowodem na to jest specjalna promocja, którą przygotowano dla użytkowników punktów naziemnych.

Totolotek Wyzwanie Typera

Comiesięczna promocja dedykowana tylko dla graczy punktów stacjonarnych? To jedna z ofert, która przyciąga klientów do Totolotka! Wyzwanie Typera odbywa się od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca i premiuje pięciu najlepszych graczy w każdym z punktów naziemnych. Jak wziąć udział w tej zabawie? Wystarczy mieć zarejestrowaną kartę Bet Club i… obstawiać. Punkty w rankingu, na podstawie którego przyznawane są nagrody, liczone są według następującej metody.

 • dni aktywne razy liczba postawionych kuponów

Czym są dni aktywne? Wyjaśniamy. Są to dni, w których gracz zawrze przynajmniej jeden zakład na kartę Bet Club. Liczby postawionych kuponów tłumaczyć nie będziemy, bo to zbyt oczywiste. Dodamy jednak, że wliczają się do nich również zakłady postawione online, jeśli tylko karta Bet Club jest przypisana do danego punktu naziemnego. Jakie nagrody zyskują gracze?

 1. Pierwsze miejsce – bonus 75 zł
 2. Drugie – bonus 50 zł
 3. Trzecie – bonus 25 zł
 4. Czwarte – bonus 10 zł
 5. Piątek – bonus 10 zł

Otwieram konto i gram z Totolotkiem!

Program lojalnościowy – BetClub w Totolotku

Jak już pewnie zauważyliście, w niektórych akapitach tego tekstu wspominamy o karcie BetClub. Co to takiego i do czego służy? Zacznijmy od tego, że z tej promocji skorzysta absolutnie każdy. Wymogi są proste do spełnienia.

 1. Zakładamy konto
 2. Wpłacamy minimum 20 zł
 3. Obstawiamy

Od tego czasu zbieramy już punkty w ramach Totolotek BetClub, dzięki którym możemy otrzymać aż do 50% dodatkowego bonusu. Punkty liczone są według schematu.

 • stawka kuponu razy ilość zdarzeń

Więc nie trzeba przesadnie kombinować, żeby obliczyć ile zyskamy na każdym kuponie. Gramy trzy zdarzenia za stówkę? To 300 punktów trafia na nasze konto. A co dzieje się z uzbieranymi na naszym koncie punktami? Możemy je wymieniać na atrakcyjne bonusy. Premie dla graczy zaczynają się od 5000 punktów, więc taki próg osiągnąć jest dość łatwo. Kolejne progi prezentują się w następujący sposób.

Grafika prezentuje Betclub z oferty Totolotka

Im wyższy status ma nasza karta, tym więcej punktów zgarniamy przy każdym zakładzie. Na graczy czekają m.in. darmowe zakłady w Totolotku. Najlepsi nagradzani są dodatkowymi promocjami, biorą też udział w promocjach okolicznościowych. Stan naszych punktów oraz ranking sprawdzimy na bieżąco, więc możemy spać spokojnie – zawsze mamy kontrolę nad sytuacją.

Ważne – zweryfikuj konto Totolotka!

Wspominaliśmy o tym, że rejestracja w Totolotku jest szybka, łatwa i przyjemna. To prawda, ale ważne jest to, żeby pamiętać o weryfikacji konta. Choćby dlatego, że tylko zweryfikowani użytkownicy mogą otrzymać bonus startowy, który – przypomnijmy – może wynieść łącznie nawet 1049 zł! Na czym polega ta cała weryfikacja? Wchodzimy w zakładkę „moje konto” i stosujemy się do instrukcji. Podajemy numer konta bankowego, źródło płatności i przesyłamy kopię dowodu osobistego na adres mailowy Totolotka. Czekamy, aż nasze dane zostaną zaakceptowane i… tyle. Wpłaty, wypłaty, bonusy – od teraz wszystko będzie łatwiejsze.

Totolotek – oferta bukmachera

Bonusy dla graczy online, premie dla grających przez aplikację, korzyści dla fanów gry stacjonarnej… To wszystko dostaniemy w Totolotku, ale wiadomo – liczy się też oferta bukmachera. W przypadku tego legalnego buka nie ma na co narzekać, bo mamy szeroki zakres zdarzeń, które możemy wytypować. Dlaczego warto założyć konto w Totolotku? Jakie jeszcze korzyści oferuje swoim graczom ten bukmacher? Weszło Bukmacherka to projekt, który przede wszystkim ma służyć wam. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny przewodnik, który pomoże wam lepiej poznać ofertę Totolotka! 

LIGA MINUS. Quiz wiedzy o Ekstraklasie – Kowal prowadzącym!

29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Pięciu rywali, z którymi Marcin Najman miałby szansę

Marcin Najman dostał wczoraj w trąbę. Nie jest to informacja sensacyjna, sensacją byłoby to, gdyby w trąbę nie dostał. W każdym razie Najman przemówił następującymi słowami: – Jeżeli zrobicie mi jakieś ładne pożegnanie, to być może jeszcze raz się skuszę. Trzeba tylko będzie zrobić odpowiedni matchmaking, żeby ten rywal nie był tak silny, jak „Bestia”. […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

500 zł dodatkowego bonusu w BETFANIE! Zgarnij Extra Siano

Legalny polski bukmacher BETFAN przygotował dla graczy specjalną promocję. Dzięki niej możemy zyskać aż do 500 zł dodatkowego bonusu. Jak odebrać dodatkową kasę i na czym dokładnie polega ta promocja? Wyjaśniamy. Do końca marca gracze BETFANA mogą zyskać naprawdę solidny bonus. Extra Siano to dodatkowy bonus 100% od depozytu aż do 500 zł. Warunki otrzymania bonusu […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Koniec kawioru i szampana, czas na suchy chleb dla konia. Angielski futbol w potrzasku.

Legendarny menedżer Liverpoolu mawiał: “Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego”. Choć przez lata te słowa były dla miłośników futbolu swoistym credo wyrytym w głębi serc, dziś stały się tylko groteskowym wspomnieniem czasów minionych. Powiedzenie Billa Shankly’ego to jednak […]
29.03.2020
Inne sporty
29.03.2020

O, to jest ten Olejniczak – miło się na niego patrzy!

Kibic polskiej piłki ręcznej zachwycał się retro meczami dużo wcześniej niż kibic piłki nożnej, zmuszony od kilku tygodni do oglądania powtórek w związku z koronawirusem. Od MŚ 2017 nasz handball dołuje, więc niedługo później można było wejść we wspominkowy tryb pt. „Kiedyś to było”. Jeśli mielibyśmy wytypować jednego szczypiornistę, który może sprawić, że przestaniemy żyć […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

KOWAL MANAGER 10 | Czy NAPRAWDĘ nie zakwalifikujemy się na EURO 2020?!

Ostatni odcinek skończyliśmy typowym cliffhangerem – 0:2 z Izraelem, druga połowa, jedna bramka od wylotu z Euro 2020 (w grze nie ma wirusa, chociaż tam). Czy uda się dowieźć ten cudowny rezultat? Podpowiedzi szukajcie w miniaturce u góry. Ale przede wszystkim – oglądajcie! 
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Dlaczego nieszanowani przez kluby mogą nie zgodzić się na obniżkę pensji?

Wyobraź sobie, że pracodawca nie ma szacunku do twojej pracy i przez wiele miesięcy nie wypłaca ci regularnie pensji. Tłumaczenia są różne – bo trzeba czekać na pieniądze od miasta, bo jeszcze nie teraz, bo potem, bo jutro, które jutro zastępuje nowe jutro, bo jeszcze pierdyliard różnych rzeczy. Człowiek długo zaciska zęby, czasami ubiega się […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Egzotyczne pojedynki w eWinner – wysokie kursy na Nikaraguę!

Co tam panie w egzotyce? Nikaragua wciąż kopie, a my korzystamy z atrakcyjnej oferty eWinnera na tę ligę! Dzięki niej obstawimy pojedynki między poszczególnymi drużynami po bardzo korzystnych kursach. Na czym spróbujemy dziś zarobić? Sprawdźcie naszą analizę! Pojedynek: Juventus FC – Chinandega FC Jedne z najgorszych wyjazdowych drużyn w lidze w korespondencyjnym pojedynku? Brzmi jak […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„Bez dystansu człowiek nie poradzi sobie w zawodzie sędziego”

– Jak ktoś chce być sędzią, musi wyłączyć potrzebę bycia docenionym. To może zabrzmi dziwnie, ale naprawdę rzadko docenia się nas za cokolwiek. Albo przechodzimy niezauważeni, albo się nas krytykuje. Jeśli ktoś sobie z tym nie radzi, jeśli ktoś nie ma dystansu do tego co się wydarzyło, jaką decyzję podjął, jak przeprowadził zawody, przepadnie – […]
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Liga białoruska z Totolotkiem – zarób na golach i kartach!

Legalny bukmacher Totolotek oferuje graczom ciekawe zakłady na ligę białoruską! W ofercie znajdziemy m.in. typy na strzelców bramek czy ilość żółtych kartek. Sprawdźcie, na czym można zarobić, obstawiając mecz Niomana Grodno z FK Witebsk! Nioman Grodno – FK Witebsk Ostatnie mecze bezpośrednie: RWPRR Poprzednie spotkania Niomana: PPRPW Ostatnie mecze Witebska: WPPPP Nioman Grodno ostatnie zwycięstwo odniósł […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„Niekochani” w Brzęczku nie rozkochali

Wczoraj premierę miał pierwszy odcinek „NIEKOCHANYCH”, czyli serialu dokumentalnego o reprezentacji Jerzego Brzęczka. Moment, z jednej strony, idealny: cały sport stoi, tegoroczne danie główne, czyli Euro, przełożone, ludzie są spragnieni biało-czerwonych. Ale z drugiej strony, ten film, w trakcie sportowej próżni, nabiera większej wagi, niż nabrałby normalnie. Jest w centrum zainteresowania. Wzbudza sto razy większe […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

QUIZ. Czy jest jakiś klub, którego nie prowadzili?

Dobra, od razu opowiemy na tytułowe pytanie – tak, są takie kluby. Ale faktem jest, że trenerska karuzela kręci się u nas w takim tempie, że kilku szkoleniowców mogłoby zacząć dorabiać jako przewodnicy po kraju – w tak wielu miejscach pracowali. Stąd pomysł na nasz kolejny quiz. My podajemy nazwisko trenera i cztery nazwy klubów, […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Koronawirus nie oszczędza największych pomników. Óscar Tabárez zwolniony

Był kimś znacznie więcej niż selekcjonerem. Był rewolucjonistą, który jednak zamiast jak jego poprzednicy chwytać za bagnety, chciał przemiany opartej o organizację, mądrość, rozwiązania systemowe. Óscar Washington Tabárez przez ostatnich czternaście lat przemieniał urugwajską piłkę. Wyrugował brutalność i cynizm, nie zatracając po drodze tego, co czyniło Celeste wyjątkowymi – „garra charrua”, wojowniczego charaktery narodu znad […]
29.03.2020

LIGA PL #1 – TRAŁKA, WAWRZYNIAK, ŻEWŁAKOW I KĘDZIOREK

Łukasz Trałka, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow i Maciej Kędziorek zapraszają na pierwszy odcinek programu #LigaPL.
29.03.2020
Bukmacherka
29.03.2020

Zakłady specjalne na ligę białoruską w Superbet!

Za naszą wschodnią granicą rozgrywki trwają w najlepsze, więc kontynuujemy naszą serię porad dla graczy. W ofercie zakładów bukmacherskich Superbet znajdziemy specjalne zdarzenia, dzięki którym obstawimy kombinację dwóch dzisiejszych spotkań. Które zdarzenia dadzą nam zarobić? Sprawdźcie naszą analizę! Dzień z ligą białoruską – zakłady specjalne Superbet! Legalny bukmacher Superbet oferuje graczom ciekawą ofertę zakładów specjalnych. […]
29.03.2020
Weszło Extra
29.03.2020

„Służba Bezpieczeństwa mnie nachodziła, dlatego chciałem wyjechać z Polski”

– Nie planowałem, że pozostanę w Austrii na stałe. Chciałem wyjechać tylko na jakiś czas. W Polsce strasznie mnie nachodziła Służba Bezpieczeństwa. Chcieli, żebym zapisał się do partii, tak jak kiedyś Tomaszewski. Gnoje nachodzili mnie i moją rodzinę. Nie wiem, może miałem na kogoś kapować? Utrudniali mi życie, choć trzymałem się przecież daleko od polityki. […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

„50% obniżki to dużo, nie godzimy się na to”. Pierwszoligowcy o cięciach w wypłatach

Mateusz Borek w Kanale Sportowym stwierdził niedawno, że pierwsza liga to najdroższe rozgrywki w kraju, bo pieniędzy z praw telewizyjnych wiele nie ma, a płacić trzeba na poziomie Ekstraklasy. Kluby zaplecza poszły śladem kolegów z wyższej ligi i zapowiedziały, że cięcia płac mogą sięgać 50%, ale zarobki nie będą niższe niż 4000 zł brutto. Jak […]
29.03.2020
Weszło
29.03.2020

Juventus zaoszczędzi 90 milionów euro! Piłkarze i trener nie podbiorą czterech pensji

Jedne kluby ogłosiły już, że wobec kryzysu nie muszą ciąć płac, bo wypracowały zawczasu pokaźną górkę – patrz na przykład Athletic Bilbao. Inne – jak FC Barcelona – redukować będą zdecydowanie, zdaniem hiszpańskich mediów, nawet o 70 procent. Piłkarze lidera Serie A Juventusu wraz ze swoim trenerem Maurizio Sarrim poszli jednak jeszcze o krok dalej – za […]
29.03.2020