post
Avatar

Opublikowane 13.03.2020 08:57 przez

redakcja

Wolelibyśmy odpalać LIVE z innej, weselszej okazji, ale niestety, czasy są, jakie są. Koronawirus sieje spustoszenie w świecie sportu i sytuacja zmienia się właściwie z godziny na godzinę. Nie ma szans poinformować o wszystkim w kolejnych tekstach, więc zbierzmy większość wiadomości pod jednym adresem.

22:43

Kończymy powolutku dzisiejszy live, na dobranoc zostawiamy was z wywiadem z Bartoszem Białkowskim, który masakruje brytyjską politykę walki z wirusem. Całość TUTAJ. Dzięki za dziś, trzymajcie się, ruszamy jutro, pewnie koło 9.30.

Wczoraj po komunikacie EFL, że wszystkie mecze w ten weekend mają dojść do skutku i to nawet z publicznością, byłem autentycznie wkurwiony. Nawet nie chciało mi się wracać z Ipswich do Londynu, pojechałem tam dopiero dziś rano przed treningami. Później, koło 11:00 lokalnego czasu, wreszcie wszystkie ligi zawieszono. Anglicy naprawdę nie podchodzą poważnie do tematu. Nie mogę tego zrozumieć. Wczoraj wystąpienie miał premier Boris Johnson i kompletnie nie zgadzałem się z tym, co mówił.

Jakby nigdy nic stwierdził, że więcej rodzin utraci swoich najbliższych i trzeba sobie z tym poradzić.

Dla mnie to kosmos. Premier kraju, w którym żyjesz mówi, że musisz się przygotować na śmierć kogoś bliskiego i w zasadzie to nic nie da się zrobić. Masakra, jak w jakimś filmie. Sytuacja jest bardzo poważna, nie można tego bagatelizować i podchodzić do wszystkiego na zasadzie „jakoś to będzie”. Trzeba się zabezpieczyć na każdy scenariusz, podjąć zdecydowane decyzje, a na razie w skali kraju tego nie zrobiono.

Widzisz to też po podejściu samych ludzi?

Często niestety tak. Ja już od pewnego czasu starałem się unikać wyjść na miasto w innym celu niż zakupy, nawet tutaj w Ipswich. Widać jednak, że wszystko toczy się normalnym rytmem. Londyn, z tego co dziś czytałem, niezmiennie tętni życiem. Piątek wieczorem, ludzie ruszają do restauracji i klubów, wychodzą na imprezy jakby nigdy nic. Moim zdaniem to głupota, nie rozumiem tego. Nie można panikować, ale sytuacja jest naprawdę poważna i nie można udawać, że jest inaczej. Lepiej posiedzieć w domu, spędzić fajnie czas z rodziną, pobawić się z dziećmi, obejrzeć wspólnie film.

22:37

22:23

A to według portalu ultras-tifo.net kwarantanna po neapolitańsku.

22:20

Pokrzepiająca informacja od Czesława Michniewicza. Na razie służba zdrowia wydolna, żadnych poślizgów, a to wtedy zaczynają się przecież problemy, co pokazał włoski scenariusz.

22:18

Mamy też felieton Kowala, temat mógł być tylko jeden. Całość W TYM MIEJSCU.

Okazało się, że Arka nie bardzo ma gdzie trenować, bo miasto zamknęło jej obiekty i konieczne byłyby stałe przenosiny do Sopotu (gdzie klub co jakiś czas i tak trenuje, ale to opowieść na inny czas). Kuba Błaszczykowski wystosował apel i nic dziwnego, że on, bardziej utytułowanego piłkarza ta liga nie ma. Jacek Kruszewski zdradził, że jedni prezesi mówili co innego przy wyłączonym dyktafonie, co innego przy włączonym. Górnik nie śpieszył się z wyjazdem do Łodzi. I tak dalej, i tak dalej.

Szkoda. To tylko piłka nożna. Ja rozumiem, pieniądze. Jednak wszyscy tracą. A polska piłka ma to do siebie, że traci pieniądze nawet wtedy, gdy nie ma epidemii.

Słyszę, że zawodnicy powinni iść na bezpłatne urlopy. W Hiszpanii, Anglii, Francji czy Niemczech takich dyskusji nie kojarzę, bo chyba ich po prostu nie ma (jeśli są, proszę mnie wyprowadzić z błędu). Zresztą ja nie kupuję tej argumentacji. Może patrzę zbytnio jak piłkarz, ale porównywanie tego do na przykład sklepikarki, nie ma większego sensu. Gdyby jej zamknięto sklep dla publiczności, to też by nie pracowała. Piłkarzom zamknięto miejsca pracy dla ludzi. To taka może mała, ale jednak dość istotna różnica.

22:04

Artur Kapelko, prezes Sandecji Nowy Sącz na Kanale Sportowym.

Sytuacja w I lidze jest bardzo trudna. W poniedziałek mamy specjalną sesję Rady Miasta dotyczącą Sandecji, chodzi o objęcie udziałów w klubie. Mamy trzech chętnych i nie wiemy, jak się zachowają w tej chwili. Rację może mieć redaktor Stanowski: to może być koniec rozgrywek ligowych i nie wiemy, co się stanie dalej. To mogą być problemy finansowe, u nas też właścicielskie. Mam nadzieję, że ktoś wykaże się odpowiedzialnością i faktycznie nie zniechęcą go aktualne okoliczności. Ale nie wiemy, jaka będzie reakcja gospodarki, polskiej, ale i tej światowej. 

21:49

Krzysztof Stanowski po rozmowie z Jakubem Rzeźniczkiem podkreśla: piłkarze muszą mieć świadomość, że branża poniesie straty. Zawodnicy są przekonani, że straty powinny wziąć na siebie w całości kluby, ja nie mam takiego przekonania.

My też się zastanawiamy, czy to słuszne wyjście. I czy nie przyspieszy tej plajty, jeśli właściciele klubów uznają, że w takim razie czas zamykać kramik.

21:47

FIFA podjęła decyzję, że kluby nie muszą puszczać piłkarzy na zgrupowanie kadry. Co do samego rozgrywania meczów: decyzja po stronie poszczególnych federacji.

21:42

Mowa o Bundeslidze. Bogatej, stabilnej lidze, z wielkimi przychodami z frekwencji. Jest kiepsko…

21:37

Odnotowywaliśmy cały czas zdarzenia spoza piłki nożnej, więc musimy przekazać też tę smutną wiadomość – 73-letni pacjent z Wrocławia jest drugą ofiarą koronawirusa w Polsce.

21:30

Kapitalna akcja Legii, wszyscy piłkarze po kolei apelują: zostańcie w domu!

21:28

A na stronie mamy też rozmowę z Filipem Bednarkiem, który przebywa w Holandii. Całość W TYM MIEJSCU.

Filip, co tam słychać w Holandii?

Wszystkie mecze odwołane do końca marca. Klasyka. Holandia nie wyróżnia się spośród innych krajów, nie wyłamuje się, wszystko ze względu na bezpieczeństwo. Ponadto imprezy do stu osób też odwołane, a jeśli chodzi o szkoły i instytucje publiczne, to na razie są otwarte, ale myślę, że to raczej kwestia czasu niż bezmyślności. Poza tym za wiele się nie dzieje.

Jest dyskusja na temat zamykania szkół i instytucji? To absolutnie nie jest oczywista decyzja. 

Myślę, że to kwestia podejścia państwa do budowania zbiorowej świadomości. Nikt nie chce wzbudzać niepotrzebnej paniki, bo to nikomu w niczym nie służy. Z drugiej strony absolutnie nie krytykowałbym zamykania szkół i instytucji publicznych, bo to skuteczne przeciwdziałanie stykania się ze sobą dużych mas ludzi, tutaj na razie podejście jest inne, ale chyba mogę tylko powtórzyć, że wydaje mi się, że to raczej kwestia dni, kiedy państwo zdecyduje o czasowych zamknięciach tych miejsc.

21:18

Animucki mówi: zanim to wszystko ustalimy, poczekajmy, zbierzmy informacje, zobaczymy w jakiej kondycji z kryzysu wyjdą kluby.

Da się między słowami wyczuć, że może się okazać w sezonie 2020/21, rozpoczętym Bóg jeden wie kiedy, będzie problem, by uzbierać 10 klubów, które stać na grę w Ekstraklasie.

21:11

Jeszcze raz Marcin Animucki:

Ta sytuacja dotknie wszystkich. Nie ma dzisiaj kogoś, kto obronną ręką wyjdzie z tej sytuacji. Od przyszłego tygodnia intensyfikujemy prace dotyczące wsparcia finansowego dla klubów. My jako Ekstraklasa wypłaciliśmy większość pieniędzy z tytułu rankingu historycznego, kwota stała już rozliczona w lipcu i we wrześniu, zostaje rata czerwcowa za kolejne lokaty oraz premia dla pucharowiczów. Tych pieniędzy z Ekstraklasy na razie nie brakuje, ale karnety, bilety, sponsorzy, merchandising… Mogą być ogromne kłopoty. 

Powiększanie Ekstraklasy może być trudne, bo w przyszłym sezonie to może być… liga bankrutów. Te kluby są na zero plus, albo nawet na minusie. Powiększanie ligi w dobie kryzysu może być trudne. Już w sytuacji, gdy byliśmy w dobrej kondycji finansowej jako cała polska piłka, zdarzały się ujemne punkty za problemy finansowe. A teraz? Znajdujemy się w sytuacji krytycznie złej. Wszyscy musimy sobie zdawać z tego sprawę, również trenerzy czy piłkarze. Rozmawiamy ze sponsorami, ale też zastanawiamy się, jaka będzie kondycja tych firm. 

Stanowski dodaje, że sporo klubów może stracić głównych sponsorów, choćby z branży bukmacherskiej.

20:53

20:51

Marcin Animucki:

Większość lig wierzy w to, że dogra sezon, nawet kosztem przesunięcia rozstrzygnięcia. Oczywiście jeśli ligi nie dogra się do końca, olbrzymie konsekwencje, także finansowe, dotkną wszystkich klubów, trenerów i zawodników. Moim zdaniem istnieje zagrożenie zatoru pieniężnego. Już teraz estymujemy brak wpływów z biletów i karnetów, szacujemy, że to około 50 milionów złotych. Kolejne źródła to są dziesiątki milionów złotych. Nawet z długiem można sobie radzić, ale ja mówię o cash flow. 10 kwietnia, trzeba zapłacić pensje, a nie masz pieniędzy w kasie – z meczów Lech – Legia, z Wisła – Legia. W przyszłym tygodniu Ekstraklasa SA wyjdzie z pakietem wniosków dotyczących obszaru poszukiwania wsparcia finansowego ze źródeł zewnętrznych, obszaru regulacyjnego w kwestii kontraktów czy rozliczania premii dla piłkarzy. Ten problem mamy wszyscy. Klub, który zbankrutuje nie zapłaci piłkarzom. 

20:41

Zbigniew Boniek na Kanale Sportowym:

Uchwała była podjęta, że tabela po ostatniej pełnej kolejce wchodzi w życie, jeśli to rząd zdecyduje, że nie możemy grać w piłkę. Będę musiał się zorientować, czy wchodzi w życie też teraz, gdy to wyłącznie PZPN i Ekstraklasa SA podjęły decyzję o tym, by nie grać meczów. Prawnie nie ma teraz takiej sytuacji, że nie można grać. 

20:34

Jakub Wawszczyk bez ogródek: nie godzimy się na to, by Arka spadła po 26. kolejce. Cała rozmowa TUTAJ.

Zostalibyśmy skrzywdzeni, gdyby liga skończyła się teraz. Mamy świadomość, że mieliśmy 26 kolejek, żeby nie być w grupie spadkowej. To prawda, zajmujemy teraz przedostatnie miejsce. Liczyliśmy jednak na szansę. Mecz derbowy, nowy trener, nowe rozdanie, myśleliśmy, że może teraz się odbijemy. Nie godzimy się na to, żeby kończyć sezon teraz, chcemy walczyć do samego końca, a to nie jest zależne od nas. Jestem tutaj sześć lat, też nie chcę, żeby Arka spadła. Ten klub jest dla mnie ważny, czuję się za niego odpowiedzialny. Dużym błędem byłoby to, gdybyśmy spadli bez możliwości walki.

Moim zdaniem to idealny moment, żeby wprowadzić 18 zespołów. Dwa zespoły wchodzą, nikt nie spada, bo czemu mamy być poszkodowani? Jeśli spadniemy, będę czuł ogromną niesprawiedliwość.

20:31

Zagłębie Lubin trenuje zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Filip Jagiełło skomentował to na Twitterze graficznie.

20:29

Marcin Animucki:

Na stole trzy scenariusze: 

– liga do końca, niezależnie do kiedy miałoby to trwać, dużo zależy tu od Euro i eliminacji europejskich pucharów
– rozegranie kilku kolejek, by integralność została zachowana
– skończenie ligi z zachowaniem miejsce w tabeli


Fot. NewsPix

redakcja

Opublikowane 13.03.2020 08:57 przez

redakcja

#WeszłoFuksem
16.06.2021

Finlandia za dziewięć tysięcy, efektowna tasiemka i sukcesy na Euro

Weszło Fuksem, czyli najlepsze kupony poprzedniego tygodnia. No nie będziemy ukrywać – lubimy robić te zestawienia, bo po każdym z tych kuponów robimy coś w stylu “o kurde, serio mu to weszło?”. Co mamy dla was tym razem? Mamy singla trafionego za tysiaka. Efektowną tasiemkę puszczoną z samego rana. No i graczy obłowionych na Euro […]
16.06.2021
#WeszłoFuksem
02.06.2021

Spec od tenisa, mocny gracz siatkówki i top kupony na Polskę

Imponująca tasiemka, solo grane za sporą stawkę czy wróżenie z fusów, ekhm, to znaczy meczów towarzyskich. W ostatnim tygodniu działo się wiele nie tylko w piłce nożnej, dlatego wśród dzisiejszych przykładów szczęśliwych kuponów w Fuksiarzu znajdzie się nie tylko nasz ulubiony sport. Jak co tydzień prezentujemy wam w naszym cyklu #WeszłoFuksem najciekawsze kupony graczy Fuksiarza. […]
02.06.2021
Fuksiarz.pl - Zakłady bukmacherskie
28.05.2021

Manchester City vs Chelsea – kursy na finał Ligi Mistrzów

W przeciągu dwóch dekad po raz trzeci w finale Ligi Mistrzów zobaczymy dwa angielskie zespoły. Kursy bukmacherskie na mecz Manchester City vs Chelsea uderzająco przypominają te sprzed dwóch lat, kiedy to o puchar Ligi Mistrzów walczył Tottenham z Liverpoolem. Kibice na pewno życzą sobie, by scenariusz zbliżającego się spotkania był na wskroś inny i bardziej […]
28.05.2021
#WeszłoFuksem
27.05.2021

Napoli, Napoli, kupon ci spartoli

Tasiemki z pewniakami, triple grane na sporą stawkę czy idealny przykład na early payout – to dzisiejsze przykłady szczęśliwych kuponów w Fuksiarzu. Jak co tydzień prezentujemy wam w naszym cyklu #WeszłoFuksem najciekawsze kupony graczy Fuksiarza. Komu poszczęściło się tym razem? A kto miał potężnego pecha? Kto z was nie lubi pewniaczków? Pan lubi, pani lubi, […]
27.05.2021
Fuksiarz.pl - Zakłady bukmacherskie
18.05.2021

2 tysiaki, kupon solo, Wisła Kraków poza kontrolą!

Ileż to razy puszczaliście efektowną taśmę, by na koniec weekendu wykrzyczeć “matko z córką, jeden nie wszedł!”. Przypuszczamy, że niejednokrotnie. I szczerze wam współczujemy, też byliśmy często po tej stronie kuponu. Natomiast jak co tydzień w naszym #WeszłoFuksem przyglądamy się efektownym kuponom, które weszły. Komu poszczęściło się w Fuksiarzu tym razem? Stary, dobry system “graj […]
18.05.2021
Weszło
16.05.2021

Wielki finał Pucharu Fuksiarza! Glazurek czy Smyk, Smyk czy Glazurek?

Wszystko co dobre – szybko się kończy. Niestety, dzisiaj dobiega końca sezon w najlepszej lidze świata – czyli w Ekstraklasie, ale i dzisiaj poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w najbardziej prestiżowym konkursie typerskim na wschód od Chociebuża. Puchar Fuksiarza, Fuks-Cup, Copa de Fuksiarzores – wieczorem dowiemy się, kto podniesie go do góry, przejeżdżając odkrytym autokarem po Warszawie.  […]
16.05.2021
Weszło
18.06.2021

Sobota z Weszło FM: 10 godzin z Euro, mecz z Hiszpanią z Kowalem i Kanią

Kończymy drugą kolejkę zmagań na mistrzostwach Europy, a to oznacza aż 10 godzin z turniejem na naszej antenie. Od 14:00 Mistrzowskie studio do wszystkich trzech meczów, a wieczorem także Hejt Parki prosto z Kanału Sportowego. Przy okazji meczu Polska – Hiszpania towarzyszyć wam będą Kamil Kania i Wojciech Kowalczyk. Szczegóły znajdziecie poniżej: 09:00 – 11:00 […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Nikt nie będzie tęsknił, panie Boniek

Zbigniew Boniek kończy swoją pracę w PZPN-ie. I bardzo dobrze. Jego druga kadencja to nieporozumienie. Masa głupot, błędów i straconych szans. Doszliśmy do momentu, w którym lepiej dla polskiej piłki będzie, szczególnie tej reprezentacyjnej, gdy Bońka w niej zabraknie. Ja nie zatęsknię. Wam też nie radzę, ale jeśli tak wsłuchać się w nastroje, to mało […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Już jest mi żal tej Holandii (8)

Wdzięczna Lubelszczyzna, konkretnie stadion w Łęcznej. Luty 2016. Godzina 15.30. Na boisko Górnika wybiegli lokalni piłkarze oraz ich goście z Korony Kielce. To nie jest miejsce na robienie wielkich rzeczy, to nie jest ani termin, ani okazja, by spodziewać się fajerwerków. A jednak, to jest mecz, który pamiętam do dzisiaj, choć odbył się już ponad […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Człowiek w ogniu. Dumfries podbija Euro

Salka konferencyjna amatorskiego holenderskiego klubu VV Smitshoek. Trwa spotkanie zawodników z trenerami. Ni to odprawa, ni to pogadanka, ni to zgromadzenie. Ktoś się śmieje, ktoś opowiada kawał, komuś w plecaku brzęczy piwko. To nie wielki świat futbolu. Młodsi mają szkołę, starsi mają pracę, piłka nożna to dla nich hobby. Ale to jedna z tych rozmów […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Tydzień turnieju, a my już w domu. Prawie jak kadra! Tetrycy od 12

W euroodcinku “Dwóch zgryźliwych tetryków” Jakub Olkiewicz i Leszek Milewski rozmawiają o tym, że Lukaku wszystko potrafi zrobić lepiej, że Dania mogłaby się nauczyć strzelać, a Holandia jest całkiem spoko. Nie braknie też polskich wątków, w tym drobiazgowej analizy, z której wynika, że mamy małe szanse na mistrzostwo Europy. Spis treści: 0:00 DZIEŃ DOBRY ANEGDOTO […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

O Lukaku, okazjach Danii i Lidze Narodów D (8)

Proszę państwa, wysoki sądzie, to jest najlepszy piłkarz turnieju, Romelu Lukaku. Ja zdaję sobie sprawę, że niektórych widzieliśmy tylko w jednym meczu, a Lukaku już w dwóch. Może za chwilę bębenek podbije Pogba, Mbappe, może Ronaldo, może jeszcze ktoś zrobi coś niebywałego, co przyćmi Lukaku. Ale turniej jest szybki. Nie masz czasu czekać. I na […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Sobota z Weszło FM: 10 godzin z Euro, mecz z Hiszpanią z Kowalem i Kanią

Kończymy drugą kolejkę zmagań na mistrzostwach Europy, a to oznacza aż 10 godzin z turniejem na naszej antenie. Od 14:00 Mistrzowskie studio do wszystkich trzech meczów, a wieczorem także Hejt Parki prosto z Kanału Sportowego. Przy okazji meczu Polska – Hiszpania towarzyszyć wam będą Kamil Kania i Wojciech Kowalczyk. Szczegóły znajdziecie poniżej: 09:00 – 11:00 […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Nikt nie będzie tęsknił, panie Boniek

Zbigniew Boniek kończy swoją pracę w PZPN-ie. I bardzo dobrze. Jego druga kadencja to nieporozumienie. Masa głupot, błędów i straconych szans. Doszliśmy do momentu, w którym lepiej dla polskiej piłki będzie, szczególnie tej reprezentacyjnej, gdy Bońka w niej zabraknie. Ja nie zatęsknię. Wam też nie radzę, ale jeśli tak wsłuchać się w nastroje, to mało […]
18.06.2021
Brama dnia
18.06.2021

Ibrahimović czy Balotelli? Pojedynek akrobatów w “Bramie dnia”

Rivaldo – zgodnie z waszymi głosami to właśnie jego trafienie w starciu z Belgią na mistrzostwach świata w 2002 roku zostało wczoraj obwołane “Bramą dnia”. Dzisiaj mamy dla was propozycje nietypowe – dwa uderzenia sytuacyjne po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry. Sytuacyjne, a jednak efektowne i rzadko spotykane. Do wspólnej zabawy zapraszamy wraz z Gatigo. […]
18.06.2021
Prasówka
18.06.2021

“Mamy mądrego trenera, ale brakuje mu trochę szczęścia”

Piątkowa prasa – co za zaskoczenie – w dużej mierze o mistrzostwach Europy. Mamy najświeższe wieści z polskiego obozu i rozmowy z eskpertami. W nich rzecz jasna pomysły na to, co można zmienić oraz krytyka Paulo Sousy i Zbigniewa Bońka. Tymczasem ten drugi w wywiadzie broni tego pierwszego. – Ja nie zwolnię Sousy z funkcji […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

STAN EURO W #DOBRYMSKŁADZIE [8]: LUKAKU, HAZARD, DE BRUYNE – KOZACY

– Roki – Michalak – Smyk – Paczul #DobrySkład
18.06.2021
Weszło
17.06.2021

Piątek w Weszło FM: Mucha, Stan Euro i mecze ME

Jan Mucha w poranku, Stan Euro i mecze Mistrzostw Europy 2020 – te pozycje m.in jutro na antenie Weszło FM! A co jeszcze przygotowaliśmy w programie? Szczegóły poniżej. 7-10: Dwójka bez sternika – O poranku przywitają was Wojciech Piela i Monika Wądołowska. Ten duet zawsze gwarantuje wam dużo humoru i anegdotek, a jutro po 9:00 […]
17.06.2021
Liczba komentarzy: 93
Subscribe
Powiadom o
guest
93 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cezar
Cezar
1 rok temu

58 zarażonych!

Darek
Darek
1 rok temu
Reply to  Cezar

To póki co nie jest dużo ale minister Szumowski, że za tydzień będziemy mówić o tysiącach.

Pan Sławek
Pan Sławek
1 rok temu
Reply to  Darek

Bo w Polsce zrobione 2 tys testów, w Niemczech 200 tys. Stłucz termometr, nie będziesz miał temperatury.

Pani Sławka
Pani Sławka
1 rok temu
Reply to  Pan Sławek

Testy są robione przy podejrzeniach a nie podczas łapanek. Stąd ta liczba, widziałeś wystąpienie? Czy podajesz suche liczby?

Khaal z Drogi
Khaal z Drogi
1 rok temu
Reply to  Darek

Pewnie tak będzie tylko , że nie z naszej (Polski) winy. Czytałem o zupełnie innym podejściu do wirusa w GB. Tam niczego nie zamykają, czyli to kurestwo rozprzestrzeni się na cały kraj. Niedługo Święta Wielkanocne. Wielu rodaków będzie chciało przyjechać na nie do kraju. I co wtedy???

Jerzy
Jerzy
1 rok temu
Reply to  Cezar

@Cezar, a co z prawie milionem chorych na tzw. zwykłą grypę? Co wśród nich nie ma tych którzy schodzą ? OBŁUDA !

Fago
Fago
1 rok temu
Reply to  Jerzy

Sam przechodzę taka zwykła grypę i jest tragicznie.

Krootki
Krootki
1 rok temu
Reply to  Marian

Jakie combo – zmiany na ziemi i max kolonko. Nie wstyd ci udostępniać takich rzeczy?

Lolek
Lolek
1 rok temu
Reply to  Krootki

Tu nie chodzi teraz o zródlo i czy powiedzial to Max Kolonko czy ktos inny, chodzi o to ze mówil to w 2012 roku i sie dzis potwierdza. Przyczepic sie do zródla czy do tego kto cos mówi mozna jak ktos przypuszcza, wydaje mu sie, mówi jakie ma zdanie – bez potwierdzenia, mozna mówic ze gówno zródlo, ale jak sa nagle twarde fakty to znaczy ze jednak ktos trafil z proroctwem i ze moze jednak nie gównozródlo. Skoro dzieje sie dokladnie to co mówil 8 lat temu.

Jol
Jol
1 rok temu
Reply to  Marian

Panika i gównoźródło.

Lolek
Lolek
1 rok temu
Reply to  Jol

Tu nie chodzi teraz o zródlo i czy powiedzial to Max Kolonko czy ktos inny, chodzi o to ze mówil to w 2012 roku i sie dzis potwierdza. Przyczepic sie do zródla czy do tego kto cos mówi mozna jak ktos przypuszcza, wydaje mu sie, mówi jakie ma zdanie – bez potwierdzenia, mozna mówic ze gówno zródlo, ale jak sa nagle twarde fakty to znaczy ze jednak ktos trafil z proroctwem i ze moze jednak nie gównozródlo. Skoro dzieje sie dokladnie to co mówil 8 lat temu.

gsw
gsw
1 rok temu

Może by ktoś przerwał ten dans makabr Bońka i zawiesił rozgrywki ligowe na miesiac. Niezrozumiały upór i bezmyślność. Na co czekać, az kwaranntana obejma cały zespół ektraklasy. Juventus grał grał i nie zagra i nie potrenuje przez 3 tygodnie 120 siedzi w domu i czeka co z tego wyniknie, bo jeden był zakażony. A Boniek dalej trwa w swojej durnocie.

NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa (@niemieckapompkadopowiekszaniapenisa)
1 rok temu
Reply to  gsw

Po co zawieszać? To nie ma sensu.
Kończyć ligę i tyle.

mopek
mopek (@mopek)
1 rok temu

Zakończyć można zawsze. Lepiej na razie zawiesić i poczekać co pokaże czas.
Jeśli sytuacja się poprawi zagrać tylko sezon zasadniczy – najbardziej sprawiedliwie, choć nie w 100%, bo ktoś powie że nastawiał się na 37 kolejek i miał plan w ostatniej uciec z miejsca spadkowego albo zdobyć mistrza 😉
PS. Parafrazując Mączyńskiego #zostalbymwdomualejutropracuje

NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa (@niemieckapompkadopowiekszaniapenisa)
1 rok temu
Reply to  mopek

No i co jak przez miesiąc albo dwa się nie poprawi? Wznowimy 27/28 kolejkę w maju? czerwcu? Bez sensu
Najlepiej jest dograć do 30, ale się po prostu tego nie da zrobić. Zaraz tak jak na zachodzie bedą chorzy zawodnicy czy prezesi.

Kończyć teraz albo po kolejce, nic nie zawieszać bo to nie ma sensu.
Kluby miały 26 spotkań do grania, a nie ostatnie 11.

Pani Sławka
Pani Sławka
1 rok temu
Reply to  mopek

Ja pracuję w CH dziewczyna w sklepie specjalistycznym, to kontakt z wieloma ludźmi.
#zostalbymwdomualejutropracuje

Fago
Fago
1 rok temu
Reply to  gsw

Ludzie codzienniemusza pracować żebyś miał papu i prund do śmartfoniczka. To też dance makabr?

marek
marek
1 rok temu
Reply to  gsw

To Ekstraklasa SA jest władna zawiesić lub zakończyć rozgrywki, a nie Pan Boniek, i to nie Pana Bońka najbardziej interesuje dogranie ligi, tylko niektóre kluby! Rozgrywki i tak już są zawieszone ! Zadowolony? Ja też.

Pałlo Kutińjo
Pałlo Kutińjo (@prej)
1 rok temu

Błagam, czy ktoś ma makaron na sprzedaż? Dziecko mi kichnęło, a tu tylko makaron pomoże.

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu

mydełko za 80zł mogę odstąpić

Mecenas_Misiura
Mecenas_Misiura (@mecenas_misiura)
1 rok temu

Hahaha co za debil, makaron nie pomaga.

Tylko wór pęczaku i 30kg papiru do podciru.

Boniek
Boniek
1 rok temu

Wyobraźcie sobie jakie ciśnienie mają w KC PZPN ze strony buków żeby grać dalej, bez względu na okoliczności. Entliczek pentliczek zielony stoliczek…

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu
Reply to  Boniek

Niech ratują się zakładami dotyczącymi wirusa xd

NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa (@niemieckapompkadopowiekszaniapenisa)
1 rok temu

Kończyć sezon po tej kolejce.
Legia mistrz, a 5 drużyn w tej kolejce grałoby o puchary, spadkowiczów już znamy.

Po co to ciągnąć? Aby któryś z piłkarzy/trenerów ekstraklasy miał koronawirusa jak w Anglii?

dejw
dejw
1 rok temu

Spadkowiczów już znamy..? Mistrza też? Wszyscy zdrowi w domu?

NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa (@niemieckapompkadopowiekszaniapenisa)
1 rok temu
Reply to  dejw

Obowiązuje ostatnia kolejka. Nawet jakby ostatnie 3 zespoły wygrały swoje spotkania to by nic im to nie dało, Legii też nikt nie wyprzedzi w tej kolejce.Wszyscy zdrowi w domu?

Darek
Darek
1 rok temu

Ale władze piłkarskie walczą i usilnie chcą dograć te sezony. Skończyć już to teraz, przełożyć Euro na przyszły rok. No tak ale kasa tylko ta kasa się liczy nic więcej.
Wiadomo, że pewnie do maja to już się wszystko skończy ale lepiej dmuchać na zimne i całkowicie tą zarazę wyplenić.

SmyQ
SmyQ (@smyq)
1 rok temu

Tak się dzieje gdy chciwość przysłania zdrowy rozsądek. Zamiast sprawę dokładnie omówić postanowiono “Gramy! Przynajmniej do pierwszego zarażonego!”. Nie dziwota, że piłkarze, widząc jak ich odpowiednicy w Anglii czy Włoszech zaczynają chorować, się buntują.

Darek
Darek
1 rok temu

Ahhh te federacje piłkarskie. Na siłę wciskają aby te sezony dokończyć. Zakończmy teraz. To tak szybko nie minie bo pewnie do maja jeszcze ta cała zaraz będzie się trzymać. Tak Legia u nas mistrzem. A nie lepiej zrobić tak, że nikt nie spada a wchodzą normalnie dwa zespoły z pierwszej ligi? I będziemy mieli od razu 18 zespołów rok wcześniej.
I tak odwołają:
– Ligę Mistrzów i Europy
– Euro
– Olimpiadę

Sytuacja bez precedensu w historii nowożytnej.

A gadali “A byś żył w ciekawych czasach…”

Tomek Jankowski
Tomek Jankowski (@tomek-jankowski)
1 rok temu
Reply to  Darek

Kibicujesz ŁKS, Arce lub Koronie? Dlaczego karać brakiem awansu drużynę z 3 (4,5,6) miejsca z 1 ligi. Wyjaśnisz?

PhoenixLk
PhoenixLk (@phoenixlk)
1 rok temu

przełożyć kolejki – z ostatnich 4 zrobić “Puchar Maja” i skończyć po 30 kolejkach

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu

stalinowski klubik już kombinuje

GTS
GTS
1 rok temu
Reply to  podsluch

Dokładnie!!! Rozgryzłeś ich. Wymyślili wirusa i rozprzestrzenili go po całym świecie żeby zdobyć wcześniej mistrzostwo.
Ale nie spodziewali się, że taki mózg jak ty rozszyfruje ich plan. Szybko zgłoś to na policję.

p.s. : Jesteś głupi

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu
Reply to  GTS

a to górnik na mistrza idzie dzięki temu, tak baranku? ;x

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu
Reply to  podsluch

ok, wersja łopatologiczna dla potrzebujących: górnik zabrze już kombinuje

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu

Rozumiem mączyński że nie wychylisz łba z domu aż wirusek nie zniknie?! buahaha

Janusz Futbolu
Janusz Futbolu (@janusz-futbolu)
1 rok temu

Kibice Cracovii to najbardziej zakompleksione istoty we Wszechświecie – zakończmy sezon z wynikami po 15. kolejce. Argumentują to faktem, że będzie to sprawiedliwe i mimo że takie rozwiązanie pozbawi ich medalu, to nie ma żadnego lepszego… bo spadnie gts!

Jak w tym kawale:

Facet złapał złotą rybkę. Ta, jak zwykle rzecze:
– Wypuść mnie błagam, a spełnię twoje życzenie. Pamiętaj jednak, że twój sąsiad dostanie dwukrotnie więcej, niż ty.
Facet na to:
– Złota rybko – chcę oślepnąć na jedno oko…

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu
Reply to  Janusz Futbolu

mają wyjebane w jakieś podium, ich jak trenera Wagnera interesuje ino złoty medal

pawko
pawko (@pawko)
1 rok temu
Reply to  Janusz Futbolu

Tylko, że to jest rozwiazanie bardziej sprawiedliwe niż zakończenie sezonu teraz… Bo każdy zagrał z każdym równą liczbę spotkań. Z tym, żę w takiej sytuacji należałoby rozszerzyć ligę do 18 już teraz i 3 drużyna pierwszej ligi zagrałaby tylko baraż z 16 z ekstraklasy. Reszta powinna się utrzymać.

Janusz Futbolu
Janusz Futbolu (@janusz-futbolu)
1 rok temu
Reply to  pawko

Parę razy kluby w różnych klasach wycofywały się w trakcie rozgrywek i zasada była taka: rozegrali mniej niż połowę meczów – anulowanie wyników tej drużyny; rozegrali więcej niż połowę meczów – utrzymanie wyników z boiska, a kolejne mecze traktowane jako walkowery. Identyczna logika jest stosowana teraz.

Kikkhull
Kikkhull
1 rok temu
Reply to  Janusz Futbolu

Walkowery jak to bylo z ich winy.

gsw
gsw
1 rok temu

A co ma piernik do wiatraka, że Piast zaczął trening, to Piast gdzieś jedzie na jakis mecz w tej kolejce. Bezmyślność i głupota działaczy z Ekstraklasy i PZPN-u zostanie za chwilę zweryfikowana brutalnie przez życie a skutki tej bezmyślności poniosa wszyscy. Co oni wierza w duchy, że ten wirus nie zatakuje piłkarzy trenerów pracowników klubów obsługi telewizyjnej pracujących na stadionach. Przeciez to śmieszne i głupie. Teraz jeszcze mogą zawiesić za chwilę będa musieli zakończyc. Jedynym wytłumaczeniem tego uprou jest stanowisko TV drugim fakt, że kumuś sie nie podboba układ tabeli na ten moment i ma nadzieję, że jeszcze ta czy następna kolejka ja zweryfikuja. Nie zweryfikują. Naprawdę lepiej teraz zawiesic granie na kilka tygodni i wznowic je w kwietniu lub maju i dograc do czerwcz. przeciez oczywistym jest że ME po prostu w tym roku nie będzie i bedzie dużo wolnych terminów.

Fago
Fago
1 rok temu
Reply to  gsw

Chodzisz do sklepu? Po co, zawiesić pracę kasjerek a ty zawiesisz apetyt? Ludzie muszą pracować a piłkarze są chronieni o niebo lepiej od zwykłych pracowników… Zdrowe chlopy a pierwsi obsrancy, wstyd. Co mają powiedziec pielęgniarki, lekarze, pracownicy DPS, więzień, piekarze itd..

gsw
gsw
1 rok temu
Reply to  Fago

To jakas paranoja lekarz pielęgniarka to nie zawody tylko powołanie i jak ktoś decyduje sie by zostavć lekarzem to musi liczyć się z konsekwencjami. Piłkarz ma swoje wyzwania i swoja prace. Praca pikarza to granie dla publiczności i przy publiczności. jesli jej niema na stadionie to takie granie sprowadza się do ligi podwórkowej i jest TKKF-em dla zainteresowanych. Piłkarze nie są chronieni lepiej a wręcz gorzej. Czy ty ofermo kiedykolwiek grałeś w coś na jakimkolwiek zawodowym poziomie. Czy wiesz jak wygląda odwodniony zmęczony zawodnik po meczu, czy wiesz, że srenio jest podatniejszy na infekcję kilkarazy bardziej niz pracownik marketu, który może sie odsłonic szyba od kichającego ubrac rękawiczki zdezynfekowac stanowisko pracy. Piłkarz nie może jego praca to duży wysiłek energetyczny co osłabia organizm do czasem ekstremalnego poziomu. Te wasze bzdety o porównaniu i tymże pikarz nic nie robi tylko sobie biega i zarabia. Śwaidczą co najwyżej o tym żes dyletant i ignorant w temacie. Wogóle po co interesujesz się sportem idz do cyrku i ogladaj klaunów, akrobatów i pana od królika w cylindrze.

Fago
Fago
1 rok temu
Reply to  gsw

Synku grałem w piłkę dłużej niż masz lat, w życiu też ciężko pracowałem i wiem że zdrowy chłop nie może się mazać i płakać nad sobą gdy ludzie wykonują o niebo cięższe zawody. Trzeba znać proporcje, nie biorą witaminek odżywek, nikt im diety nie ustala itd.. Muszą po prostu aby tacy jak ty czy te piłkarzyki mieli co jeść. Oni nie będą po kraju jeździć, a kurier musi bo pan piłkarzyki zamówił ciuszek w internecie. A co kurier nie ma rodziny, nie boi się o siebie? Aha patalajtku napisze ci jeszcze ze jak byłem w reżimie treningowym nic mnie nie bolało i na nic nie chorowałem prócz kontuzji kolan. Gdy człowiek przestaje wtedy wszystko boli. Jeszcze jedno synku szanuj ludzi.. Trafisz do szpitala i pielęgniarka nie poczuje powołania a taka salowa (głupia jak ja, bo nie doceniająca ciężkiego znoju piłkarzy) zasranego tyłka ci nie podetrze co wtedy miszczuniu?

Kikkhull
Kikkhull
1 rok temu
Reply to  Fago

taaa grałeś w piłkę kaleko. chyba pod celą. a potem wspólny prysznic plus bonusik.

Przemek Pawlas
Przemek Pawlas (@destroy666)
1 rok temu
Reply to  gsw

Czyli kasjerka to powołanie, a klepacz piłki już nie? Dobrze wszystko w główce?

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu
Reply to  gsw

No zaatakuje. O tym że są zainfekowani dowiedzą się z testu, tak samo jak i o tym że zainfekowani już nie są.

Kikkhull
Kikkhull
1 rok temu
Reply to  gsw

A jakie to skutki beda?

gsw
gsw
1 rok temu

PS a fakt, że Raków już we Wrocławiu to w sumie ciekawy przypadek, bo tam tez jest juz 8 nie zakażonych, ale chorujących osób plus kilkadziesiąt izolowanych i ponad setka obserwowanych, co czyni Wrocław jednym z lepiej zainfekowanych lub też zdiagnozowanych miast w kraju. Więc można typować u Buka , że pierwszymi zespołami, które za chwilę zostana objete kwarantanna będzie Ślask czy Raków

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu

Nie o to idzie żeby lekceważyć sprawę ale kwestia skali z którą mamy do czynienia jest absurdalna.

Fago
Fago
1 rok temu

Ludzie zastanówcie się ci piłkarze to zdrowe chlopy a płaczą jak dzieci. Mają opiekę lekarzy i specjalistów. Dla mnie to obsrancy, co mają do powiedzenia tym ludziom którzy codziennie muszą pracować bo to państwo z kartonu padnie? Nie interesuje mnie zdanie tych dzieciaków tu piszacych co nie pracują i myślą że wszystko samo się zrobi. Nie róbcie z tych piłkarzyków ofiar, jest mnóstwo ludzi bardziej narażonych na ten szit a nie wyją jak oni. To w końcu są mężczyźni?

Jozef Wojciechowski
Jozef Wojciechowski (@jozef-wojciechowski)
1 rok temu

Madryt to powinni zamknąć i zaorać. Debile wiedząc o epidemii zrobili feministyczną manifę 8.03. No ale to katole mają fanatyzm zamiast mózgu XD

Ekspert od wszystkiego.
Ekspert od wszystkiego. (@ekspert-od-wszystkiego)
1 rok temu

Feminazistki nie mają mózgów, tylko macice, więc ciężko od nich wymagać intelektu.

Przemek Pawlas
Przemek Pawlas (@destroy666)
1 rok temu

Przecież katole księżole zapraszali nie tak długo temu do kościołów na modlitwę o zdrowie . A w grupie docelowej tej gigantycznej sekty są przecież głównie osoby starsze bardziej podatne niż już pełne jadu feminoterrorystki.

NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
1 rok temu
Reply to  Przemek Pawlas

A ty pejsy masz i garbaty nos ze tak cie to boli? Szekle się konczą?

pawko
pawko (@pawko)
1 rok temu

Moim zdaniem wczorajsze oświadczenie o tym, że liga zostanie zakończona po ostatniej zagranej kolejce to kuriozum – teraz Górnik Wisła i Legia będą robić wszystko, żeby tylko już nie zagrać w tym sezonie == zapewnić sobie mistrzostwo/utrzymać się w lidze bez stresu.

Jedyne słuszne rozwiązanie to ANULOWANIE całego sezonu bez awansów i spadków z ligi.

Zdrowie jest wazniejsze niż sport, ale nie można dopuścić do zwykłego polskiego kombinowania w wykonaniu kilku Januszy i właśnei mając na uwadze zdrowie zawodników i kibców sezon nalezy anulować.

Wiem, że to będzie przykra sprawa dla klubów typu: Liverpool, Atalanta, RB Lipsk no ale degradacja kogoś z ligi bez dogrania sezonu jest większym problemem, niż brak mistrzostwa dla The Reds.

podsluch
podsluch (@podsluch)
1 rok temu
Reply to  pawko

ignor pajacu z kielc

szczepan
szczepan
1 rok temu

Ligę zawiesic i dokonczyc kiedy to bedzie mozliwe, nawet i w wakacje systemem gry co 3 dni.
Co to kurwa za pomysl zeby lige zakonczyc na tym etapie

dyniaNEW powrot legendy
dyniaNEW powrot legendy
1 rok temu

po co pytacie sraluchow czy grać czy nie grac, wiadomo że ci zadowolei z obecnej tabeli będą chcieli nie grac, ale uznać sezon za zakończony, ci co są niezadowoleni będą chcieli nie grac, ale anulować , dla mnie sytuacja jest prosta – grac!!! Bez publiki!!! Kto ma zostać mistrzem niech zostanie nim sportowo, a ci co spadają też niech spadadna sportowo, bo później będzie płacz i lament. cheeers

Ekspert od wszystkiego.
Ekspert od wszystkiego. (@ekspert-od-wszystkiego)
1 rok temu

Za przeproszeniem – Jebać PZPN.

Ekspert od wszystkiego.
Ekspert od wszystkiego. (@ekspert-od-wszystkiego)
1 rok temu

Widać w Niemczech też mają swojego Bońka.

virus
virus
1 rok temu

modern football…

xxx
xxx
1 rok temu

Tymczasem w Copa Libertadores mecz z sześcioma (!) czerwonymi kartkami – wrzucajcie takie newsy, bo piłka jeszcze nie umarła.

Przemeck
Przemeck
1 rok temu

Anulować sezon i tyle. Za dużo kolejek zostało żeby komukolwiek uznać miejsce.

5 jezdziec apoka(L)ipsy.
5 jezdziec apoka(L)ipsy.
1 rok temu
Reply to  Przemeck

Nieich zgadne, kibic druzyny zagrozonej spadkiem…

kobieta pracujaca
kobieta pracujaca
1 rok temu

Amicy, wszystko byle nie Legia mistrzem.

Rokokoko
Rokokoko
1 rok temu

Stare, dorosłe chłopy a panikują przed przeziębieniem. Masakra i dramat.

tolep
tolep (@tolep)
1 rok temu

jprdl.

Kojarzy ktośDream Team z Barcelony? Że też całych igrzysk nie odwołali.

https://www.youtube.com/watch?v=AhU1Lbjl2DQ

Lukej
Lukej
1 rok temu

Wydaje mi, że lekko przesądzony atak na Zbigniewa Bońka. Z tego co przedstawia PZPN wczoraj o 12 kluby były za tym aby kontynuować granie, dlatego też podjęto taka decyzję. Skoro kluby nie uzgodniły tego ze swoimi zawodnikami to chyba wina leży po stronie klubów. Dzisiejsza decyzja oczywiście dobra.

Kikkhull
Kikkhull
1 rok temu

RAFAŁ PIETRZAK (PIŁKARZ LECHII GDAŃSK)
Czy chodzisz do hipermarketu na zakupy? Tam masz wieksze ryzyko ze zostaniesz zakazony, nie wspominajac o transporcie publicznym.

Lou
Lou (@ttiwaz)
1 rok temu

Niestety, ale weszlo nie zdalo egzaminu. Sianie paniki to ostatnie czego teraz potrzeba, a wasi dziennikarze okazali sie hienami. Z slowa w trakcie audycji “Stacja Bulgarska” jakoby byl to “koniec swiata jakiego znamy” pan opiniotworca powinien dostac zakaz wypowiadania sie, tak samo za stwierdzenie ze stadiony opustoszaly na skutek plagi, czy patetyczna gadka pani Strzelczyk, by starac sie zyc normalnie to bedzie latwiej odbudowac swiat. Czy wyswietlenia sa warte tej retoryki terroru???

5 jezdziec apoka(L)ipsy.
5 jezdziec apoka(L)ipsy.
1 rok temu

Do tej sytuacji podobna sytuacja miala rok temu w chile gdzie byly potezne protesty i liga miala trwac 30 kolejek a skonczyla sie po 24… mistrzostwo przyznano universidad catolica ktore mialo 13 punktow przewagi nad colo-colo. Jago fan Legii nie wyobrazam sobie zeby ten sezon moglby byc anulowany jak tu pragna kibice druzyn ze strefy spadkowej(dla nich idealny scenariusz-dla innych niesprawiedliwy)- mysle ze fani Liverpoolu tez mieliby cos przeciwko.

Kikkhull
Kikkhull
1 rok temu

A co z komunikacja miejska. Prezciez to jest najwieksze zrodlo zakazen. Jeden pilkarz wyjdzie na miasto i ma wieksze ryzyko niz jak jedzie na mecz.

NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
NiemieckaPompkaDoPowiekszaniaPenisa
1 rok temu
Reply to  Kikkhull

Na miescie to złapałeś kiłę. Od kolegi

Aerth
Aerth
1 rok temu

Niech ktoś w tym wszystkim jeszcze przypomni PZPN, że w tygodniu miały być kolejne mecze PP i co z nimi 🙂

Roman Kolton
Roman Kolton (@roman-kolton)
1 rok temu

Matti , to znaczy ja powiem tak . Jestem zawiedziony postawa Bonka dla ktorego wlasnie koncze pisac ksiazke . Bo ja sie pytam czy trzeba bylo az strajku Gornika Zabrze aby zawiesic lige ? Maciek Sawicki 3 dni temu mowil ze nie wyobraza sobie przesuniecie Euro na przyszly rok bo nie ma wolnych terminow . A ja mowie ze sie znajda , chocby poprzez anulowane klubowych mistrzostw swiata. Pilka Nozna to tylko dodatek do naszego zycia dlatego Panowie szanujmy sie i badzmy powazni

KmsMstr
KmsMstr (@kmsmstr)
1 rok temu

Lewy wiedzial kiedy się skontuzjowac

5 jezdziec apoka(L)ipsy.
5 jezdziec apoka(L)ipsy.
1 rok temu
Reply to  KmsMstr

Na flashscore Bundesliga gra jutro, Bayern tez o 18:30 z unionem. Dobrze by bylo gdyby zawiesili na miesiac – Robert by wrocil i wciaz by zachowal szanse na pobicie 40 goli gerda mullera. Wroci tez juz pewnie na mecz z Chelsea bo w LM tez ma szanse pobic rekord krysi Ronaldo

5 jezdziec apoka(L)ipsy.
5 jezdziec apoka(L)ipsy.
1 rok temu

boniek populista i piarowiec, jak tylko zobaczyl ze na zachodzie zawiesili to i on zdradzil samego siebie i zlamal swoje wlasne postanowienia i rozgrywki tez zawiesil. Pokazal tym samym ze jego zdania i decyzji nie nalezy brac na powaznie, bo wiaterek moze zawiac i on swoje zdanie zmieni pod naciskiem jakis zjawisk czy ludzi zewnetrznych.

maly czlowiek duze ego.

Murphy
Murphy (@murphy)
1 rok temu

ESA ani PZPN kompletnie nie miały żadnego planu, jak sprawę zakończyć w sytuacji w której trzeba by ligę zawiesić, albo zakończyć rozgrywki przed czasem.
Teraz cokolwiek by nie wymyślili, ktoś będzie poszkodowany i niezadowolony. Tylko dlatego że kretyni z jednego i drugiego zarządu i prezesi tychże zarządów nie dopuszczali do siebie myśli, że tak się może stać. Zresztą to jest wszędzie i w UEFA i FIFA i innych związkach pewnie też.
Pytanie czy po tym co się stało. Przez te dwa tygodnie usiądą i wymyślą jakieś rozwiązanie w którym ewentualne straty dla klubów będą minimalne.
I czy po zakończeniu obecnego sezonu w regulaminach rozgrywek poszczególnych lig znajdą się zapisy co konkretnie dzieje się w podobnych sytuacjach. Tak żeby nikt nie krzyczał, że jego skrzywdzono, bo on miał szanse.

5 jezdziec apoka(L)ipsy.
5 jezdziec apoka(L)ipsy.
1 rok temu
Reply to  Murphy

Bo tam nie ma w ogole przywodcy, bo jak nazwac demokratyczne wybieranie formatu rozgrywek? to jest zwykla kpina, zwiazek jest od zarzadzania i od podejmowania waznych decyzji, a nie od oddawania wladzy i decyzji klubom, i co gorsza po demokratycznym glosowaniu… Albo jak czekali na pozwolenie innych klubow by spadaly 3 zespoly a nie 2. To jest kpina, o tym nie powinny kluby decydowac, tylko zarzad. Kluby powinny byc postawione przed faktem dokonanym… Bo inaczej jest tak jak by sad pytal mordercy jaka ma byc kara za morderstwo. To wiadomo, ze on wybierze kare najlagodniejsza, i najlepiej w zawieszeniu.

boniek sie do niczego nie nadaje! Nadawal sie tylko do grania i do pieprzenia glupot, ale zarowno jako trener jak i dzialacz ponosi totalne fiasko. Te glupki nie potrafia zarzadzac!

Bartek KKS
Bartek KKS
1 rok temu

Najpierw ciśniecie w Gajosa i słusznie,bo to gamoń,a później dzwonicie po komentarz. trochę konsekwencji!!

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Zakończyć na rundzie zasadniczej jeśli się uda a jak nie to w obecnym układzie. Legia i tak najlepsza a istotność naszej ligi zerową. Bardziej problematyczne są ligi top 5 z kosmicznymi tygidniowkami a bez wpływów z TV i dnia meczowego to może być problem.

Juri
Juri
1 rok temu

czym roznia sie pilkarze od innych pracujacych ludzi? rozumiem ze zamykamy fabryki, hale, produkcje, sklepy, hurtownie? gdzie ryzyko zarazenia jest duzo wieksze ludzie stykaja sie ze soba po 12h? czy pilkarze to kolejna kasta ?

hds
hds (@hds)
1 rok temu
Reply to  Juri

Tak jest ten swiat urzadzony, ze jedni maja lepiej inni gorzej. Sprawiedliwosci nie ma i nie bylo. NIe rozumiem o co masz pretensje. Jezeli pilkarze beda grali cos sie w Twoim polozeniu zmieni na lepsze?

Ekspert od wszystkiego.
Ekspert od wszystkiego. (@ekspert-od-wszystkiego)
1 rok temu
Reply to  Juri

Różnią się tym, że ich zawód nie jest pożyteczny społecznie i wstrzymanie ich pracy nie wywołałoby paraliżu w przeciwienieństwie gdyby zamknięto to, co wymieniłeś. Piłkarze tylko dostarczają rozrywki i nie będą ryzykować, tylko dlatego, że jakiegoś robola boli, że musi pracować, a piłkarz nie. Trzeba było zostać piłkarzem. Wkurwia mnie taka “polaczkowata” zawiść. Homo sovieticus, kurwa mać.

Lol
Lol
1 rok temu

CONCACAF to Afryka? xD

Staszek Anioł
Staszek Anioł (@staszekaniol)
1 rok temu

Gruzję Wam na mapie wcięło, wchłonięta przez Rosję…

Joopiter
Joopiter (@joopiter)
1 rok temu

LEC odwołany całkiem, nie tylko dla publiczności.

kili
kili
1 rok temu

tak na marginesie-kto teraz jest na 3 miejscu w lidze? Niby Cracovia ale przecież każda druzyna nie rozegrała meczu i rewanżu więc ne powinien decydować bilans bramkowy?

Szymon1999
Szymon1999
1 rok temu

Przecież rząd zawiesił właśnie rozgrywanie meczów. Nie zrobi się żadnego meczu by zmieścić się w 50 osobach. Piłkarze, trenerzy, sędziowie, ochrona obiektu plus służby medyczne. Nie ma szans ☹️ zawsze wyjdzie powyżej 50 osób.

Suche Info
18.06.2021

Spezia chętna na Linettego

Karol Linetty w nowym sezonie najpewniej nadal będzie występował w Serie A, ale niekoniecznie w Torino. Kilka tygodni temu łączono go z Cagliari, a teraz chętna na jego zatrudnienie jest Spezia. Polaka chciałby sprowadzić Riccardo Pecini, który zaczyna pracę jako dyrektor sportowy Spezii, a dotychczas był szefem skautów w Sampdorii, w której Linetty z powodzeniem […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Sobota z Weszło FM: 10 godzin z Euro, mecz z Hiszpanią z Kowalem i Kanią

Kończymy drugą kolejkę zmagań na mistrzostwach Europy, a to oznacza aż 10 godzin z turniejem na naszej antenie. Od 14:00 Mistrzowskie studio do wszystkich trzech meczów, a wieczorem także Hejt Parki prosto z Kanału Sportowego. Przy okazji meczu Polska – Hiszpania towarzyszyć wam będą Kamil Kania i Wojciech Kowalczyk. Szczegóły znajdziecie poniżej: 09:00 – 11:00 […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Janusz Niedźwiedź trenerem Widzewa Łódź

Janusz Niedźwiedź został nowym trenerem Widzewa Łódź. Podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. 39-letni szkoleniowiec ostatnio prowadził Górnika Polkowice, z którym wywalczył awans do I ligi. Niedźwiedź zastąpił na stanowisku Marcina Broniszewskiego, któremu dziś podziękowano za współpracę. Fot. Newspix
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Dariusz Marzec zostaje w Arce Gdynia

Mimo przegranego barażu z ŁKS-em przed własną publicznością, Dariusz Marzec nadal będzie trenerem Arki Gdynia. On i jego asystent Janusz Świerad podpisali kontrakty na nowy sezon z opcją przedłużenia o kolejny rok.  Marzec prowadzi Arkę od grudnia. Dotarł z tym zespołem do finału Pucharu Polski, w którym jednak lepszy okazał się Raków. Ogółem gdynianie w […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Bośniacki bramkarz w Rakowie Częstochowa

Raków Częstochowa pożegnał latem i Dominika Holca, i Branislava Pindrocha, więc sprowadzenie nowego bramkarza było koniecznością. Został nim Vladan Kovacević z FK Sarajewo. 23-letni Bośniak podpisał kontrakt do 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. – Obserwowaliśmy Vladana od dłuższego czasu i bardzo cieszymy się, że udało się go pozyskać. To bramkarz wpisujący […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Marcin Broniszewski nie jest już trenerem Widzewa

Marcin Broniszewski przestał być trenerem Widzewa Łódź i odchodzi z klubu.  Broniszewski pracował w Widzewie od sierpnia ubiegłego roku – najpierw jako asystent Enkeleida Dobiego, a po jego zwolnieniu w kwietniu przejął stery w pierwszej drużynie. W dziesięciu meczach wywalczył 11 punktów (2 zwycięstwa, 5 remisów, 3 porażki). Przypomnijmy, że od kilku dni nowym właścicielem […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Victor Garcia Marin wzmacnia Śląsk Wrocław

Potwierdziły się nasze wczorajsze informacje: szeregi Śląska Wrocław zasilił Hiszpan Victor Garcia Marin. 27-letni lewy obrońca podpisał kontrakt do 2024 roku.  – Jesteśmy zadowoleni, że trafia do nas zawodnik, który grał regularnie na zapleczu jednej z najlepszych lig świata. Victor to piłkarz dysponujący bardzo dobrym dośrodkowaniem, ma świetnie ułożoną lewą nogę. Jest szybki i potrafi […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Chudy i Masouras odchodzą z Górnika Zabrze

Martin Chudy po wygaśnięciu kontraktu odejdzie z Górnika Zabrze. Zanosiło się na to od dłuższego czasu, a w piątek zostało oficjalnie potwierdzone. Słowacki bramkarz przyszedł do Górnika zimą 2019 roku, od razu wskoczył do składu i od tej pory nie opuścił ani minuty w Ekstraklasie! Łącznie w barwach zabrzan rozegrał 87 meczów. 26 razy zachował […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Drągowski na celowniku Interu

Bartłomiej Drągowski w ostatnich tygodniach był już łączony m.in. z Atalantą czy Borussią Dortmund, a teraz “Tuttosport” donosi, że poważnie zainteresowany bramkarzem Fiorentiny jest Inter.  Polak docelowo miałby zostać następcą Samira Handanovicia, który ma już 36 lat i ostatnio miewał wahania formy. Dyrektor sportowy mediolańczyków Giuseppe Marotta podczas pracy w Juventusie na podobnej zasadzie szykował […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Nikt nie będzie tęsknił, panie Boniek

Zbigniew Boniek kończy swoją pracę w PZPN-ie. I bardzo dobrze. Jego druga kadencja to nieporozumienie. Masa głupot, błędów i straconych szans. Doszliśmy do momentu, w którym lepiej dla polskiej piłki będzie, szczególnie tej reprezentacyjnej, gdy Bońka w niej zabraknie. Ja nie zatęsknię. Wam też nie radzę, ale jeśli tak wsłuchać się w nastroje, to mało […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Artur Derbin pozostanie trenerem GKS-u Tychy

Artur Derbin nadal będzie trenerem GKS-u Tychy. W związku ze spełnieniem odpowiednich zapisów, jego umowa została automatycznie przedłużona do czerwca 2022 roku.  Derbin szkoleniowcem tyszan został przed startem ubiegłego sezonu. Zajął z GKS-em trzecie miejsce w I lidze, do ostatniej kolejki mając szanse na bezpośredni awans. GKS zawiódł później w barażach, odpadając u siebie z […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Sześciu zawodników odeszło z Podbeskidzia

Podbeskidzie Bielsko-Biała kontynuuje kadrowe przemeblowania po spadku do I ligi. Dziś poinformowano, że szeregi “Górali” opuszcza sześciu zawodników.  Są to Dmytro Baszłaj, Karol Danielak, Gergo Kocsis, Petar Mamić, Sierhij Miakuszko i Michał Rzuchowski. Najbardziej zawiedli Baszłaj i Kocsis. Najlepiej z tego grona prezentował się Rzuchowski, choć w tym przypadku “najlepiej” nie znaczy “dobrze”. Przypomnijmy, że […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Mateusz Bodzioch na stałe w Radomiaku

Mateusz Bodzioch zostaje w Radomiaku Radom. 31-letni obrońca podpisał z beniaminkiem Ekstraklasy kontrakt do 2023 roku z opcją przedłużenia.  Bodzioch w październiku został wypożyczony ze Stali Mielec, w barwach której nie zdołał zadebiutować na najwyższym szczeblu. W Radomiaku od razu wskoczył do składu i nie oddał miejsca do końca rundy jesiennej. Wiosną jego akcje spadły, […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Cholewiak piłkarzem Górnika Zabrze

Mateusz Cholewiak został nowym piłkarzem Górnika Zabrze. Podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.  – Cieszymy się, że trafia do nas piłkarz z bardzo dużym doświadczeniem i obyciem. Górnik potrzebuje piłkarzy, którzy odnosili sukcesy, a tak przecież jest w przypadku Mateusza, który grał w meczach o dużą stawkę. Cholewiaka cechują nie tylko duże umiejętności piłkarskie, […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Ultrasi Parmy do Buffona: Jesteś najemnikiem, nie bohaterem

Dopiero co Parma ogłosiła, że Gianluigi Buffon wrócił do Parmy, z której wyszedł na wielki piłkarski świat. To wiązało się z wieloma pozytywnymi głosami, to był moment ikoniczny. Ale, jak się okazuje, nie wszyscy są z powrotu włoskiego bramkarza zadowoleni. Ultrasi klubu dali znać, że “Gigi” nie jest mile widziany. Continued.. ”20 years ago you […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Lewandowski: – Brakuje nam iskry, żeby przełożyć naszą jakość na mecze

Robert Lewandowski wypowiedział się na temat meczu ze Słowacją. Nie ukrywamy, że czekaliśmy na głos naszego kapitana. Nic specjalnie odkrywczego nie powiedział, choć zastanawia stwierdzenie, że reprezentacji brakuje pewnego rodzaju iskry. Detalu, dzięki któremu jakość z treningu uda się przełożyć na mecze. Robert twierdzi, że to w końcu się zmieni. – Mieliśmy kontrolę nad meczem, […]
18.06.2021
Suche Info
18.06.2021

Peszko: – Powiedziałem “Lewemu”, że zagrał słabo. Był rozczarowany

Jak wiadomo, Sławomir Peszko zna się z Robertem Lewandowskim całkiem dobrze. Piłkarz Wieczystej to wykorzystał, mówiąc “Lewemu”, że zagrał słabo w meczu ze Słowacją. Były reprezentant Polski zdradził też, że po rozmowie z naszym kapitanem ma nadzieje przed jutrem. – Nie wiem, czy ktoś ma odwagę zwrócić uwagę Lewandowskiemu. Ja z nim rozmawiałem i powiedziałem […]
18.06.2021
Weszło
18.06.2021

Już jest mi żal tej Holandii (8)

Wdzięczna Lubelszczyzna, konkretnie stadion w Łęcznej. Luty 2016. Godzina 15.30. Na boisko Górnika wybiegli lokalni piłkarze oraz ich goście z Korony Kielce. To nie jest miejsce na robienie wielkich rzeczy, to nie jest ani termin, ani okazja, by spodziewać się fajerwerków. A jednak, to jest mecz, który pamiętam do dzisiaj, choć odbył się już ponad […]
18.06.2021