post
Avatar

Opublikowane 14.01.2020 18:15 przez

redakcja

W jakim klubie Vladislavs Gutkovskis będzie grał w rundzie wiosennej? Skąd pomysł na sprowadzenie do Niecieczy Mariusza Lewandowskiego i Marcina Żewłakowa? Który piłkarz Bruk-Bet Termaliki zaimponował klubowi profesjonalnym podejściem? Czy „Słoniki” szykują zimą bombę transferową? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w naszej rozmowie z dyrektorem sportowym Termaliki, Łukaszem Stupką, który był gościem audycji „Pierwszoligowiec”.

***

Czego oczekujecie od Mariusza Lewandowskiego i Marcina Żewłakowa, poza tym, że pewnie w swoim stylu powiecie: awansu?

Decyzja zarządu klubu była taka, że czas na troszeczkę inne otwarcie. Czas spróbować innego podejścia, wykorzystać inne umiejętności dostępnych na rynku trenerów. Perspektywa czucia klimatu szatni, doświadczenia w międzynarodowych rozgrywkach – Mariusz Lewandowski i Marcin Żewłakow to doświadczenie mają. Chodziło też o stworzenie innego klimatu dla zawodników, dania im narzędzi do pracy w postaci dwóch wybitnych personaliów ze środowiska piłkarskiego. Stąd nasz pomysł, mamy nadzieję, że będziemy szli w kierunku osiągnięcia awansu.

Wasza pozycja w tabeli i dyspozycja jesienią nie przekreśla was w kwestii awansu?

Często druga runda pierwszej ligi pokazywała za każdym razem nowych rycerzów wiosny. Nie chcę snuć i zapowiadać, ale głęboko wierzymy, że Mariusz Lewandowski i Marcin Żewłakow pomogą nam w zrealizowaniu celu. Powoli ruszamy z transferami, mamy je przygotowane od jakiegoś czasu, ale analiza z szerszej perspektywy jest kluczowa, żeby wkomponować najlepsze jednostki i ruszyć, bo meczów sporo nie zostało.

Jak ma wyglądać wasza współpraca z Marcinem Żewłakowem?

Nasza współpraca jest mocno zazębiona, nie ma jak wspomagać się opinią byłego reprezentanta Polski i osoby, która czuje piłkę. Mogliśmy posłuchać go w roli eksperta telewizyjnego i jego przemyślenia zawsze były ciekawe. Ja się z tej współpracy cieszę, ale najważniejsze, żeby klub miał z tego korzyści. Myślę, że na dniach będziemy ogłaszać zawodników, którzy wzmocnią nasz zespół.

Co się wydarzy z Vladislavsem Gutkovskisem? Mówił nam, że jest szansa na to, że dołączy do Rakowa już wiosną. Z kolei w „Przeglądzie Sportowym” razem z Marcinem Żewłakowem mówiliście, że pieniądze są w tej kwestii istotne.

W tym momencie piłeczka jest po stronie Rakowa. Swoje stanowisko przedstawiliśmy władzom klubu, czekam na dalsze rozmowy i ofertę ze strony Rakowa. Nie zamykamy się na ich propozycję, ale jeśli kluby nie dojdą do porozumienia, będziemy się cieszyć, że tak dobry zawodnik zostanie w klubie i będzie jednym z kluczowych elementów naszej układanki, która zaskoczony na wiosnę.

Latem zrobiliście kilka głośnych transferów, zimą też szykujecie bomby?

Czy to będą bomby, to zostawimy do oceny ekspertom. Nie wiem jak to zdefiniować, wolałbym, żeby to nie były bomby, ale solidne wzmocnienia. Latem było 13 transferów, przyszło dużo piłkarzy, natomiast wynik jest poniżej oczekiwań. Patrzę na to wszystko z pokorą, bo nie jesteśmy w miejscu, w którym chcielibyśmy być.

A jak ocenić te letnie transfery?

Każdy może sobie zrobić bilans sportowy i odpowiedzieć, czy dał z siebie maksa, czy wynik poszedł w parze za potencjałem transferowym danego zawodnika. Każdy jest głodny sukcesu, pół roku to zbyt mało, by stwierdzić, czy transfer był udany, czy nie. Po rundzie wiosennej ocenimy, czy transfery były trafne, czy można było lepiej dobrać zawodników.

Mimo wszystko trochę meczów do oceny już było, a Termalica grała falami. Były lepsze momenty, ale coś nie grało. Znaleźliście tego powód?

Starałbym się do tego nie wracać, decyzja o zwolnieniu trenera została podjęta, a w wizji długofalowej na jego następcę został wybrany trener Lewandowski. Początek mieliśmy bardzo dobry, trzy wygrane mecze, natomiast był to krótki okres. Potem było dziewięć meczów bez wygranej, łącznie z Pucharem Polski, podziwiam zarząd i właścicieli, że dali szansę nam dalej pracować i spróbować tę passę odwrócić. Zbyt dużo było jednak złych rezultatów, stąd zmiany w trakcie rundy i teraz, przed nową rundą.

Jak będzie wyglądał sztab Mariusza Lewandowskiego? On swojego sztabu nie ma, ale np. w klubie został najbliższy współpracownik trenera Mandrysza, czyli Bartłomiej Bobla. Czy skład sztabu może się jeszcze zmienić?

Sztab się krystalizuje, prowadzimy rozmowy od przygotowania motorycznego. Takiej osoby, w okresie, w którym jestem w klubie, tu nie było i jeśli wchodzimy w powody, to też jest jeden z nich. W wyniku analiz, które podjęliśmy, poszukujemy właśnie takiej osoby. Jeśli chodzi o trenera Boblę, decyzja zarządu jest taka, że z nami zostaje.

Bardzo nas interesuje postać Łukasza Budziłka, bo typowaliśmy go na jednego z lepszych fachowców między słupkami w pierwszej lidze, natomiast szybko odniósł kontuzję i bronił Karol Dybowski. Czy planujecie jakiś transfer do bramki? Trener Lewandowski zapowiadał, że będziecie gotowi na każdą ewentualność.

Rzadko to robię na forum publicznym, ale chciałbym pochwalić postawę Łukasza. Nie zdarza się często, żeby zawodnik kontuzjowany – a mówimy tu o zerwaniu Achillesa, czyli stosunkowo dłuższej niż zerwanie więzadeł krzyżowych – zakupił sprzęt do rehabilitacji, gdziekolwiek by z nami nie jeździł, to fizjoterapeutów do rehabilitacji załatwiał sobie na miejscu. Jego postawa była budująca, był on jednym z liderów od momentu przyjścia z Pogoni, jeszcze kiedy przyszedł tu na wypożyczenie. Momentami trzeba go było hamować, bo nie minęło jeszcze cztery miesiące, a Łukasz wykonuje tak dużo ćwiczeń, że mam nadzieję, że nic mu się nie stanie, bo byłby to absolutny rekord świata w powrocie po tak ciężkiej kontuzji. Liczymy na niego i czekamy, aż wróci do nas w pełni zdrowy, żeby nie ryzykować kolejnego urazu. Trzeba też pochwalić Karola Dybowskiego, który wrzucony na głęboką wodę nie uległ presji i pociągnął zespół. Przymiarki i rozmowy transferowe trwają, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, tak jak powiedział trener, ale konkrety wyjawimy w swoim czasie.

Pół żartem, pół serio – Eric Abidal latem dostał koszulkę Termaliki i to była bomba, przynajmniej marketingowa. Czy jakieś wzmocnienia tego pokroju się szykują?

Niestety Eric był wtedy kontuzjowany i nie zdążył się wyleczyć, żebyśmy mogli go zgłosić do gry. Natomiast coś się szykuje, może być jakaś bomba transferowa, bo coś mi po głowie krąży. Zobaczymy, czy się uda, ale z Abidalem dawałem sobie trzy procent szans, a tu szanse są ciut większe. Mam nadzieję, że w przyszłej rundzie częściej będziecie nas chwalić niż wieszać na nas psy.

***

Całą rozmowę z Łukaszem Stupką odsłuchacie poniżej. Warto, bo w „Pierwszoligowcu” gościliśmy także prezesa Stali Mielec, Jacka Orłowskiego, z którym rozmawialiśmy m.in. o podejrzeniach dotyczących ustawionych spotkań, odejściach z klubu czy planach transferowych. Uchylając rąbka tajemnicy – szef mieleckiego klubu zdradził, że klub pracuje już nad wypożyczeniem Kacpra Sadłochy, który trenuje ze swoim byłym zespołem. Prezes Orłowski wyjawił również, jak wyglądały rozmowy z piłkarzami Rakowa Częstochowa, którzy pojawiali się w plotkach jako potencjalne wzmocnienia Stali.

Fot. FotoPyK

redakcja

Opublikowane 14.01.2020 18:15 przez

redakcja

Liga Europy
15.04.2021

Stary lis wypełnił zadanie. Ajax za burtą, Roma zagra o finał z United

Włosi twierdzili dziś, że Roma gra dla całej Italii. Fakt, Giallorossi to ostatni przedstawiciel Półwyspu Apenińskiego w Europie. I to się nie zmieni, bo Rzymianie awansowali do półfinału Ligi Europy. Ale czy Italia po tym spotkaniu pęka z dumy? No, niekoniecznie. Przy takiej bryndzy Włosi pewnie jednak to przeboleją. W takich chwilach cel uświęca środki, więc nie […]
15.04.2021
Liga Europy
15.04.2021

Koniec pięknej przygody. Arsenal wypunktował Slavię

Slavia Praga to jedna z niewątpliwych rewelacji sezonu 2020/21 w Lidze Europy. Zresztą czeska ekipa nie pierwszy raz pokazała, że potrafi napsuć krwi faworytom. No ale tak to z rewelacjami bywa, że prędzej czy później trafia kosa na kamień. Ich piękna przygoda się kończy, niekiedy dość boleśnie. Dzisiaj przyszła kryska na prażan. Arsenal wyjaśnił ich […]
15.04.2021
Felietony i blogi
15.04.2021

Jak co czwartek… LESZEK MILEWSKI

Ktoś to musi powiedzieć, niech będzie, że ja. Naszykujmy szklanki z wodą i miejmy to z głowy: Maciej Skorża wraca do Ekstraklasy. Liga będzie ciekawsza. Wraca trener nietuzinkowy, wraca trener utytułowany, wraca trener, który kształtował ligowy krajobraz przez ponad dekadę. Trener, który w różnych miejscach kojarzy się dobrze – jest Spartak, jest Barcelona, jest mistrz […]
15.04.2021
Weszło
15.04.2021

Puchar Fuksiarza – pierwsze typy, odkrywamy karty!

To już jutro. Wielki dzień, w którym zaczyna się Puchar Fuksiarza. Zaczęliśmy od losowania, poznaliśmy grupy, teraz czas na rywalizację. A kochamy rywalizować. Kiedyś Olkiewicz ze Smykiem założyli się, kto szybciej dobiegnie do redakcji ze stacji metra – wygrał Olkiewicz, a Smyk dalej biegnie. W każdym razie: jutro zaczynamy pierwszą kolejkę. A dziś odkrywamy karty, […]
15.04.2021
WeszłoTV
15.04.2021

Quiz: WOJCIECH HADAJ – REDEMPTION

15.04.2021
Weszło
15.04.2021

Bruk-Bet przez wirusa nie gra od miesiąca. “Nikomu nie życzę takiej sytuacji”

Bruk-Bet Termalica Nieciecza od blisko miesiąca nie wychodzi na boisko. I na wyjście na nie jeszcze chwilę poczeka. Departament rozgrywek krajowych PZPN poinformował o przełożeniu kolejnego spotkania “Słoników”, co oznacza, że lider 1. ligi będzie miał cztery mecze na koncie mniej względem terminarza. Sytuacja robi się nieciekawa, bo nawet jeśli Bruk-Bet wróci do gry w […]
15.04.2021
Liga Europy
15.04.2021

Koniec pięknej przygody. Arsenal wypunktował Slavię

Slavia Praga to jedna z niewątpliwych rewelacji sezonu 2020/21 w Lidze Europy. Zresztą czeska ekipa nie pierwszy raz pokazała, że potrafi napsuć krwi faworytom. No ale tak to z rewelacjami bywa, że prędzej czy później trafia kosa na kamień. Ich piękna przygoda się kończy, niekiedy dość boleśnie. Dzisiaj przyszła kryska na prażan. Arsenal wyjaśnił ich […]
15.04.2021
Liga Europy
15.04.2021

Ajax odrobi straty, Slavia znów zadziwi? Przed nami Liga Europy

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów zdecydowanie nie zawiodły – emocji nie brakowało, będzie co wspominać. Mamy zatem nadzieję, że ćwierćfinaliści Ligi Europy także staną na wysokości zadania. Tym bardziej że chyba tylko jeden dwumecz może w tym momencie uchodzić za rozstrzygnięty. W trzech pozostałych parach sporo się może jeszcze pozmieniać. Co nas zatem dziś w Lidze Europy […]
15.04.2021
Prasówka
15.04.2021

PRASA. Kosowski: “W Stali jest ‘makao’, a za chwilę może być ‘po makale'”

Dzisiejsza prasa nie porywa, ale parę ciekawych rzeczy w niej znajdziemy. Sporo jest dziś o piłce kobiecej czy futsalu. Dowiemy się, jak Weronika Zawistowska trafiła do Bayernu czy przeczytamy relację z meczu futsalistów, którzy awansowali na EURO. A ligowa młócka? W Piaście planują przedłużenia kontraktów, a zwolnienia trenerów komentuje Kamil Kosowski. – Nie ma takiej historii, […]
15.04.2021
Weszło
14.04.2021

Przyszłość dostała nauczkę od teraźniejszości. City w półfinale!

Słuchajcie, Emre Can to jest gość, który w pierwszym meczu z City dostał żółtą kartkę za dyskusję z sędzia przy rzucie karnym. Który następnie został anulowany przez VAR. Karnego sędzia cofnął, żółtej kartki za dyskusje już nie mógł, naszym zdaniem to najpełniej opisuje postać Cana. Dzisiaj Borussia Dortmund naprawdę mocno pracowała na odrobienie straty z […]
14.04.2021
Kanał Sportowy
14.04.2021

DZIENNIKARSKIE ZERO #19 – SMOLEŃSK, 365 DNI I LEWICA

Krzysztof #Stanowski​ zaprasza na Dziennikarskie Zero! Tematem 19. odcinka vloga jest m.in. film #365dni​, który wyreżyserowała Blanka #Lipińska​. 
14.04.2021
Weszło
14.04.2021

Piela recenzuje książkę “Klopp. Mój romans z Liverpoolem”

Historia Liverpoolu ostatnich lat jest kakofonią wielu uczuć z domieszką jednak tych mniej słodkich. Gorycz, udręka – z niewielkimi przerwami na radość, a czasem niedowierzanie (patrz Stambuł 2005) – tak było przez trzydzieści długich wiosen. Premier League pozostawała niedoścignionym Świętym Graalem, a kolejni menedżerowie przegrywali w walce o wymarzone dla fanów trofeum. Gdy w 2015 […]
14.04.2021
Liczba komentarzy: 0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Liga Europy
15.04.2021

Stary lis wypełnił zadanie. Ajax za burtą, Roma zagra o finał z United

Włosi twierdzili dziś, że Roma gra dla całej Italii. Fakt, Giallorossi to ostatni przedstawiciel Półwyspu Apenińskiego w Europie. I to się nie zmieni, bo Rzymianie awansowali do półfinału Ligi Europy. Ale czy Italia po tym spotkaniu pęka z dumy? No, niekoniecznie. Przy takiej bryndzy Włosi pewnie jednak to przeboleją. W takich chwilach cel uświęca środki, więc nie […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Manchester United przyklepał awans

Manchester United w pierwszym meczu pokonał 2-0 Granadę i był pewny swego przed spotkaniem rewanżowym o półfinał Ligi Europy. Ole Gunnar Solskjaer wymienił połowę składu w porównaniu do ligowej potyczki z Tottenhamem Hotspur, ale Czerwone Diabły nie zlekceważyły rywala z Hiszpanii.  Udało się im się powtórzyć rezultat z pierwszego meczu. Wynik spotkania już w szóstej […]
15.04.2021
Liga Europy
15.04.2021

Koniec pięknej przygody. Arsenal wypunktował Slavię

Slavia Praga to jedna z niewątpliwych rewelacji sezonu 2020/21 w Lidze Europy. Zresztą czeska ekipa nie pierwszy raz pokazała, że potrafi napsuć krwi faworytom. No ale tak to z rewelacjami bywa, że prędzej czy później trafia kosa na kamień. Ich piękna przygoda się kończy, niekiedy dość boleśnie. Dzisiaj przyszła kryska na prażan. Arsenal wyjaśnił ich […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Gerard Moreno się nie zatrzymuje

Kapitalny czas w swojej karierze przeżywa właśnie Gerard Moreno. Hiszpański napastnik strzela bramki jak na zawołanie i właśnie poprowadził Villarreal do półfinału Ligi Europy.  Hiszpanie mierzyli się dziś z Dinamem Zagrzeb. Do meczu przystępowali z zaliczką 1-0, ale lekceważenie Chorwatów byłoby złym pomysłem. Wszak mówimy o ekipie, która w poprzedniej rundzie w rewanżu odrobiła dwie […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Marco Paixao w drodze po kolejną koronę

Flavio Paixao został jakiś czas temu najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Ekstraklasy, ale jego brak Marco również nie może narzekać na nudę. Wiele wskazuje na to, że niedługo zgarnie koronę króla strzelców zaplecza tureckiej ekstraklasy. Po raz trzeci z rzędu.  W dzisiejszym meczu jego Altay zremisował 2-2 Ankarasporem i zajmuje czwarte, dające grę w barażach miejsce w […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Kolejny klops Grabary w półfinale Pucharu Danii

W Danii doszło do rewanżowych starć w krajowym pucharze. Ekipa Sonderjyske wygrała 3-1 z Midtjylland i awansowała do finału, choć przegrała pierwsze spotkanie (0-1). Taka sztuka nie udała się z kolei Aarhus GF, czyli drużynie, w której między słupkami stoi Kamil Grabara.  Zespół Polaka w pierwszym meczu przegrał z Randers FC 0-2. Grabara był zresztą […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Raków z Lechem bez Tijanicia. Przyczyną koronawirus

Raków Częstochowa wyeliminował wczoraj Cracovię w półfinale Pucharu Polski, ale przed ekipą Marka Papszuna lada moment kolejne wyzwania. Pierwszym z nich będzie ligowa potyczka z Lechem Poznań. Jak informuje portal TVP Sport, trzecia drużyna ligi przystąpi do niej osłabiona przez brak Davida Tijanicia.  Słoweniec był jednym z bohaterów ligowego meczu z Wisłą Kraków w ostatniej […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Pogba bohaterem serialu. “Jest ikoną pokolenia”

Paul Pogba podpisał nowy kontrakt. Tym razem umowa nie dotyczy jednak gry w piłkę. Platforma Amazon Prime wyprodukuje serial dokumentalny o życiu francuskiego pomocnika.  Tytuł? “Pogmentary”. Rok premiery? 2022. Serial ma pokazywać unikatowe sceny z życia prywatnego piłkarza oraz zahaczać o boisko. Amazon coraz częściej w swoich produkcjach porusza tematy futbolowe. Swoich seriali doczekały się […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Przyszłość Suareza? Atletico, klub Beckhama lub… powrót do Anglii

Luis Suarez może zostać mistrzem Hiszpanii wraz z Atletico Madryt, ale hiszpańskie media już zastanawiają się nad tym, jaka będzie jego przyszłość. Kontrakt Urugwajczyka z Los Colchoneros obowiązuje do końca przyszłego sezonu, ale zdaniem Deportes Cuatro mógłby on bez większych przeszkód opuścić stolicę Hiszpanii również w najbliższym okienku transferowym.  34-latek strzelił dla Atletico 19 bramek […]
15.04.2021
Uncategorized
15.04.2021

Piątek w Weszło FM: Kozak, który przebiegł ponad 100 maratonów + ekstraklasa

Piątkowe mecze ekstraklasy. Wizyta w słonecznej Portugalii. Gość, który przebiegł ponad 100 maratonów. Wioślarka, która została biegaczką. Jutro na naszej antenie nie zabraknie ciekawych programów, szczegóły:  7-10, Dwójka bez sternika. Gościem Moniki Wądołowskiej i Kamila Gapińskiego będzie Marcin Soszka, który przebiegł… ponad 100 maratonów. Ukończył też projekt 61 maratonów w 61 stolicach europejskich państw. 10-11, […]
15.04.2021
Felietony i blogi
15.04.2021

Jak co czwartek… LESZEK MILEWSKI

Ktoś to musi powiedzieć, niech będzie, że ja. Naszykujmy szklanki z wodą i miejmy to z głowy: Maciej Skorża wraca do Ekstraklasy. Liga będzie ciekawsza. Wraca trener nietuzinkowy, wraca trener utytułowany, wraca trener, który kształtował ligowy krajobraz przez ponad dekadę. Trener, który w różnych miejscach kojarzy się dobrze – jest Spartak, jest Barcelona, jest mistrz […]
15.04.2021
Weszło
15.04.2021

Puchar Fuksiarza – pierwsze typy, odkrywamy karty!

To już jutro. Wielki dzień, w którym zaczyna się Puchar Fuksiarza. Zaczęliśmy od losowania, poznaliśmy grupy, teraz czas na rywalizację. A kochamy rywalizować. Kiedyś Olkiewicz ze Smykiem założyli się, kto szybciej dobiegnie do redakcji ze stacji metra – wygrał Olkiewicz, a Smyk dalej biegnie. W każdym razie: jutro zaczynamy pierwszą kolejkę. A dziś odkrywamy karty, […]
15.04.2021
WeszłoTV
15.04.2021

Quiz: WOJCIECH HADAJ – REDEMPTION

15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Myć w Krakowie, Sylwestrzak w stolicy (obsada sędziowska)

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, jak będzie wyglądała obsada sędziowska 25. kolejki Ekstraklasy. Przed ciekawym testem stanie Damian Sylwetrzak. 29-latek, który zadebiutował w Ekstraklasie w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, zbiera dobre recenzje, więc Kolegium Sędziów coraz śmielej korzysta z jego usług. W tej kolejce arbiter z Wrocławia poprowadzi mecz pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią.  Kolejną […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Torreira znów nalega na transfer do Argentyny

– Nie chcę już grać w Europie. Chcę grać dla Boca Juniors. To nie żadna gwałtowna decyzja – mówił kilkanaście dni temu Lucas Torreira, którego matka zmarła na koronawirusa. To właśnie to traumatyczne wydarzenie sprawiło, że Urugwajczyk chce kontynuować karierę bliżej rodzinnych stron. Jeśli komuś wydawało się, że z czasem zmieni swą decyzję, to wiele […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Nowy trener w sztabie Lecha

W sobotę oficjalnie ogłoszono, że nowym trenerem Lecha Poznań zostanie Maciej Skorża. Nie należało jednak traktować tej informacji jako ostatniej w kontekście sztabu Kolejorza. Kilka dni później poznaliśmy nazwisko asystenta szkoleniowca. Został nim Rafał Janas.  Nie jest to żadna niespodzianka. Mówimy o trenerze, który Skorży pomagał również w Wiśle Kraków, Legii Warszawa, Al-Ettifaq, Pogoni Szczecin i […]
15.04.2021
Suche Info
15.04.2021

Rafael van der Vaart przejechał się po Timo Wernerze

Bez wątpienia nie jest to udany sezon pod względem statystyk strzeleckich dla niemieckiego piłkarza. Ba, jego postawa w premierowym sezonie gry dla Chelsea Londyn jest rozczarowująca. Cały czas znajduje się pod ostrzałem mediów. Słów krytyki w jego stronę nie szczędził były zawodnik Realu Madryt czy HSV Hamburg. Przyznał, że dla niego Werner jest jak “ślepy […]
15.04.2021
Weszło
15.04.2021

Bruk-Bet przez wirusa nie gra od miesiąca. “Nikomu nie życzę takiej sytuacji”

Bruk-Bet Termalica Nieciecza od blisko miesiąca nie wychodzi na boisko. I na wyjście na nie jeszcze chwilę poczeka. Departament rozgrywek krajowych PZPN poinformował o przełożeniu kolejnego spotkania “Słoników”, co oznacza, że lider 1. ligi będzie miał cztery mecze na koncie mniej względem terminarza. Sytuacja robi się nieciekawa, bo nawet jeśli Bruk-Bet wróci do gry w […]
15.04.2021