Bramkarz ŁKS-u przyłapany na dopingu

redakcja

Autor:redakcja

12 września 2019, 20:43 • 1 min czytania

Reklama
Bramkarz ŁKS-u przyłapany na dopingu

Jak się sypie – to po całości. Nie dość, że ŁKS Łódź przegrał pięć meczów z rzędu, to w dodatku teraz będzie musiał sobie radzić bez swojego podstawowego bramkarza. U Michała Kołby wykryto nielegalny doping, co będzie się najpewniej wiązało z dyskwalifikacją, a możliwe, że również rozwiązaniem kontraktu.

Reklama

Kołba bronił we wszystkich meczach ŁKS-u w Ekstraklasie, a z łódzkim klubem jest związany od lat. Pierwsze mecze w seniorach rozegrał jeszcze przed bankructwem klubu, w I lidze w sezonie 2012/13. Potem przebył z nim drogę od III ligi, aż po Ekstraklasę. Zawsze uchodził za profesjonalistę i człowieka w stu procentach skupionego na swojej pracy.

Czy to właśnie ta obsesja ciągłego rozwoju popchnęła go w stronę nielegalnego dopingu, czy po prostu nie zdawał sobie sprawy, że przyjmowany przez niego specyfik był zakazany – to już właściwie nieważne. Ważne, że jeden z kandydatów do spadku właśnie traci podstawowego bramkarza, równe dwa tygodnie po zamknięciu okna transferowego.

Na razie ŁKS wydał lakoniczne oświadczenie, w którym komunikuje, że ze wszystkimi decyzjami wstrzyma się do otrzymania wyników próbki B.

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama