Katastrofa w Niecieczy. „Słonie”… Jedzcie to sobie same!

Michał Kołkowski

26 kwietnia 2019, 15:27 • 1 min czytania

Reklama
Katastrofa w Niecieczy. „Słonie”… Jedzcie to sobie same!

Mówi się, że na wsi karmią najlepiej. Pojechaliśmy zatem sprawdzić jak to się ma do naszego największego ligowego folkloru. Jaki rezultat? Wisła Kraków nie jest już na samym dnie rankingu Stadionowych Rewolucji. Katastrofa kulinarna w Niecieczy! Lord Koks i Hrabia Wąs cudem się z tego wykaraskali.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Weszło

Reklama