Włodar strzela z flippera

redakcja

Autor:redakcja

23 września 2017, 10:28 • 1 min czytania

Reklama
Włodar strzela z flippera

Piotra Włodarczyka nie da się nie lubić. I choć wiadomo, że na boisku nie ma takiej pozycji jak „fajny chłopak” i swoje atuty piłkarskie niewątpliwie posiadał, duża część fanów Legii kojarzy go głównie z kiksów w prostych sytuacjach. Po stronie „Nędzy” często stało jednak szczęście i jakiś splot dziwnych okoliczności pozwalał piłce znaleźć drogę do bramki.

Reklama

Tak było w ligowym meczu z Pogonią Szczecin, gdy Włodarczyk podchodził do karnego. Uderzył źle, bramkarz wyjął to bez trudu, ale piłka później odbiła się od jednego obrońcy… od drugiego… no i jakimś cudem znalazła się w siatce. Sam Włodar określa tego gola ze znanym sobie humorem: – To strzał z flippera.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama