Patryk Lipski

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie hejtuję chłopaka. Uważam że podjął słuszną decyzję o zawinięciu się z Chorzowa i jak na naszą ligę jest całkiem niezłym piłkarzem. Grał sporo w młodzieżówce, może mógłby być zmiennikiem Zielińskiego w dorosłej reprze, albo przynajmniej czołowym piłkarzem klubu walczącego o puchary.

Pytanie brzmi: Co on robi właśnie ze swoją karierą? Dzisiaj mija 3 miesiąc odkąd rozwiązał kontrakt z Ruchem. W międzyczasie rozegrał z kolegami nieudane Euro, Legia zdążyła przerżnąć LM, pozostałe kluby odpadły z pucharów, Ekstraklasa będzie właśnie będzie grała 5 kolejkę, wszystkie poważniejsze ligi zaczynają grę już w weekend lub już za moment. Dawno za nimi przygotowania, kogo mieli kupić już kupili (wyjątkiem Barcelona) i trener ma już jakąś wizję składu.

Lech zdołał podpisać pierdyliard zawodników, Legia miała telenowelę z Vadisem, zastąpiła go niegotowym do gry Pasquato, a Lipski jak nie ma klubu tak nie ma. Naprawdę młody chłopak z kartą na ręku nie potrafi znaleźć klubu przed sezonem?  Mógł negocjować miesiąc wcześniej niż inni zawodnicy, nie trzeba się dogadywać z klubem…

Mówiono o Rijece. Tylko że tam też grają właśnie 5 kolejkę ligową, play-off z Olympiakosem. Pójdzie tam i oczywiście aklimatyzacja, dochodzenie do formy, zgranie z kolegami, podczas gdy rywale do składu już tam są od przynajmniej miesiąca.

Albo chłopak ma najgorszego menago na świecie, albo postanowił zrobić sobie najdłuższe wakacje w życiu.

4
0

KOMENTARZE (4)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Isabelle Łykalska-Puszczalska
Warta doznań

PODOBNO trenuje w Krakowie z Garbarnią. To oczywiście nie oznacza że będzie tam grał, ale kierunek krakowski jest możliwy. Bardziej Cracovia niż Wisła, chyba że odejdzie Brlek.

GeeN

Wczoraj jego agent negocjował kontrakt z Lechią a w dniu dzisiejszym (podobno) przechodził już testy medyczne w Gdańsku.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz

INNE SPORTY