Główka Fabiana Ruiza i 2:1 dla Hiszpanii! [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Autor:Paweł Wojciechowski

30 czerwca 2024, 22:24 • 1 min czytania 0 komentarzy

Fabian Ruiz daje na początku drugiej połowy prowadzenie Hiszpanom w meczu 1/8 finału Euro 2024. To musiało się w końcu wydarzyć. Ambitni Gruzini bronili się zaciekle pod naporem faworytów, ale dwaj pomocnicy kadry La Roja pokonali Mamardaszwilego.

Pierwszy był Rodri, a po przerwie, po fantastycznym dośrodkowaniu Lamine Yamala, Fabian Ruiz dołożył głowę i zapakował piłkę do siatki z najbliższej odległości.

Piękny sen Gruzinów wydaje się kończyć, choć ambitnie starają się odgryzać faworyzowanym graczom z Półwyspu Iberyjskiego. Kwaracchelia był blisko na początku drugiej części gry, ale kiedy przyszło do konkretów, to faworyci znaleźli drogę do bramki przeciwnika i prowadzą w tym meczu 2:1.

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.