Marcin Mięciel i STF Champion tworzą rocznik 2014!
Weszło

Marcin Mięciel i STF Champion tworzą rocznik 2014!

Marcin Mięciel i Maciej Bykowski to piłkarze, których szerzej przedstawiać nie trzeba – ogromne doświadczenie ekstraklasowe plus udane występy w klubach zagranicznych, do tego w przypadku Mięciela mocna wizytówka w postaci doskonałego uderzenia przewrotką. Obaj panowie założyli własną szkółkę piłkarską, która z sukcesami szkoli warszawską młodzież. STF Champion – bo tak nazywa się ich klub – organizuje właśnie nowy rocznik, 2014, do którego właśnie ruszyły nabory.

Zapisy są zresztą prowadzone cały czas do wszystkich roczników: od 2013 do 2004, a każdy z nich podzielony został na trzy grupy według poziomu zaawansowania zawodników. Podział na początkujących, średnio-zaawansowanych oraz stworzony dla najbardziej utalentowanych dzieciaków poziom reprezentacyjny sprawiają, że każdy wychowanek Mięciela i Bykowskiego trenuje w optymalnych dla siebie warunkach – z rówieśnikami zbliżonymi poziomem oraz intensywnością odpowiednią dla aktualnego etapu rozwoju piłkarskiego.

Podobnie będzie z właśnie tworzonym rocznikiem 2014, który rozpocznie treningi w tym sezonie.

Treningi odbywają się w aż czterech lokalizacjach:

– Arena Champion, Warszawa (Ursynów), ul. Baletowa 164
– Warszawa (Ursynów), ul. Sarabandy 16/22
– Józefosław/koło Piaseczna, ul. Ogrodowa 3
– Warszawa (Mokotów ), ul.Marynarska 2/6

Ilość miejsc jest ograniczona, bo Champion od początku stawia na indywidualne podejście w niewielkich grupach. W razie pytań – zapraszamy bezpośrednio do naszych kumpli, którzy zostawili dane kontaktowe:

511-573-402, 731 761 724
731 761 725
[email protected]
Szkola-techniki-futbolu.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkie warszawskie dzieciaki i liczymy, że absolwenci tej szkółki przebiją osiągnięcia założycieli!

Fot.FotoPyK

KOMENTARZE (0)